740d mouchy ?

Nový design rv. 2001 - 2008
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas750iL
Příspěvky: 525
Registrován: stř zář 29, 2010 11:44 pm
Bydliště: Slovensko

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od Tomas750iL »

ty voe 3000E za opravu kruzka a tesnenia :D tak to je ako mile :D
zato mam druhou e32 750il v ukazkovem stavu plne pojizdnou a komplet celou na nahradni dily :D
V12
FrANTOMAS
Příspěvky: 34
Registrován: čtv úno 05, 2009 12:12 pm

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od FrANTOMAS »

Měl jsem sedmu v naftě a byla to hrůza. Byla v dobrym stavu a i tak se pořád srala. Silně nedoporučuju.

To co píšu nezní moc odborně, ale dopad sem tak, že sem radši pořídil nový auto i se zárukou, než servisovat a servisovat.

Posraly se mi vstřiky, servotronic, automat, čidlo na vačce takže to startovalo jen občas a nevyzpytatelně... pořád něco. Uplně mě dojeblo to, že mám drahý auto, který už začíná vypadat staře a do toho se sere víc jak favorit. Potřebuji jezdit, ne otročit autu.
Lopo
Příspěvky: 144
Registrován: čtv čer 11, 2009 11:34 am

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od Lopo »

tak okrem vstrekov neviem co maju tie veci spolocne s naftou :)
e38 '00 740d
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od JaraX »

o kroužek není problém, dá se na to koupit teleskopická ta trubka, takže nakonec nemusí ani prsa ven.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
Moribundus
Příspěvky: 12
Registrován: sob říj 09, 2010 10:51 am

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od Moribundus »

FrANTOMAS píše:Měl jsem sedmu v naftě a byla to hrůza. Byla v dobrym stavu a i tak se pořád srala. Silně nedoporučuju.

To co píšu nezní moc odborně, ale dopad sem tak, že sem radši pořídil nový auto i se zárukou, než servisovat a servisovat.

Posraly se mi vstřiky, servotronic, automat, čidlo na vačce takže to startovalo jen občas a nevyzpytatelně... pořád něco. Uplně mě dojeblo to, že mám drahý auto, který už začíná vypadat staře a do toho se sere víc jak favorit. Potřebuji jezdit, ne otročit autu.
Co máš teď, jestli se můžu zeptat? A jakej to byl model v tý naftě..
fenix
Příspěvky: 130
Registrován: sob pro 12, 2009 9:53 am
Bydliště: ostrava

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od fenix »

Moribundus píše:
FrANTOMAS píše:Měl jsem sedmu v naftě a byla to hrůza. Byla v dobrym stavu a i tak se pořád srala. Silně nedoporučuju.

To co píšu nezní moc odborně, ale dopad sem tak, že sem radši pořídil nový auto i se zárukou, než servisovat a servisovat.

Posraly se mi vstřiky, servotronic, automat, čidlo na vačce takže to startovalo jen občas a nevyzpytatelně... pořád něco. Uplně mě dojeblo to, že mám drahý auto, který už začíná vypadat staře a do toho se sere víc jak favorit. Potřebuji jezdit, ne otročit autu.
Co máš teď, jestli se můžu zeptat? A jakej to byl model v tý naftě..
no to si pomlel ted velký hovna....který z těch tvých závad u té mrdky kterou si koupil na sauto za 50t patří diezlům?????????Myslím že jen jedna-----ostatní jsou pro všechny...Tak si kup třeba š octavii s najezdem 200000km a víš a pak mluv...Ale pokud máš představu o autě jako například r-thalia,a jim jine podobné...no tak přeju hezkou zábavu...........a požitek z jízdy a pokukování kolemjdoucích:-)
730D e38 2000
evlo
Příspěvky: 490
Registrován: úte říj 20, 2009 10:56 am

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od evlo »

Nechrochta to.
Ogar
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 21, 2011 5:50 pm

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od Ogar »

Já vlastním faceliftový model v dieselu (745d). Ano, jsou tu určití lidé, co mají motory s označením ,,i,, (např. 745i) , ale veřtě, že mnoha z ních, z těch benzínových fanoušku, mají ve skutečnosti PŘIDĚLANOU NÁDRŽ NA LPG a machrují, jak nečepují benzín a podobně. Neboť nevěřím, kdo dá řekněme za auto do 500tisíc, že se smíří se spotřebou cca 12l a to minimálně, to jsou kecy!
Když někdo má obsah 4,4l, tak to motor nebude kultivovaný, tichý a nebo by jste to chtěli? Dle Vás by Ferrari nemělo řvát...? Ale tam to je díky vyfukovému potrubí, tak znát, ale i tak...
Naposledy upravil(a) Ogar dne pát črc 22, 2011 8:04 pm, celkem upraveno 1 x.
M3maniac
Příspěvky: 299
Registrován: stř čer 29, 2011 8:28 pm

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od M3maniac »

Tady na tomto fóru diesel neuznávej :mrgreen: ikdyž je v tomto odvětví bmw světovou špičkou jsou to sračky :D
Ogar
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 21, 2011 5:50 pm

Re: 740d mouchy ?

Příspěvek od Ogar »

M3maniac píše:Tady na tomto fóru diesel neuznávej :mrgreen: ikdyž je v tomto odvětví bmw světovou špičkou jsou to sračky :D
Prosím Vás, jděte si raději natankovat LPG a pak říkejte: Jen, kdybych si nekoupil ten super benzín, který mi žere 3/2 (150%), co nafta a jelikož jsem byl najivní, že jsem si myslel, že budu jezdit jako s naftoua a pak jsem došel k závěru, že si do toho dám NEJLEPŠÍ POHON, a to LPG.
Odpovědět