EDIT: Prosím pomoc - po vymazání adap. hodnot neřadím :(

Nový design rv. 2001 - 2008
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
kennyscary
Příspěvky: 31
Registrován: ned zář 27, 2009 7:02 am

EDIT: Prosím pomoc - po vymazání adap. hodnot neřadím :(

Příspěvek od kennyscary »

Nešlo mi přes Carsoft vymazat interval výměny brzdových desek, tak jsem to zkoušel přes budíky a vše jde vyresetovat jen ty desky ne. Tak jsem to chtěl zkusit INPou a nikde jsem nic nenašel. Co se ale posralo je fakt, že mi přestala fungovat dálka v klíčku a dovírání dveří. Do ničeho jsem nedrbal, jen jsem hledal mazání servisních intervalů přes INPU:( Nevíte co se mohlo podělat?
Naposledy upravil(a) kennyscary dne pát črc 09, 2010 4:09 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Snejk
Příspěvky: 2637
Registrován: stř úno 20, 2008 5:48 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o pomoc - po diagnostice nefunguje DO a dověry

Příspěvek od Snejk »

a jeje... no top by se na to chtelo podivat co si tam dodrbal takhle ti to nepovim.
s inpou neradno si zahravat i když vypada nevinně je to silnej nastroj.
a k tem deskam... to sem nedavno řešil... pokud nemáš všecky senzory ok.. tak interval nesmažeš i kdyby ses na hlavu postavil. trapny co :)
Obrázek
E32 730i LPG >> E32 735iL LPG>>E32 750iL high-line >>E38 740i >>E32 735i >>E38 740iL HLZPE >>e65 745i>>e66 760Li individual
kennyscary
Příspěvky: 31
Registrován: ned zář 27, 2009 7:02 am

Re: Prosím o pomoc - po diagnostice nefunguje DO a dověry

Příspěvek od kennyscary »

Tak už vím čím to bylo, debil jsem nastavil TRANSPORT MODE. Ale debil jsem vymazal adaptační hodnoty z převodovky, tenkoráte ale omylem. Ted to řadí jako kdyby to byl automat po smrti, dokonce mi spadl i do nouzáku, což se mi za půl roku vlastnictví nestalo. Co s tím? Jezdit aby se to naučilo řadit? A k tomu čidlu, když jsem to projel INPOU a carsoftem tak mi to žádnou chybu nevyhodilo :(
kennyscary
Příspěvky: 31
Registrován: ned zář 27, 2009 7:02 am

Re: EDIT: Prosím pomoc - po vymazání adap. hodnot neřadím :(

Příspěvek od kennyscary »

Snejku tak je to pěkně v hajzlu :( Teď jsem se byl projet dál a nechce mi to řadit šestku, jen když jedu z kopce tak ji tam občas dám, jinak to 2 x trhne s autem a prostě ji nezařadí a pak padá do nouzáku. Podotýkám, že ještě včera převodovka řadila naprosto hladce, je nedávno měněný olej i filtr (včetně proplachu). Pak jsem dnes ráno rozjel INPU a "hrál si" a nechtěně jsem smazal adaptační hodnoty. Od té doby auto řadí dost na hovno :( V Carsoftu mi to vyhodilo chybu dílu č.7534928, dodavatel Siemens a kód chyby 4F56. V Inpě mi to taky řekne 4F56 symptom changing monitoring a že to neřadí z 5-6, dále tam je Signal or value above threshold, Test conditions fulfilled. Error not present now, but already stored a Error would not caue a warning lamp to light up, Error code : 4F 56 21 02 28 3E 6C 2C 39 84 39 3E 6C 2C 26 83 3D 00 00 00 00 00 00...chjo a to jsem měl jet poprvé letos o víkendu na dovču :( Ocením každou radu a pomoc kluci :(
Odpovědět