Mělník 2010

Odpovědět
Lucka740iL
Příspěvky: 76
Registrován: ned kvě 23, 2010 2:05 pm
Bydliště: Bratislava/SLovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Mělník 2010

Příspěvek od Lucka740iL »

Fugo píše:Tak teď ještě najít někoho kdo to vše vymyslí a zařídí, dělal jsem několik srazů renaultclubu a jako organizátor to musíš připravit vše dopředu, dělali se orienťáky, jízdy zručnosti, pevně daná spanilka za účasti policie, ale je to všechno strašně náročný na čas. Ono kdyby přijelo 40+ 7er už je to o něčem jiném, věc další že je třeba zaplatit organizátorům alespoň pohonné hmoty, věci na zručku (kužely atd..), mapy a itík na orienťák. No a konečně největší problém je to že bohužel majitelé 7er nejsou až tak do toho zažraní jako třeba ti renaulťáci, oni vědí že sraz je 2x do roka (což je u 7er také a zhruba ve stejné termíny) a čas si na to udělají a přijedou, pod 40 aut to snad nikdy nešlo (ani na prvním sraze) max bylo asi 80 aut.

Takže buďto to nechat takhle na pravidelné setkání bez organizace a nebo se na to vyprdnout a dělat to v rámci Bigu.
organizovany "zraz" alebo stretko nemusi byt len o 40+ autach ;) program a spanilka a ostatne veci sa daju urobit aj pre mensi pocet zucastnenych aut, namiesto kuzeliek staci nafarbit plastove flase so strkom nejakym sprejom, najist jedno vecsie parkovisko a hura program je na svete :)
BMW e38 740iL ´96
Uživatelský avatar
Snejk
Příspěvky: 2637
Registrován: stř úno 20, 2008 5:48 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mělník 2010

Příspěvek od Snejk »

nj organizace... ještě když to dělal fugo tak se třeba povedlo zařídit zámek a degustaci atd... ale to byla taky trošku větší účast právě dík jeho partě. a taky se dopředu řeklo kdo přijede (a většina na celej vikend) a taky dojela... ted to spousta lidi odřekla na posledni chvili, ti co ještě mohli tak se v patek zrušili tak že by v sobotu stejně nikam nešli... a další zase odjeli nebo přijeli až v soobotu odpoledne :lol: tak to by to s organizací dopadlo :)
ja jsem docela rad za takovy uvolněnějši sraz pokec s přateli než za něco nalajnovaneho a chaotickeho. samozřejmě se ale přikláním k tomu aby se udělala velká spanilka s naplanovanou trasou a tak už v sobotu. kdyby to šlo zařidit tak i s policejni asistenci..
nevim, něco dalšiho bude muset někdo vymyslet, mě nic nenapada mě se takovej mělnik libi... posedim s přateli u piva a grilu, pokecam, okouknu zajimava auta, popíčuju co se dá, udělam diagnostiku nebo nějaký opravy, a... je konec dne a de se spat.. druhej den to samy... a už se balí... a vikend je za chvili v prdeli ani nevim jak. a ja sem spokojenej že sem prožil celej vikend jinak než dělanim na autech a praci a mužu si v klidu odpočinout v přijemne společnosti ;)
Obrázek
E32 730i LPG >> E32 735iL LPG>>E32 750iL high-line >>E38 740i >>E32 735i >>E38 740iL HLZPE >>e65 745i>>e66 760Li individual
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: Mělník 2010

Příspěvek od Fugo »

Lucka740iL píše: organizovany "zraz" alebo stretko nemusi byt len o 40+ autach ;) program a spanilka a ostatne veci sa daju urobit aj pre mensi pocet zucastnenych aut, namiesto kuzeliek staci nafarbit plastove flase so strkom nejakym sprejom, najist jedno vecsie parkovisko a hura program je na svete :)
Takže tu máme prvního přihlášenýho (nou) na organizaci :) .

dělám si legraci, za dob organizováni renault srazů jsem ze srazu měl uplný prd, člověk pořád lítal stavěl kužely, hlídal orienťák ... pro organizátora je to vlastně práce a ne odpočinek a relax s přáteli.
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Lucka740iL
Příspěvky: 76
Registrován: ned kvě 23, 2010 2:05 pm
Bydliště: Bratislava/SLovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Mělník 2010

Příspěvek od Lucka740iL »

Fugo píše:
Lucka740iL píše: organizovany "zraz" alebo stretko nemusi byt len o 40+ autach ;) program a spanilka a ostatne veci sa daju urobit aj pre mensi pocet zucastnenych aut, namiesto kuzeliek staci nafarbit plastove flase so strkom nejakym sprejom, najist jedno vecsie parkovisko a hura program je na svete :)
Takže tu máme prvního přihlášenýho (nou) na organizaci :) .

dělám si legraci, za dob organizováni renault srazů jsem ze srazu měl uplný prd, člověk pořád lítal stavěl kužely, hlídal orienťák ... pro organizátora je to vlastně práce a ne odpočinek a relax s přáteli.
nemam problem pomoct :) len to mam kusok od ruky :-/
celkom zaujimavy by bol napriklad turnaj v hrani cklovece nezlob se ;) ani neviete kolko srandy pri tom je ked sa k tomu pije pivo :P vymysliet program nie je az taky problem, problem byva zajednat nejake miesto... ked pride 5 ludi tak sa bude zabavat 5 ludi, ak pride 10 tak 10 ja v tom nevidim problem :) a neverim tomu ze ak sa nalajnuje a dohodne aj nieco vecsieho charakteru ze by ludia neboli ochotni poslat nejake to kacko dopredu "ako zalohu" za rezervacie a pokrytie nejakych tych nakladov, ved koniec koncov to robime v ramci rovnakeho zaujmu ;)
BMW e38 740iL ´96
Uživatelský avatar
Snejk
Příspěvky: 2637
Registrován: stř úno 20, 2008 5:48 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mělník 2010

Příspěvek od Snejk »

nevim jak renoltáci ale jak pozoruji dělání srazů na bmwklubu i tak, tak mi přijde že fandove bmw nemaji vubec žadnou morálku v tomhle... a práce organizátora je sakra nevděčná.
za posledni srazy tak vidim kdy jednotlivec nebo skupina něco organizují stylem... vybereme poplatek tolik a tolik a z toho se to zaplatí... jenže pak část lidí nedojede, část lidí se na to v pulce vysere nebo vlastně si rozmyslí že tam nebude spát.. a z objednanych 50ti mist je tam 30 zajemcu a ted sou v prdeli protože to bylo rozpočitane na 50 lidi. tak za 20 skoro doplaci z vlastni kapsy a tak.... a když vidim že i řízek rezignuje na pořádání dalších mordů (protože vlastně na tom dycky skončil docela špatně) ...
v mělniku byl skoro problem vybrat i za to pivo :lol: natož uhlidat že by se nějak objednalo 30 sýrových prkének a pak se na to 10 lidi nevysralo :)
ale tak zase jelikož nas bylo pár tak tu morálku ještě máme slušnější, než to organizovat pro stádo sta lidí...
i z toho duvodu mi přijde sympatičtější mělník že nas tam neni jako sraček. to stačí na bigu... stejně se tam pak nikdo s nikym pořadně nepobavi/nepozna...
Obrázek
E32 730i LPG >> E32 735iL LPG>>E32 750iL high-line >>E38 740i >>E32 735i >>E38 740iL HLZPE >>e65 745i>>e66 760Li individual
Uživatelský avatar
100RM
Příspěvky: 691
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:16 am
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Mělník 2010

Příspěvek od 100RM »

Zeby som sa ujal organizace ? Fishmaker mi urcite rad pomoze :-) Popravde - ja som tam neplanoval zostat cely vikend AJ kvoli tomu, ze tam nic naplanovane nebolo a chlastat mozem s kamosmi aj doma ... Ale mozme zorganizovat degustaciu, popripade nejake sutaze a hotovo. Kuzelky niesu problem, pozicam z BMW Klubu. Myslim ze ani audio aparatura neni problem atd atd... Vsetko je to myslim si len o ochote nieco urobit a dobry program pravdepodobne pritiahne aj viac ludi (aut).
BMW 7 - The true definition of luxury. Yours.
e38 740iA poooomaly prerod (porod)
Lucka740iL
Příspěvky: 76
Registrován: ned kvě 23, 2010 2:05 pm
Bydliště: Bratislava/SLovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Mělník 2010

Příspěvek od Lucka740iL »

100RM píše:Zeby som sa ujal organizace ? Fishmaker mi urcite rad pomoze :-) Popravde - ja som tam neplanoval zostat cely vikend AJ kvoli tomu, ze tam nic naplanovane nebolo a chlastat mozem s kamosmi aj doma ... Ale mozme zorganizovat degustaciu, popripade nejake sutaze a hotovo. Kuzelky niesu problem, pozicam z BMW Klubu. Myslim ze ani audio aparatura neni problem atd atd... Vsetko je to myslim si len o ochote nieco urobit a dobry program pravdepodobne pritiahne aj viac ludi (aut).
urcite dotiahneme viacerych ;)
BMW e38 740iL ´96
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: Mělník 2010

Příspěvek od KAMIL740 »

a bude pout :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Mělník 2010

Příspěvek od caknakis »

Já vezmu vzduchovky :-)
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Lucka740iL
Příspěvky: 76
Registrován: ned kvě 23, 2010 2:05 pm
Bydliště: Bratislava/SLovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Mělník 2010

Příspěvek od Lucka740iL »

caknakis píše:Já vezmu vzduchovky :-)
ja plechovky a terce :D
BMW e38 740iL ´96
Odpovědět