jo stym mas pravdu
ja nic nemam proti inym e32 ani slabsie motorizace ako 730 abo 35 ale ked napisal ze ma prednost V8 alebo V12 tak som to tak som to tak rozpisal
ale myslim si ze 20 litrov alebo 15 moze liat aj do e38 ktora bude o dost lepsi a za ten isty peniz takmer...
ale ak to chce vyskusat ze to jeste nemal a chcel by vacsiu motorizaciu ako mal tak preco nekupit za ten isty peniaz iL alebo rovnou highline?
ale jinak je fakt ze kazda e32 ma daco do seba ale z hladiska financii sa tie obyc. e32 kupovat podle mne neoplati a ja by som teda radsej repasoval e38 ako starou e32 ktora kdyz te nasere tak ju predas a mas hovno ale e38 by si tak lahko nepredal
to je mi jasne
ale raz si posielal na ebay jednu highline a tam bola konecna cena 3000E a bola na vonok opticky v lepsom stave aj ked su to len foto...
Snejk píše:... protoze co neskoncilo u cikanu, vrakacich, mladejch trotlech v tuzinku a nebo se nerozpadlo za ziva tak to uz nekde hnije u fandu a nebo v garazi.... a nebo v nemecku
Přesně jak pravil Snejk, takhle to "hnije" v garáži třeba mně ...čeká na svůj čas
Nechybí, jen je sundanej, u trysky se rozpadlo to malý těsnění a stříkalo to všude kolem, tak to mám připravený na sestavení, ale ještě jsem se k tomu nedostal Ono je toho víc
Díky, díky Svoje mouchy ale taky má, nemysli si. Jak už tady bylo napsáno...investice jsou nemalé, ale když ji miluješ, není co řešit Já jsem za tenhle kousek moc rád, v ČR jsem první majitel a při dovozu z DE před 2 lety, měla najeto origo doložitelných 165 tkm = krása!