Svíčky

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
rajnhold
Příspěvky: 532
Registrován: pon srp 08, 2011 3:07 pm

Re: Svíčky

Příspěvek od rajnhold »

Filozof píše: Zato BRISK silver nebrat vydrží pár tisíc max 10-15 a pak jsou na vyhození (moje zkušenost u 525i.) ....nevyplatí se ikdyž stojí 80kč.
Ted nevím zda klasiku NGK nebo ty lepší iridiové. Co myslíte ?

Dunnst píše: Já dávám do auta NGK obyč (cca 150 Kč/ks) a měním je tak po 15ti tisících.

Pro jednoho 15tisíc km je dostačujících a pro druhého je to zase málo.
Já zásadně používám české protože mám jistotu, že nejsou vyrobeny v Polsku a případná reklamace českého výrobku je u nás mnohem snadnější.
Kupovat v Kelly, ACI apod. svíčky NGK a ve skutečnosti to nejsou NGK, považuji za jakousi loterii už i proto, zdali obstojí při dotažení.
Tedy jinými slovy, ta údajná "kvalitní svíčka" může být horší kvality, než ta naše a člověk si pak naivně myslí, že motoru dopřál to nejlepší.
1OO% by bylo kupovat svíčky asi jen v BMW ovšem také za pěkný ranec.
Svíčka je spotřební materiál a spokojím se s 15ti tisíci km a především s jistotou původu.
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Svíčky

Příspěvek od fivajs »

Píčovina, když si koupíš cizí výrobek v Čechách, tak reklamuješ v Čechách ne? V čem je reklamace složitější?
Brisky už mám dávno za sebou a už bych je na auto nedal.
Dále jde o to, jestli si připlatíš a budeš jezdit, nebo koupíš aušuš a bude furt reklamovat.
To si radši připlatím...
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
rajnhold
Příspěvky: 532
Registrován: pon srp 08, 2011 3:07 pm

Re: Svíčky

Příspěvek od rajnhold »

Rozhodně formou i obsahem to zní přesvědčivě.
fivajs píše:Píčovina, když si koupíš cizí výrobek v Čechách, tak reklamuješ v Čechách ne? V čem je reklamace složitější?
Brisky už mám dávno za sebou a už bych je na auto nedal.
Dále jde o to, jestli si připlatíš a budeš jezdit, nebo koupíš aušuš a bude furt reklamovat.
To si radši připlatím...
Odpovědět