LPG v 7er – zkusenosti po roce

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: LPG v 7er – zkusenosti po roce

Příspěvek od herman17 »

No ono je to pres znameho navic a ten mi rikal, ze by si to nedovolili... Rikam Ok, ale jak si muze byt tak jiste ze je to prasklou membranou, kdyz ani neprehral soft a nevymazal adaptace. Tad mi to smrdi, ze uz me zacinaji pripravovat na to, ze budu calovat.
Navic mam padny argumenty, ze to tim urcite neni, protoze by to delalo bordel porad a ne jen .... bla bla bla (viz. tema Chcipani po studenem startu)
Sem se se znamym akorat dohadal :(
On je samozrejme branil, ze by ho nikdy nepodvedli..... ale takovejch lidi uz jsem potkal spousty. :roll:

Asi si koupim diagnostiku z ebay a kdyz si nebudu vedet rady, zajedu za Jaraxem.
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: LPG v 7er – zkusenosti po roce

Příspěvek od volf-m »

Tohle znám, to je od/přes znamýho a je to nejlepší na světě, od pojistek po servis, koupě auta a všeho. Většinu největších mrdin co lidi co znám koupili bylo právě od známého. Vlastně mi globálně příde, že slušnej plynař je ohroženej druh. Kámoš chce nechat přestavět auto na LPG a zvolili jsme cestu nechat stranou firmy a svěřit to jednomu ze 7er bláznů ;) líbí se mi, že jednáš s jedním člověkem co to bude dělat a kdyby něco vždycky můžeš zvednout telefon nebo přijet.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: LPG v 7er – zkusenosti po roce

Příspěvek od Filozof »

Herman: Chtějí tě natáhnout. Membránu jsem si měnil sám u 5er za nějaké 4stovky jsem ji koupil a vyměnil během hodinky ...
Mám doma diagnostiku na systémy Magic. Pokud máš Magic nebo něco co stím pojede můžeme to u nás vyzkoušet ...pak ti ji klidně prodám pokud by jsi chtěl a mužeš si auto kdykoliv ladit sám.

Co tam máš za systém ?
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: LPG v 7er – zkusenosti po roce

Příspěvek od herman17 »

Ja mam Landi Renzo, ale diky :)
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: LPG v 7er – zkusenosti po roce

Příspěvek od Filozof »

tady to nechte někde vysoko at to každej najde ...všechny softy na interface LPG/CNG...kterej si každej může koupit. A ladit potom sám.

SOFTWARE PRO LPG/CNG
http://www.ulozto.cz/soubory/stoca/LPG/ ... O-LPG-CNG/
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: LPG v 7er – zkusenosti po roce

Příspěvek od Filozof »

zkoušel jste někdo něco takového na čištění vstřiků LPG ?
https://www.youtube.com/watch?v=huokz0lRsRE

něco podobného mi doporučoval u starších systémů co jsou v autě už dlouhé roky případně u aut kde chci vzkřísit vstřiky a nejsou uplně ko či vyčištění systému LPG.

Kamarád potřebuje u svého auta trochu probrat vstřikovač k životu a uvažuje o tom. Máte někdo zkušenost ?
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: LPG v 7er – zkusenosti po roce

Příspěvek od JaraX »

je to sračka, spíš to všecko zalepí, tydle látky mají jako nosnou látku oleje, takže moc nedoporučuju, zrovna při posledním LPG školení jsme o tom měli rozsáhlou diskuzi, pokud čistit vstřiky tak ok, ale mimo auto a jen vstřiky.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: LPG v 7er – zkusenosti po roce

Příspěvek od oxik »

Sakra to je paráda po 500km natankovat za 570Kč :D Spotřebička 10,34l/100 plynu :D
Ještě aby ťokací ministerstvo nebo kdo to má na starosti, povolilo vjezd do garáží a bude to paráda :D
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: LPG v 7er – zkusenosti po roce

Příspěvek od Spooner »

Ten zakázaný vjezd do podzemních garáží je z trochu jiného důvodu, než že si to nějaké ministerstvo vycucalo z prstu ;)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
alap
Příspěvky: 278
Registrován: sob zář 26, 2015 7:15 pm
Bydliště: Liberec

Re: LPG v 7er – zkusenosti po roce

Příspěvek od alap »

oxik píše:Sakra to je paráda po 500km natankovat za 570Kč :D Spotřebička 10,34l/100 plynu :D
Ještě aby ťokací ministerstvo nebo kdo to má na starosti, povolilo vjezd do garáží a bude to paráda :D
Co se ti na autě rozbilo, že jsi musel jet 150km na laně? :D
ex e38 728ia 99 LPG
Odpovědět