Krása!!!
Je to pěkné, jen mi přijde, jak kdyby tam daly v poslední chvíli prostě tablet a čůs.

Nadruhou stranu v jednoduchosti je krása...
Účelné stolky, na které jde dát třeba notebook. Super! Jen si myslím, že tam mohli udělat malý doplněk dřeva na tom stolku.
