ventilátor E32

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Danny.Sp
Příspěvky: 253
Registrován: úte pro 09, 2008 7:47 pm

ventilátor E32

Příspěvek od Danny.Sp »

zdravim pánové...
takovej rychlej dotaz... jak zapnu klíček u E32, tak se zapne ventilátor topení... vše mám vypnuté, klimošku, i zadní klimu... ale prostě to hned začne vrčet... nějaký nápady co s tím...??? v relátkách sem chybu nenašel, esi sem teda našel ty správný relátka...
přredem díky moc...
Obrázek
____________________________________________________

stále som ten vyjebaný vagabond čo po sídlisku jezdí černým vyjebaným báwom...
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: ventilátor E32

Příspěvek od fivajs »

Ty máš vzadu klimu? Jako s komplet ovládáním? Vyfotit, to chci vidět. Nenapsal jsi, jestli ten ventilátor běží rychle nebo pomalu. Páč, jestli pomalu, tak je to normál, i když je na nulu, tak běží na nějaký nízký otáčky kvůli ventilaci. Pokud Ti běží furt na hodně, hledej problém v šavli, která je vpravo dole na topení zasunutá a přišroubovaná dvěma šroubky. V tom horším případě panel topení-to chce vyzkoušet s jiným autem (vydloubnout zleva a je venku). Dále pak při vypnutí klíčku by se měly zavřít všechny klapky na topení-poznáš sluchem, ale to jen tak pro info
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Danny.Sp
Příspěvky: 253
Registrován: úte pro 09, 2008 7:47 pm

Re: ventilátor E32

Příspěvek od Danny.Sp »

jojo...klima je i vzadu... to měl snad každej HL...
no rozběhne se rychle, pak trochu zpomalý...ale že by to bylo jen jako ventilace mi nepřijde...panel ovládání jsem zkoušel měnit a i relátka sem zkoušel a nic...díky za radu...kouknu na to...
Obrázek
____________________________________________________

stále som ten vyjebaný vagabond čo po sídlisku jezdí černým vyjebaným báwom...
Odpovědět