Scorpion e38 740iL - origo vlady ČR

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od oxik »

Jak už jsem psal na fb, je to neskutečnej mazec.. krásné :o :shock: 8-)
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od caknakis »

Moc pěkné. Ta fotka té nové sedačky je jak z prospektu. A koberec taky super, fakt se mi líbí, co s tím autem děláš... Pěkně pomalu opravit všechny snejkoviny a dát to do původního stavu ;)
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od volf-m »

Takhle nějak má asi vypadat E38. Spousta z vás říkalo, že ta moje sedmá zas takovej vrak není, ale když to srovnám s téma top co byly na Bigu, tak škoda mluvit.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od P3RF3KT »

To ale nemuzes srovnavat. V tech co jsi videl na bigu je nekolika nasobne vic penez a hlavne se do tohohle stavu dostavali nekolik let. Vem pul milionu, posun se o pet let dopredu a uvidis sam ;)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1452
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od scorpion »

Fishmaker: mi povidej... :D Byl a jsem nadšen z toho jak je zase krásně světle béžový! ;)
Oxik: Díky moc! 8-) Ale do krásného vozu s ní mám ještě hodně dlouhou štreku... :twisted:
Caknakis: Taky moc díky! Jo ty zadní sedačky mimo tedy sedáku jsou opravdu krásné! Sedák samozřejmě zaostává, ale sehnat béžak v TOPu je nemožné. Bohužel i vršky tapeců a palubka není dle mých představ takže palubku možná ještě někdy v budoucnu budu měnit když je ukáže nějaké pěkná a vršky tapeců budu řešit formou opravy. Někdo je už opravoval, ale jde to vidět. Nic méně chci zachovat hnědý vršek ač černý je moc pěkný. Už se mi hodně zalíbil i ten hnedý jak to začíná vypadat k světu. Pomalu to jde ale naštěstí jistě a nemám v planu přestat! 8-) 8-)
Volf-m: hele je to hlavně o času, chuti a samozřejmě i penězích. Já nemám v hlavě myšlenku, že bych to prodal, takže si s tím hraju pro svou radost. Mám jí asi přes 4 roky a pomalu na ní dělám. Pak sem dám někdy fotky těsně po koupi a uvidíš, že mimo toho že to mělo vládní výbavu, prodloužená verze a lepší výbavu tak to zas takový hitparáda nebyla. Konce lemů lehké bublinky, zadní víko tehdy orezlé, lak na můj vkus hodně zničení, vnitřek celý nabarvený a mohu pokračovat. Tehdy jsem moc tyhle chyby nevnímal neřešil jsem je. Prostě jsem to auto chtěl a věděl jsem, že to není špatná koupě i přes ty chyby. Po technické stránce (klepu na dřevo) funguje velmi spolehlivě! Jsem rád, že jsem to od snejka tehdy koupil a že se mi ho podařilo ukecat k prodeji. V době koupě to byla moje třetí 7er co jsem měl najednou. 2x e32 a k tomu tuhle e38. Bohužel obě e32 jsem musel prodat. Spooner má jednoznačně nejzachovalejší e38 na tomto fóru bych řekl už jen tím, že má stále origo lak i zachovalý interiér i když ten už prošel jistou kůrou co jsem se spoonerem mluvil. To že na to chodí koukat především jen do garáže je věc druhá. :-D Ale dej tomu čas a i ta tvá může vypadat hodně dobře. Pokud jí za rok neprodáš jako to zde dělá většina, která se tu ukáže řekne jak má velké plány a zanedlouho je na bazoši. :-D Ty jsi přišel naopak řekl že to je vrak a že extra investice neplánuješ a pak na BIGu když jsem to obešel jsem zjistil že s tím stavem to není tak horké. :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od volf-m »

Určitě z toho neplánuju udělat auto na show and shine, ale nechci aby když někde zaparkuju na mě lidi koukali jak na pasáka feťaček. Auto je denně v provozu, vozí bordel pro koně a kolem domu, parkuje se s tím u obchoďáku, na náměstí a co je nejhorší v práci, kde pracuje 80% ženských. Každý auto co jsem měl mi tam nabourali, takže nějakej lak za x tisíc ani náhodou. Vzhledem k tomu, že v téhle kategorii aut není moc konkurence, tak bych prodal jen v případě opravdu zajímavé koupě vybavenějšího longa nebo bochníku za pár peněz, ale ani to aktivně nehlídám a nesleduju, to je spíš kdyby. Taky udržuju 3 auta najednou a peníze tečou spíše do bydlení tak to žádné desetitisícové investice měsíčně nebodou. Spousta lidí tu má výbavu porůznu dodělávanou, tak mě napadla varianta přivést si nějakou krátkou 750i s mrtvým motorem a přeházet co se dá. Měl bych z toho jak jsem psal ve svém vlákně spoustu karosářských dílů kola atd
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
kitrop
Příspěvky: 287
Registrován: stř říj 13, 2010 8:41 pm
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od kitrop »

Scorpion : ze ty narazis na me???!!! :-)
BMW 730d E38 fl N46530
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1452
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od scorpion »

volf-m: Tak já jí také nedělám na show and shine. :-D Jen mám rád když věci vypadají stále jako nové. A to u všeho. Takže se to snažím udržovat. :-D Já sedmu (e38) kupoval jako spotřebák s tím že mu budu dávat péči aby byl stále ok. Jenže jelikož mi před barákem kdysi e32 někdo záměrně likvidoval řekl jsem že to tu nenechám stát. Takže pronájem garáže. Jenže cca víc jak kilometr daleko. A už to mi trochu bránilo v ježdění bud jsem si pro ní jezdil druhým autem a nebo chodil pěšky. Což je časově náročné takže jsem usoudil že mimo město s ní a na ježdění po městě jsem pořídil jiné auto. V zimě jsem s ní jezdil pak ale byla na zimu impreza jelikož sedma fajne ale já mám přece jen rád trochu blbnutí. Impreza na to byla super ale pak šla. A opět chyběl zadohrab a naskytla se možnost e30 coupe tak po váhání jsem do toho šel. částečně vyvařil udělal apod a nyní hodně lítám s ní a to i mimo město jelikož je to super hračka i na suchu. Jen doufám že se v ní nikdy nevybourám. :-D Takže sedma poslední rok jezdí už méně a jelikož e30 má duši a styl tak jízdu s ní si také užívám plus do toho praktická e46 325i která jezdí i při výkonu za prdlačku a přitom je také v rámci možností pohodlná takže s tou hodně jezdím pro nové hovadiny na e38. :-D Ale jak říkám ze začátku jsem to měl jako ty. sedma prostě jezdila, jezdila, jezdila. Proto bych ani 750 nechtěl i když samozřejmě je to to max co se tam dával takže o to zajímavější. Jestli ti vydrží sedma tak uvidíš že to třeba také takhle časem budeš mít. Pro mě 7er na denní hrkání je nesmysl. Na prdelkování po městě je prostě pro mě zbytečná. Bydlet v Praze jo tak to je něco jiného. Tam bych s ní jezdil naopak furt už jen kvůli automatu. :-D
Kitrop: hele kdyby ses nepřipomněl tak jsem si ani neuvědomil že to prodáváš takže ne to nebylo na tebe ale na ty co jsem viděli jen na fóru a nikdy se ničeho neúčastnili... :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od volf-m »

Tak mě by navadilo denně jezdit s 323ti jako doteď, ale protože dostala brzdy co už chtějí zahřát a jsou připravené polyuretany. Vlastně to teď celé stojí na tom, že moje milá je aktuálně nepojízdná, tak musím dodělat co je potřeba na její e36, pak se vrhnu na 323ti a sedma jak zbyde čas. Ještě mě už druhým rokem láká nějaké cabrio, tak to jestli pořídím bude úplně konec a lidi mě tady na vsi sežerou. Měl jsem trochu obavy z těch 5 metrů 7er, ale jsem zvyklej z dodávky tak jsem i bez park senzorů zaparkoval zatím všude a jako daily mi to plně vyhovuje - brzo to topí, brzo to chladí, hezky ticho a automat.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Syrup
Příspěvky: 114
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:36 pm

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od Syrup »

Sedma nadherna! Jediny co nechapu jsou ty vlajecky, majak a ty svetla pod maskou. To mi prijde jako silena vopicarna a nechapu co to ma za smysl, hrat si na nejakou vladni limuzinu, ale budiz.
e46 330i EX, e34 ///M5 EX, e91 320d Mpaket EX |…| e38 740iA & e30 325i Cabrio Mtech II & Kia Ceed SW & Iveco Daily 35S13
Odpovědět