Neviem sa dostat do auta...

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Neviem sa dostat do auta...

Příspěvek od dodiiik »

Tak auto stálo asi tak 3týždne vonku na ulici... (kedže som mal na staré kolená kiahne...)
dnes som po dlhšom čase chcel kúsok prevetrať V8smu, a čo nezistím... neviem sa dostat do auta... centrál nejde môžem mačkať klúč ako zmyslov zbavený a nič... cez vodičovv zámok nič tak som skúšal spolujazdcov(v minulosti som cez spolijazdca stále auto otvoril...) no teraz nič... môžem aj dvihnúť klučku hore a otáčat klúčom, ale čudlík vyskočí ledva o pol centimetra... a ďalej nejde....

čo to ? s tým môže byť, a ako sa mám dostať dnu ?

ďakujem
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: Neviem sa dostat do auta...

Příspěvek od dodiiik »

mohol sa tam aktivovat deadlock ? aj pokiaľ je v aute batéria ?
Uživatelský avatar
Raisidlo77
Příspěvky: 1668
Registrován: pon črc 25, 2011 8:52 am
Bydliště: Lovčičky

Re: Neviem sa dostat do auta...

Příspěvek od Raisidlo77 »

Do kufru se dostaneš ?
"Zatím prodáváme auta a ne hodnoty Cx.." šéf BMW Kuenheim při představení E38
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10062
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10161
exBMW E38 750iA
exBMW E38 740iA
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Neviem sa dostat do auta...

Příspěvek od T613 »

otevri kufr klicem, pres svetlo pripoj druhou baterku a pak zase pres zamek kufru otevres cele auto
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Neviem sa dostat do auta...

Příspěvek od dunnst »

Stala se mi podobná věc jednou, šlo o to u toho spolujezdce vyčapat tu polohu, kdy ten klíč vyskočí celej. U mě to stačilo malilinko povytáhnout a ten klíč už fungoval a auto otevřel, takže si s tím vyhrát, nebo přes ten kufr jak píše T613 :-)
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: Neviem sa dostat do auta...

Příspěvek od dodiiik »

ďakujem všetkým za reakciu,

no tak som sa s tým babral asi pol hodinu, a nakoniec vyskočil na spolujazdcovej strane čudlík...

tak mi odľahlo, kufor už neotvorím vôbec tam je zablendovaný zámek...tam nestrčím ani kľúč...

ALe prekvapila ma jedna vec, v aute nebola vôbec šťava ani mimili ampér... úplne bez šťavy, dokonca to pýtalo code na rádiu,. JE to normálne ? mal som už raz vybitú batériu ale takto sa to nechovalo...

Keď to napojím na káble tak to akurát tak húka ako šialené a neprestane kým to neodpojím....


Zažil niekto podobný scenár ?
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: Neviem sa dostat do auta...

Příspěvek od dodiiik »

dokonca ak boloa uto v šťave a húkalo, aj tak nechytilo centrál na dialku... a nešli ani silou vytiahnuť čudlíky dverí ostatné....

Auto už stojí dlhšie a občas som sa s ním previezol, ale nič obdobné som nezažil :)
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Neviem sa dostat do auta...

Příspěvek od T613 »

to je pak tezke kdyz mas zamky KO ... uz jsem to zazil nekolikrat ze ti nekdo vola jak se dostat do auta a u spolujezdce i ridice ma chytre zaslepny zamek ... protoze ma prece central ktery ho nikdy nezklame :lol:
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: Neviem sa dostat do auta...

Příspěvek od dodiiik »

Ako to tak je no :) technika, ale keby sa mi to stalo na zahrade, ale tu na sidlisku presne pred obchodnym centrom:D si kradnem sam svoje auto a rozoebram sedačky odpajam baterky a stale to len hukalo:D no pripadal som si ako to mam povedat, ako kokot :D:D:D
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Neviem sa dostat do auta...

Příspěvek od P3RF3KT »

U e38my se to dá lehce vyřešit lehnutim pod auto kde na tebe kouká alternátor. NA něj připojíš kabel + a - dáš někam na kastli a otevřeš norálně centrálem. Už jsem to taky takhle asi 2x řešil protože u mě jsou zámky v takovém stavu že tam strčim klíč ale at točim jak chci tak prostě dveře se neodemknou. V kufru mam jinej zámek jelikož předchozí majitel si kdysi zabouch kliče v kufru při zamčenym autě a musel zámek zlikvidovat. Takže sem sehnal jinej ale tam mi logicky muj klič nepasuje. Takže ja se spoleham na funkční DO a nebo hold lezu pod auto k alternatoru :-D

Jen se přivetřu s dotazem. Šel by nějak rozchodit ten muj zamek v řidičovo dveří aby odemknul po otočení klíčku? Jak řikám, klíček tam de krásně, otočit s nim de taky hladce ale nic se neděje..
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Odpovědět