Honza164 - BMW 740i e32 10/93 DD59204 (1995)

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
korado87
Příspěvky: 555
Registrován: sob říj 09, 2010 9:57 am

Re: Honza164 - BMW 740i e32 10/93 DD59204 (1995)

Příspěvek od korado87 »

Krása, to je fakt nádhera, aj aké ďaleké cesty s tým autom robíš, parádne, tak to má byť!
E38 V12 * long
E38 V12 * extra-long
E38 V12 * heavy-long
E66 V8 * daily plynový Individual long
Honza164
Příspěvky: 449
Registrován: stř črc 27, 2016 10:07 am
Bydliště: Brno

Re: Honza164 - BMW 740i e32 10/93 DD59204 (1995)

Příspěvek od Honza164 »

Díky! :D

Uvidíme, kolik se toho najede letos, bo musím řešit spoustu jiných věcí, tak uvidíme.
BMW e32 740iA (1995) [2017-present]
TOYOTA COROLLA (2024) [2025-present]
MAZDA 626 (1998) [2021-2025]
ALFA ROMEO 164 (1998) [2008-2017]
FORD GRANADA [2013-2014]
FORD SIERRA (1989) [2007-2008]
Honza164
Příspěvky: 449
Registrován: stř črc 27, 2016 10:07 am
Bydliště: Brno

Re: Honza164 - BMW 740i e32 10/93 DD59204 (1995)

Příspěvek od Honza164 »

Vůbec nemám na sedmu čas. Trochu mě to mrzí, strašně bych rád třeba na nějaký sraz. Naposledy jsem s tím takhle byl někde snad ještě před covidem. Alespon jsem to vytáhl, trochu projel a dotankoval. Snad se v příštím měsíci dostanu na nějake opravy a třeba ještě během leta si sedmu trochu užiju. No je to paráda se v tom projet. :)
Přílohy
IMG_20260523_191528.jpg
BMW e32 740iA (1995) [2017-present]
TOYOTA COROLLA (2024) [2025-present]
MAZDA 626 (1998) [2021-2025]
ALFA ROMEO 164 (1998) [2008-2017]
FORD GRANADA [2013-2014]
FORD SIERRA (1989) [2007-2008]
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2221
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Honza164 - BMW 740i e32 10/93 DD59204 (1995)

Příspěvek od Filozof »

Čau Honzo,
Máš ji moc pěknou tu e32 jsem vždy obdivoval jako kluk.

Pokud budu mít čas vytáhnu svého dinosaura ale musím opatrně ted mi propadla stk tak jezdím za usvitu a večer max k benzínce :-D najezdím s autem tam 100-500km ročně to pro mě nedává smysl když za rok je 728i e38 97rok - veterán.

Chci mu udělat nádrž a pak lpg nádrž to je hned 20tis plus stk 4tis ... defakto polovina ceny auta :-D
Ale pak legálně na veterána 2027/7 v létě.

Mám ještě pár kamarádu kolem Vyškova/Brna co mají sedmičky e38 většinou a e65 ale e38 už spí pod plachtou na pár projížděk ... jezdí už daily jiným.

Budeš dělat veterána stk jednou za 5let a pojistka pár stovek ročně.
Máš 95ročník což byl snad poslední rok výroby e32 měl jsem za to že 94 končily a začali e38.
1994-2001 byla e38.

Ted už jen poroste na ceně takové auto o desítky tisíc ročně. Stčí vyčkat 10-15let a máš auto za pul mega i víc v tomto stavu. :)
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Odpovědět