OPEN MOTOR SHOW

Odpovědět
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

OPEN MOTOR SHOW

Příspěvek od fivajs »

Zvu Vás na sraz 10-12 (já tam budu 11.6.). Je to na letišti Březno u Chomutova. Bude tam letos slušná účast moc pěkných aut, určitě lepší, než minulý rok.
http://www.motorkari.cz/detail-akce/?aid=4572
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: OPEN MOTOR SHOW

Příspěvek od fivajs »

tak se neukázala ani jedna sedma. Ani Místo se neukázalo (Pepino). Vy to snad jenom leštíte v garáži a bojíte se někam vyjet? :D :D :D :D
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: OPEN MOTOR SHOW

Příspěvek od dunnst »

Na mě nekoukej, já si ještě nenechal spravit tu zpátečku .-) Což je hrozně srandovní, člověk nastartuje a hned mu to zařadí rychlost... a vyřadí se, až když vypnu motor .-) Tak si plánuju na čtvrtek cestu za mechanikem, dostane instrukce odsud z fora (automaty moc nedělá, ale je šikovnej, levnej a hlavně známej) a informaci, že pokud k němu přijedu, tak bez opravy už neodjedu (musim se u něj otočit) .-)
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: OPEN MOTOR SHOW

Příspěvek od fivajs »

dunnst píše:Na mě nekoukej, já si ještě nenechal spravit tu zpátečku .-) Což je hrozně srandovní, člověk nastartuje a hned mu to zařadí rychlost... a vyřadí se, až když vypnu motor .-) Tak si plánuju na čtvrtek cestu za mechanikem, dostane instrukce odsud z fora (automaty moc nedělá, ale je šikovnej, levnej a hlavně známej) a informaci, že pokud k němu přijedu, tak bez opravy už neodjedu (musim se u něj otočit) .-)
Tak šup, ať to máš v cajku do Mnichova Hradiště. ;) Podle toho, co jste si tam psali ohledně toho šaltru to asi velký problém nebude. Chtěl bych vidět, jak zajedeš po předku někam z kopce, jak to pak tlačíš nahoru :D :D :D
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: OPEN MOTOR SHOW

Příspěvek od dunnst »

To já bych právě viděl nechtěl .-) Teďka nejezdím vůbec, nechci riskovat, že zůstanu někde viset kvůli zpátečce. A na BIG zatím jen zvažuju, ale vidím to spíš na ne. Mělník bych rád, pokud tedy bude...
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Odpovědět