740d mouchy ?

Nový design rv. 2001 - 2008
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
M3maniac
Příspěvky: 299
Registrován: stř čer 29, 2011 8:28 pm

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od M3maniac »

JaraX píše:myslím ty co se tady vysmívaj lidem co jezdi na plyn, furt lepší plyn jak nafta.
No já proti LPG nic nemám, ikdyž pár nešťastných s plynem znám...jinak já jezdil na LPG už někdy po revoluci s 10kg láhví za sedačkama embarga ;) a pak ve fáčku když jsme dělali v německu. ;)
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od caknakis »

Víte co je největší legrace? Mám tady teď před sebou jeden svůj oblíbený časopis, ve kterém je přímé srovnání F01 740D a 740i.

A ta největší pecka není to, že ropa to srovnání vyhrála, ale že se tam o tom dieselu vyjadřují jako o daleko kultivovanějším motoru s klidnějším běhěm.....kdo nevěří, může se přijít ke mě podívat ;)
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Ogar
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 21, 2011 5:50 pm

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od Ogar »

caknakis píše:Víte co je největší legrace? Mám tady teď před sebou jeden svůj oblíbený časopis, ve kterém je přímé srovnání F01 740D a 740i.

A ta největší pecka není to, že ropa to srovnání vyhrála, ale že se tam o tom dieselu vyjadřují jako o daleko kultivovanějším motoru s klidnějším běhěm.....kdo nevěří, může se přijít ke mě podívat ;)

Ano, já už jsem to chytrákovu JaraXovi psal, že můj bratr vlastní F01 740d a že už to téměř nemá nic společného s bývalými diesely....
(pro JaraX) A chtěl bych vidět, kde by se Vaše LPG zařadilo, určitě před benzín a naftu... :-)= Pane, zpamatujte se, dokud je čas...
Ogar
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 21, 2011 5:50 pm

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od Ogar »

Snejk píše:
Ogar píše:Já vlastním faceliftový model v dieselu (745d). Ano, jsou tu určití lidé, co mají motory s označením ,,i,, (např. 745i) , ale veřtě, že mnoha z ních, z těch benzínových fanoušku, mají ve skutečnosti PŘIDĚLANOU NÁDRŽ NA LPG a machrují, jak nečepují benzín a podobně. Neboť nevěřím, kdo dá řekněme za auto do 500tisíc, že se smíří se spotřebou cca 12l a to minimálně, to jsou kecy!
Když někdo má obsah 4,4l, tak to motor nebude kultivovaný, tichý a nebo by jste to chtěli? Dle Vás by Ferrari nemělo řvát...? Ale tam to je díky vyfukovému potrubí, tak znát, ale i tak...
uff co je tohle?

tak zaprve... kdyz jsem mel auto na benzin (740,750..) tak sem do nej proste lil benzin a ver mi ze sem se smiril i s tema 20l/100. pro me auto fakt neni o spotrebe ale o tom, jake to auto je... a diesel pro me fakt je vsehno jen ne pohodlny auto.. ale budiz...


ted mam na kufru 745i a hrde machruju jak do toho nacepuji lpg a jezdim levneji jak ty... a este nechrochtam... :lol:

to zda je 4,4 nekultivovana a hlucna si necham od nekoho s 745D vypravet :lol:

Jak souvisí pohonná hmota s pohodlností, co to je za hovadina? Nepil jste náhodou něco před tím, než jste napsal takový nesmysl? ASI JO, ŽE...? :-)
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od JaraX »

Ogar píše:
caknakis píše:Víte co je největší legrace? Mám tady teď před sebou jeden svůj oblíbený časopis, ve kterém je přímé srovnání F01 740D a 740i.

A ta největší pecka není to, že ropa to srovnání vyhrála, ale že se tam o tom dieselu vyjadřují jako o daleko kultivovanějším motoru s klidnějším běhěm.....kdo nevěří, může se přijít ke mě podívat ;)

Ano, já už jsem to chytrákovu JaraXovi psal, že můj bratr vlastní F01 740d a že už to téměř nemá nic společného s bývalými diesely....
(pro JaraX) A chtěl bych vidět, kde by se Vaše LPG zařadilo, určitě před benzín a naftu... :-)= Pane, zpamatujte se, dokud je čas...
u F01 se o naftě uvažovat dá, protože benzíny už sou taky turba a člověk ztrácí vyhodu spolehlivosti motoru, na druhou stranu jsem jezdil všema možnyma F01 a vždy jsem poznal že to je nafta, navíc mi u nafty chybí zátah od spoda (1000-1800 otáček) kdy vždycky 4,5i tak krásně zatáhne a člověka vyloženě vyhodí z křižovatcky, 740d F01 byla nic - bum - nic- bum
BMW service expert - http://www.jarax.net
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od caknakis »

tak na tohle už fakt není co napsat..... zkus se podívat na výkonové křivky, jak má posazený točivý moment 740D a benál....
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
M3maniac
Příspěvky: 299
Registrován: stř čer 29, 2011 8:28 pm

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od M3maniac »

caknakis píše:tak na tohle už fakt není co napsat..... zkus se podívat na výkonové křivky, jak má posazený točivý moment 740D a benál....
a já si vždy jako ty myslel, že diesel má lepší spodek než benál :mrgreen: jsem to ale debil
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od JaraX »

diesel má lepší 1800-3000, ale nžíší otáčky ne
BMW service expert - http://www.jarax.net
Ogar
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 21, 2011 5:50 pm

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od Ogar »

JaraX píše:
Ogar píše:
caknakis píše:Víte co je největší legrace? Mám tady teď před sebou jeden svůj oblíbený časopis, ve kterém je přímé srovnání F01 740D a 740i.

A ta největší pecka není to, že ropa to srovnání vyhrála, ale že se tam o tom dieselu vyjadřují jako o daleko kultivovanějším motoru s klidnějším běhěm.....kdo nevěří, může se přijít ke mě podívat ;)

Ano, já už jsem to chytrákovu JaraXovi psal, že můj bratr vlastní F01 740d a že už to téměř nemá nic společného s bývalými diesely....
(pro JaraX) A chtěl bych vidět, kde by se Vaše LPG zařadilo, určitě před benzín a naftu... :-)= Pane, zpamatujte se, dokud je čas...
u F01 se o naftě uvažovat dá, protože benzíny už sou taky turba a člověk ztrácí vyhodu spolehlivosti motoru, na druhou stranu jsem jezdil všema možnyma F01 a vždy jsem poznal že to je nafta, navíc mi u nafty chybí zátah od spoda (1000-1800 otáček) kdy vždycky 4,5i tak krásně zatáhne a člověka vyloženě vyhodí z křižovatcky, 740d F01 byla nic - bum - nic- bum



Chlapi, prosím Vás, JaraX je PÁNBŮH, KTERÝ VÍ VŠECHNO A PŘITOM NEVÍ NIC, neboť kdo řekně takovou píčo.inu, co řekl, tak nemůže autum rozumět ani na úrovní žáka ZŠ.
PRÝ, ŽE U DIESELU NENÍ ZÁTAH PŘI NÍZKÝCH OTÁČKÁCH, TO JE ALE BRAMBORA, TEN SYNEK A NAVÍC JE VTIPÁLEK, ŽE JE VEDEN U BMW.CZ JAKO VIP OSOBA.... SMÍCH.....
Naposledy upravil(a) Ogar dne sob črc 23, 2011 7:44 pm, celkem upraveno 1 x.
Ogar
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 21, 2011 5:50 pm

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od Ogar »

JaraX píše:diesel má lepší 1800-3000, ale nžíší otáčky ne
Chlape, chtěl bych Vás poznat, protože někoho, jako jste vy, jsem dosud ještě neviděl (ani se není čemu divit). VY MUSÍTE BÝT ZÁZRAK ZROZENÝ OD MATIČKY PŘÍRODY.... nic ve zlém :shock:
Odpovědět