7er-spotting

Zajímavé příhody z cest
Odpovědět
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: 7er-spotting

Příspěvek od calif »

[quote="oxik"]Souhlasim.. a co jsme si tak s klukama psali, tak jsme se shodli, ze by nebylo od veci uvest na fb do aktivity skupinu 7er.cz.. protoze co je bihuzel pravda, tady je mrtvo a na fb to docela funguje. Taky jsme si pohravali s myslenkou nejakeho srazu uprostred republiky, ale toho by se musel ujmout nekdo mistni, aby to nebyla fraska. Asi by nas neprijelo zdaleka tolik, co na tenhle chem.guys sraz (=mimochodem ano, pro zacatecniky dobra znacka, s casem a novejma zkusenostma mi to prijde horsi a horsi, ale o tom tenhle prispevek byt nema), ale kdo by o takovejch lidi stal.. to radsi mensi ucast s vetsi kvalitou clenu. Prijde mi, ze tady na 7er.cz je to vic o pohode, nikdo nema potrebu delat burnouty ve meste a chlubit se, jakej je typan, ze si koupil efko a vy ostatni s prorezlejma e38 jdete do prdele, nikoho nezajimate. Uz jen cekam na nejakou posledni kapku a taky odchazim, sice mam od nich vypnute vsechny prispevky, ale furt mi to zasira zed.

Btw, ted jsem par mesicu na Ford Focus clubu na fb a budme radi za bmw gang.. az sezenu co potrebuju tak mizim co nejryhlejc....

Tak uděláme sraz u mě u Pacova před kulturakem ;) aut se sem vejde dost :) a můžem si pronajmout výčep uvnitr ;)
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: 7er-spotting

Příspěvek od P3RF3KT »

Ja osobne a myslim ze nejen ja, si myslim ze Melnim byl super sraz. Ucast paradni cca 18aut a kolektiv uzasnej. Na pristi rok uz mame vymysleno neco podstatne lepsiho a budu doufat v minimalne podobnou ucast :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
Raisidlo77
Příspěvky: 1668
Registrován: pon črc 25, 2011 8:52 am
Bydliště: Lovčičky

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Raisidlo77 »

Koho jsem zdravil v neděli v 19:43 na D1 270,5km směr Olomouc ve zůžení ? Tmavá faceliftová E38, tuším trochu ponížená, svítily přední blinkry ... já Opel Zafira nacpanej po stropnici, ruka z okna :D
"Zatím prodáváme auta a ne hodnoty Cx.." šéf BMW Kuenheim při představení E38
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10062
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10161
exBMW E38 750iA
exBMW E38 740iA
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Spooner »

Pár úlovků z minulého týdne :)

Prezidentský palác, Warszawa
Nejspíše stále ve službě, protože měla v masce stroboskopy.

Obrázek

Hotel Inter Continental, Warszawa... není to 7er, ale myslím, že to tady ostudu neudělá :)

Obrázek

E65 750i, Prostějov

Obrázek

Ústecký Fishmaker v Hluboké nad Vltavou

Obrázek
Obrázek

Kousek za Velkým Meziříčím, směr Brno

Obrázek
Obrázek
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Filozof »

Calife mám na to stejnej názor co jsi napsal. Raději kvalitu jak kvantitu. Dávám přednost rozumným lidem co si nehrajou na nagelovany frajirky co mají prachy a honí si své ego. Taky jsem čekal na kvalitní komunitu lidí co je na facebooku .... vidím že to kvalitní jádro je asi jen zde na 7er.cz osobně mě mrzí ze nejsou nějaké srazy zde v brně či okolí. To bych se mohl na půl dne či den občas utrhnout. :)
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Huff »

Tak ti na sražení v Brně budu muset stačit já Filozofe. :) Vidím to na příští týden. Myslím, že v tomto směru je to tu zvládnuté dobře - BIG, u Kajece, Mělník nebo u Perfekta. Trochu to tu skomírá tím, že většina věcí byla probrána a stačí si je najít a ve vláknech uživatelů toho moc nepřibývá, ale zase ta parta co tu je, jsou fajn lidi. Ještě jednu metu a napíšu sem dloooouhý článek. Myslím, že příští rok objedu i ty srazy, auto už má docela fazónu a časem do něj sáhnu víc, to pak nějakou dobu nepojede. Krásně to vidím na tom, kdo si jezdí pro díly. E32 jsou zajímavý lidé, když náhodou dostanu za úkol prodat něco na Fábii, tak z toho lezu po zdi. A sedmičkáře z FB mám taky vypnuté, protože se to nedalo číst.
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: 7er-spotting

Příspěvek od calif »

Upřesnění, citoval jsem Oxíka Filozofe ;)
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Filozof »

Calife ok v pohodě. :) je to jedno názor je stejný. Poznal jsem vás pár lidí v rychlosti na BIGU a bylo fajn si pokecat. No příště musím bez ženy at mě netahá stále jinam ...

Huffe pár lidí kolem brna je taky ale zatím si vystačíme dva a pak třeba nás bude víc.

PS - OT: Moc se mi líbí veteránské auta na Zvonařce. Kdo pojedete či půjdete kolem pokochejte se je tam polovina MB....ráno je to krásně vidět jak svítí ve výloze.

našel jsem i jeho stránky pro info ...nějaké BMW je tam taky.
http://www.tipcars.com/ds/hukr/?Lang=cz&druhv=O


Takovej malej sen mít takto veterány BMW 6ku či 8mu případně staré 7mičky.... :-)
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Masorad
Příspěvky: 9
Registrován: stř říj 07, 2015 1:30 pm

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Masorad »

Trosku zapomenuta, ale.... vedle koho jsem parkoval v sobotu na High Jumpu?
Obrázek
Přílohy
high-jump.jpg
BMW 740i e38 6/99 F88056
Obrázek
Ori
Příspěvky: 9
Registrován: sob dub 16, 2016 1:56 pm

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Ori »

Středa Futurum Hradec Králové okolo sedmé večer a stála tam ještě v deset večer, když jsem odjížděl.
Pravé zrcátko a nárazník na kaši :lol:
Výbava nešla moc vidět, kvůli fólii a špatnému světlu :lol:
IMG_6707.JPG
FullSizeRender.jpg
Odpovědět