Rady pred koupi - rozdelene tema z bazaru

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
lubooos
Příspěvky: 8
Registrován: úte říj 23, 2012 12:58 pm

Re: Rady pred koupi - rozdelene tema z bazaru

Příspěvek od lubooos »

Jasny diky za nazory.
Ten manula sem myslel v 3 a 5er. v sedme bych ho nechtel.
LPG montaz si muzu nechat udelat u proverenyho chlapka. Montoval otci do Hondy CR-V a funguje uz 3 roky bez jediny zavady. Jenomze nevim jestli se mi to vyplati ho nechat montovat.
Chtelo by to koupit neco peknyho, jenomze jak se znam a mam na to pech tak koupim auto a zas se mi bude srat:-D. Musim vybirat dukladne.
Chtel bych si koupit auto uz na dyl, takze ja fut premejlim nad 7er ale zas 5er no proste v tom mam hokej kterou koupit.
Kdyz sem videl jak nekteri maj udelany to LPG tak je asi fakt si ho nechta namontovat osobne u nekoho proverenyho.
Kazdopadne jsem zvedavej co vymyslim.
BobbySD
Příspěvky: 534
Registrován: ned lis 11, 2012 9:24 am
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady pred koupi - rozdelene tema z bazaru

Příspěvek od BobbySD »

ja mam doma teda e38 (750) i e39 tour (520 s lpg) no jako nejede to ale zas to jezdi zadara :-D co se ale tyce toho vyberu tak ackoliv 5er v touru je super da se s tim jet i rychleji, podvozek je dobry tak to auto nepusobi na me za volantem takovym dojmem jako 7ma, v 7me jsem pan a uzivam si jizdu 5er je pekna da se s tim fajne jezdit ale 7ma to proste neni takze za me 7ma :)
ex E36 318i sedan
akt E30 328iC EB87725
akt E38 750i DG21846
akt E39 520i GP15511
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Rady pred koupi - rozdelene tema z bazaru

Příspěvek od Filozof »

A co tahle 740i byl jsi se na ní už podívat ? Vypadá že to nebude špatná koupě a kluk už někde slevoval na 110-120tis asi na BMWKLUBU.
Vem někoho zkušeného a jeďte to omrknout pokud toužíš po 4litru vypadá to na zajímavé a pěkné auto.

http://auto.bazos.cz/inzerat/27633658/bmw-e38-740i.php

tady jsem ho našel
http://www.bmwklub.cz/modules.php?name= ... c&t=129090
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
lubooos
Příspěvky: 8
Registrován: úte říj 23, 2012 12:58 pm

Re: Rady pred koupi - rozdelene tema z bazaru

Příspěvek od lubooos »

Jo uz ho taky nejakou dobu sleduju asi tak 4dny :lol:, je fakt ze vypada k svetu . No ja ale mam zasadni problem. Nemam tech 120! Dneska jsem teda prodal auto, ale proste dam dohromady tak 90 a musim taky neco mit do foroty.
Takze mi bud zbejva jeste neco posetrit a pak jet koupit neco drazsiho nebo proste koupit nejaky levnejsi auto. No a jeste jedna vec me napada. Kdyz uz bych to koupil (jako ze se mi fakt zamlouva a celkove peknej stav), tak zas nebudu mit prachy na montaz LPG a zivit 4.4 benzinem proste nebudu. Je do dilema. Hosi to bude jeste vec neco koupit.
A stale koukam i po e39 tour :oops: .
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Rady pred koupi - rozdelene tema z bazaru

Příspěvek od Filozof »

Já mám taky koupenou 7er a lpg pujde až na jaře. Auto mám v garáži a jezdím zatím víkendově. Dořeším akorát nějakej spotřebák za pár drobných a je to.
Dneska raději vybírám auto v pěknějším stavu s pár drobnostma na řešení než levné ale auto které musím z 50procent celé dofinancovat a dokoupit vše co jde. To pak vyjde mnohem dráž.
Za kilo ti to jistě nechá a domluvíš se. Hodíš do garáže a jak budou finance dokoupíš LPG.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
DDT
Příspěvky: 936
Registrován: pon srp 09, 2010 4:45 pm

Re: Rady pred koupi - rozdelene tema z bazaru

Příspěvek od DDT »

Já měl e39 tour i e38. A e39 je praktický kombík, prostorný a to auto nebylo vůbec špatné. Na druhou stranu e38 je jiná liga, pohodlím, zpracováním atp. Udělej to jako Vojta, kup si obé :lol:
E38......zase
Odpovědět