Autonehody,novinky,rarity atd.

zde můžete kecat o čem chcete
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Autonehody a další "chuťovky"

Příspěvek od caknakis »

jakto že nebylo? Vždyť se tam dva lidi hýbali, v tom prvním videu ten člověk hýbal i nohama, lidi sou fakt dobykové, ty musíš být taky slušný úchyl, když v tomhle vyžíváš a strkáš to sem.... Nic osobního, ale prostě to tak na mě působí.
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Conscious
Příspěvky: 723
Registrován: sob led 24, 2009 2:28 pm

Re: Autonehody a další "chuťovky"

Příspěvek od Conscious »

:) Nevyžívám ale je nutno si uvědomit že klidně... když nebudeš účastníkem tak k tomu můžeš prostě jako první přijet... A co budeš v takovém případě dělat? :?: Já teda nevím. Pohled na to mi nevadí ale situace jako taková... a dále je nutno si uvědomit že tady jsou zákony postavený na hlavu takže ty tam přijedeš... začneš někomu pomáhat,dejme tomu že má zlomenou páteř a ty z něj uděláš neodborným zásahem invalidu a po kom se pak budou všichni včetně něj vozit a na kom se hojit? :?: V tom videu se hýbal jen ten na silnici,ten v tom offroadu... posmrtný záškuby. A proč to sem dávám? Rád kalím vodu a provokuju,v telce tohle nikdy neuvidíš i když by to byla asi nejlepší prevence. Každopádně to bylo jediný takový video který sem dám,jsou tam a jinde mnohem horší,ale nebudu to sem dávat protože to je fakt moc a pokud to někdo vyhledává tak si to najít dokáže sám. Ale skutečně ruku na srdce... nejel již každý z nás jednou nebo víckrát... tak že to mohlo skončit i hůř než tady? Já jo a vidět tyhle následky ve mě vždy něco nechá. Každopádně jak jsem boural s tím služebákem tak to byl asi nejlepší výchovnej prostředek,ve sparkovi vůbec rychle nejezdím a v sedmě už neukazuju závodníkům ve fábkách že na mě nemaj,nejezdím agresivně jako dřív... něco do sebe to mělo. :idea: A kdyby se povedlo že by po shlédnutí tohoto nebo jiného videa někdo z nás co tu denně plkáme nohu z plynu sundal a nestalo se něco co by se jinak stalo... co víc si přát. Tvůj názor je taky názor,měj mě za úchyla,ale já to považuju za důležité na fóru o autech a silných autech... rychlých a v případě nehody i fatálních pro ty okolo v provozu... považuju za důležité i tohle na fóru řešit protože jak jsem již psal... nikdy nevíš k čemu za zatáčkou přijedeš nebo čeho budeš za minutu účastníkem. Asi tak. :|
BMW E65 735i 9/01 (pro zlost), BMW E36 Compact 316i 8/94 (dailyna), BMW E21 318i 5/81 (pro radost a relax)
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Autonehody a další "chuťovky"

Příspěvek od T613 »

nekrofil :lol: tak vidis muzes byt rad ze jsi hodil boudu se sparkem, ktery vic jak 120 nejede = nikdy se ti to nemuze stat :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
DJ HONZA
Příspěvky: 145
Registrován: pon kvě 03, 2010 12:44 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Autonehody a další "chuťovky"

Příspěvek od DJ HONZA »

ten úsek kde se stala tato nehoda je od mého bydliště cca 15km a je to táhlá rovina zakončená 2jitou zatáčkou,občas to tam taky rozvalím ale né 180,protože ta rovina má sotva 400-600 metrů,paní asi kapánek spěchala,ty fotky jsou drsný a ty další odkazy si radši ani neprohlížím protože z toho mám kurva respekt,dřív jsem pár obdobnejch videíí viděl a na úkor toho a na úkor mojich 2 bouraček už se snažím taky jezdit spořádaně a 7mu používám spíš na takový to lážo-plážo ježdění-nejen nedělní vyjížďky v cilindru,občas do práce,na výlet,nákup,pondělí-neděle to auto používám na 100%,občas spěchám to přiznávám a když mě se řvoucím motorem předjede š120,vzadu masivní křídlo typu zahradní lavička a večer na škoda tuzing klubu 5stránek tématu,,tak jsem dal bawora,, ,tak se tomu jenom pousměju a většinou nic víc,nezávodím s ním protože moudřejší ustoupí a po těchhle fotkách se zkrotím ještě víc,je mi 25 let a e38mičku jsem chtěl mrtě mrtě moc a chvilku dalo než jsem na ní dosáhl a ještě dá než si jí dodělám k obrazu svému,takže na mě to má kladnej výchovnej vstyčenej ukazovák,díky !
BMW E38 740i 95´ 210KW 285PSVIN:DG42623
Obrázek
Conscious
Příspěvky: 723
Registrován: sob led 24, 2009 2:28 pm

Re: Autonehody a další "chuťovky"

Příspěvek od Conscious »

Jede 145... :mrgreen: :lol: Ale to neznamená že se mi nemůže stát že takovýho sparka smetu sedmou a z toho bych měl mít respekt. Navíc... viděl jsi to video s tou motorkou? Přesně tohle mohlo někoho potkat s tím mým střešingem... a v tom to jak ta nehoda dopadla vidím největší štěstí. :oops:
BMW E65 735i 9/01 (pro zlost), BMW E36 Compact 316i 8/94 (dailyna), BMW E21 318i 5/81 (pro radost a relax)
Conscious
Příspěvky: 723
Registrován: sob led 24, 2009 2:28 pm

Re: Autonehody a další "chuťovky"

Příspěvek od Conscious »

Honzo klidně se koukni,vynech jen to jak tam upozorňuju na to že je drsný... ale jinak je to spíš sbírka kuriozit. To s tou motorkou... no stálo to pána život ale jestli to není fakt smůla... prostě to se taky často nevidí. :roll:
BMW E65 735i 9/01 (pro zlost), BMW E36 Compact 316i 8/94 (dailyna), BMW E21 318i 5/81 (pro radost a relax)
Lopo
Příspěvky: 144
Registrován: čtv čer 11, 2009 11:34 am

Re: Autonehody a další "chuťovky"

Příspěvek od Lopo »

jak tu Honza spomenul skodovicu, tak som si spomenul na toto

http://www.youtube.com/watch?v=jP9Z4ly989M
e38 '00 740d
Conscious
Příspěvky: 723
Registrován: sob led 24, 2009 2:28 pm

Re: Autonehody a další "chuťovky"

Příspěvek od Conscious »

:lol: jooo,to byl hit. :mrgreen: :lol:
BMW E65 735i 9/01 (pro zlost), BMW E36 Compact 316i 8/94 (dailyna), BMW E21 318i 5/81 (pro radost a relax)
Conscious
Příspěvky: 723
Registrován: sob led 24, 2009 2:28 pm

Re: Autonehody a další "chuťovky"

Příspěvek od Conscious »

:lol: pánovi asi ruplo v bedně nebo hrál GTA http://www.liveleak.com/view?i=b6e_1289666121
Polární záře,moc pěknýýý... http://www.liveleak.com/view?i=294_1289596085
Autonehoda natáčená v autě co bouralo http://www.liveleak.com/view?i=51d_1289502024
Dodge Tomahawk - V10,8277cc,373KW, 675km/h,zajímalo by mě jak se na tom asi jezdí. http://every4fun.com/amazing/v10-amazin ... otorcycle/
No comment :mrgreen: http://www.liveleak.com/view?i=8ea_1289302012
BMW E65 735i 9/01 (pro zlost), BMW E36 Compact 316i 8/94 (dailyna), BMW E21 318i 5/81 (pro radost a relax)
Uživatelský avatar
Tomas750iL
Příspěvky: 525
Registrován: stř zář 29, 2010 11:44 pm
Bydliště: Slovensko

Re: Autonehody,novinky,rarity atd.

Příspěvek od Tomas750iL »

raz som cital v jednej knizke ze ked uz nemozno zabranit dopravnej nehode vo vysokej rychlosti je dobre nemat bezpecnostny pas a nalepit sa vlastnym telom nato co mate predsebou a dat hlavu medzi kolena ...nj... ale nevim kto by to v tej panike stihol ze jo

aky mate nazor na bezpecnostny pas? mate ho zapnuty nebo ne?
V12
Odpovědět