Re: Automat kopání E65, poraďte :(

Nový design rv. 2001 - 2008
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Automat kopání E65, poraďte :(

Příspěvek od Michelin »

Muzou to delat silentbloky uchyceni prevodovky. Pripadne diferak.
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
kennyscary
Příspěvky: 31
Registrován: ned zář 27, 2009 7:02 am

Re: Automat kopání E65, poraďte :(

Příspěvek od kennyscary »

Taky jsem tak uvažoval :) takže jdu dobrou cestou :) Lze ty silenty poznat že jsou špatné, když auto zvednou a pokusím se s tím matem nějak zahejbat?
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Automat kopání E65, poraďte :(

Příspěvek od Michelin »

Jo to poznas, bud budou spuchrele, pripadne vymackane
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Automat kopání E65, poraďte :(

Příspěvek od caknakis »

Udělá to i když skoro zastavíš a hned se rozjedeš? Třeba dojíždíš ke stopce, automat hodí dolů, ale ty hned dáš plyn....kopne to pak? Mě totiž takhle začínal zlobit automat, nejdříve rána jako prase při kickdownu, pak při tom dojíždění a pak už dělal takový bordel, že jsem šel na repas. Nechci malovat čerta na zeď, ale podle mě tohle může dělat jedině mechanická věc, i když soft vyhodnotí něco špatně a dá tam blbý kvalt, tak akorát vyletí/spadnou otáčky, cukne to, ale kopanec to neudělá.
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
kennyscary
Příspěvky: 31
Registrován: ned zář 27, 2009 7:02 am

Re: Automat kopání E65, poraďte :(

Příspěvek od kennyscary »

Chjo :( Mno úplně hladce nepodřadí, to je fakt, ale že by kopnul to taky ne. Mno a jestli repas, tak co může být v prdeli? Přece kdyby byly lamely tak jen ten olej zasraný a je cítit spáleninou ne?
Uživatelský avatar
Prox
Příspěvky: 336
Registrován: pát zář 05, 2008 2:55 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Automat kopání E65, poraďte :(

Příspěvek od Prox »

jeste muzes zkusit tu prevodovku "resetnout" bohuzel uz si presne nepamatuju jak se to delalo :D nicmene mam tucha ze to bylo takhle: chce to nejaky rovny vhodny usek, zastavit, vypnout motor, nastartovat, prepnout na manual, dat za jedna a pustit brzdu, jak se rozjede tak 2..3...4 az na konec, to by tam melo byt cca 80 a pak zas postupne odrazovat zas az na 1, zastavit, vypnout motor a hotovo.. pripadne to parkrat opakovat.
zni to asi ponekud sarlatansky ale tenhle postup by mel prevodovku resetnout do vychoziho nastaveni, tzn vsechno nauceny pres adaptivni rezim zmizi. Takhle se to delalo kdyz jsem byl na praxi v autecu pokud si lidi stezovali ze jim to kope..obcas to pomohlo.. nicmene nejsem si 100% jistej ze jsem ten postup napsal spravne, uz je to par let :)
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Automat kopání E65, poraďte :(

Příspěvek od Michelin »

No tak jestli to takhle probihalo v Autecu tak potes koste :D :mrgreen: :D
Oficialni dealer a misto aby to resetnul diagem tak s tim jezdi tam a zpet :lol: no to je opravdu k smichoplaci.
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Automat kopání E65, poraďte :(

Příspěvek od caknakis »

Dám Ti kontakt na člověka co mi dělal repas, ví o tom fakt hodně...neříkám, aby jsi šel na repas, ale třeba poradí něco o čem ani nemám tušení. 739 476 610- Tomáš Horák
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
evlo
Příspěvky: 490
Registrován: úte říj 20, 2009 10:56 am

Re: Automat kopání E65, poraďte :(

Příspěvek od evlo »

Kope to tedy jen pri pusteni plynu, pri pridani ne? Pak je to s nejvetsi pravdepodobnosti ulozeni.
Uživatelský avatar
Prox
Příspěvky: 336
Registrován: pát zář 05, 2008 2:55 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Automat kopání E65, poraďte :(

Příspěvek od Prox »

Michelin píše:No tak jestli to takhle probihalo v Autecu tak potes koste :D :mrgreen: :D
Oficialni dealer a misto aby to resetnul diagem tak s tim jezdi tam a zpet :lol: no to je opravdu k smichoplaci.
jeezis ty jsi zase chytrej jak radio, kdyby to to slo tak jednoduse tak s tim asi nebudou jezdit jak ucha, krom toho tady kolega asi diag doma mit nebude a tohle je zadarmo za par minut hotovy a za zkousku nic neda :roll:

edit: nebo tady je jinej navod, jeste jednodussi za par vterin hotovo tak proc to nezkusit zeano http://www.bimmerfest.com/forums/showth ... p?t=261285
Odpovědět