e38 - neznáte ji??

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
Nightvish
Příspěvky: 200
Registrován: sob srp 23, 2008 8:32 am
Bydliště: Kdesi na Zlínsku

Re: e38 - neznáte ji??

Příspěvek od Nightvish »

Když bys pls měl čas omrkni a npiš posudek ;-) Nescháním odborníka, ale někoho kdo neni laik jako já 8-)
My first car: BMW 740iL e38 12/00
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: e38 - neznáte ji??

Příspěvek od Michelin »

Cau, tak sem se tam byl podivat. No takze nejaky zakladni poznatky. Auto vypada zvenku moc pekne, krome predni kapoty a narazniku, ktery sou od kaminku a mistama je ten lak fakt odrbanej. Jinak bylo to nejspis bourany na predek, byli meneny predni blatniky, lehce nelicuji s kapotou. Pak nelicuje presne viko kufru. Jinak interier v moc peknym stavu. Vsechno funkcni az na PDC. Ma to rekl bych nadstandartni vybavu. Jede pekne, motor bezi hladce, podvozek zda se byt ok. Horsi je to s prevodovkou, sem sice odpurce automatu, ale neco sem pochytil a tahle neradi uplne hladce, pri prerazovani z nizkych otacek. No a prevodovka to je trochu vetsi investice. Jo a je praskly celni okno. Celkove bych rekl ze to auto nestoji za ty penize, ktery za nej chteji. Pokud bude naky doplnujici dotaz klidne se ptej .)
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
Uživatelský avatar
Nightvish
Příspěvky: 200
Registrován: sob srp 23, 2008 8:32 am
Bydliště: Kdesi na Zlínsku

Re: e38 - neznáte ji??

Příspěvek od Nightvish »

Fíha... vyčerpávající poznatky. Tak jdu hledat dál něco zajímavýho. Akorát mám takový dilema... jestli spíš 3,0D nebo ten 4,4i... nějak nevim. Já sem od mala na diesly, ale zároveň mě ten benzí láká na zkoušku... jestli mě nezaujme...
My first car: BMW 740iL e38 12/00
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: e38 - neznáte ji??

Příspěvek od Michelin »

Ja bych spis sel do benzinu a pokud bys resil spotrebu tak lpg to jisti ;) jinak ja mit penize bral bych tu hitmanovu jak je tu na ni odkaz. Sice na ni mam zalusk ja, ale penizky chybi. :)
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
Uživatelský avatar
Prox
Příspěvky: 336
Registrován: pát zář 05, 2008 2:55 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: e38 - neznáte ji??

Příspěvek od Prox »

ja bych bral urcite benzin..nafta mi smrdi a krom toho pekny auto..luxusni limuzina..pak to clovek natoci a chrochy chrochty chrochty..prijde mi to priserny :)
Uživatelský avatar
Nightvish
Příspěvky: 200
Registrován: sob srp 23, 2008 8:32 am
Bydliště: Kdesi na Zlínsku

Re: e38 - neznáte ji??

Příspěvek od Nightvish »

Skus jíst od mala rohlíky a pak se dozvědět že chleba je lepší... ;) Neuvěříš dokud neskusíš a neudělááš si vlastní názor :D ... Láká mě zkusit benzín, jen nevím jak moc mi sedne.
Nevíte někdo jaký sou cca měsíční výdaje na ten benzín nepočítaje tankování a opravy??
My first car: BMW 740iL e38 12/00
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: e38 - neznáte ji??

Příspěvek od Michelin »

Benzin bych rekl ze je spolehlivejsi :) takze nic. Pokud koupis dobry kus tak nic.
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: e38 - neznáte ji??

Příspěvek od KAMIL740 »

zere benzin sem tam vymenis olej a jenom jezdis pokud te nezklame prevodovka nebo membrana na sani ale jinak myslim ze bezporuchove auto ten m62 myslim naftu asi ne my vysokej kroutak a proto adchazej menice v AT lepsi 4,4 LPG kdyz ti de o spotrebu jinak s benzinem nepocitej nejakou spo¨trebu 8 a podobny nesmysly auto mam 2,5 roku a prumer je tak 15 ve meste 18 a mimo 12,5 ale ¨nejezdim klobouka :D :D proste vyuzivam 286k
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
Uživatelský avatar
Prox
Příspěvky: 336
Registrován: pát zář 05, 2008 2:55 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: e38 - neznáte ji??

Příspěvek od Prox »

ja mam teda raci rohliky nez chleba :D jinak teda cesta praha-krumlov-praha cesta v ramci predpisu, klobouk 9,3/100 s e32 4,0 teda
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: e38 - neznáte ji??

Příspěvek od KAMIL740 »

kdyz chces jezdit klobouka kup si 725tds :D :D :D ta zere 6l nafty :D :D
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
Odpovědět