Prosm o pomoc k výběru E32 - DŮLEŽITÉ!!!

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Alexandros
Příspěvky: 38
Registrován: stř čer 19, 2013 10:08 am
Bydliště: Prague City

Re: Prosm o pomoc k výběru E32 - DŮLEŽITÉ!!!

Příspěvek od Alexandros »

Pánové, předem moc díky za odpovědi. Teď mám velký pres, proto se omlouvám a odepíš buď večer nebo zítra.

Ještě jednou díkes ;) .
Bude 7er :)
Alexandros
Příspěvky: 38
Registrován: stř čer 19, 2013 10:08 am
Bydliště: Prague City

Re: Prosm o pomoc k výběru E32 - DŮLEŽITÉ!!!

Příspěvek od Alexandros »

Tak jsem se k tomu konečně dostal. Nevím, kde začít, ale zkusím to shrnout obecně. Přepsat to na někoho jiného je asi řešení, ale tak v případě, že je to invalida či ZTP, nikoho takového nemám :mrgreen: . Ale asi bych s tím problém neměl, řešit se to jistě dá. Také bych řekl, že ten čtyřlitr je optimální. V12 je už asi moc a fakt se bojím servisu.

Moc děkuji Dunnstovi, protože to napsal i z obrácené stránky a já tímto děkuji za upřímnost ;) !!! Obávám se, že položky, které zde vyjmenováváš, jsou spíše ty "bagatelní" a může to být i mnohem horší. Nicméně jsem rád, že vím, že to vyžaduje takovéto investice, respektive takto časté. U mě je problém, že si na autě, kromě obvyklých uživatelských věcí nic neudělám. O to horší, že nemám ani mechana, který BMW dělá a opravuje. Proto si myslím, že u mě by byl ten servis mnohem nákladnější. Uvidím až se vrátím domů, co se bude dát dělat.

No a jinak k tomu nesmyslu, co máte na Slovensku - upřímnou soustrast. To si pořád říkám, jak je to tu zlý, ale jak vidím, ještě to není tak špatné :? . Kua co to je za chujovinu - daň z luxusu? To už taky nemají kde brát? Pfujj!!!
Bude 7er :)
Uživatelský avatar
Tomas750iL
Příspěvky: 525
Registrován: stř zář 29, 2010 11:44 pm
Bydliště: Slovensko

Re: Prosm o pomoc k výběru E32 - DŮLEŽITÉ!!!

Příspěvek od Tomas750iL »

Zdravim
Doufam ze se ti podari super kousek kupit a jestli ne no tak nevadi porad lepsi nez mat niaku feldu nebo neco a taky kdyz kupis i 730 R6 taky je to lepsi.
Ale sem si jistej ze koupis poradny kus a vsem ukazes co mas :P Tesim se nato .

Ja mam taky ZTP prukaz a na SK mi daju pri prihlaseni zlavu 50 procent nejvic vsak 100 eur cize miesto 2997 budu platit 2897 :D

V12 si myslim ze neni o moc vic nakladna nez V8 je sice fakt ze V12 ma vsechno klonovany teda 2x ale kdyz by si si to vedel sam opravit tak mas vyhrano ale jestli to teda neumis tak by to bylo protebe asi moc nakladny.

Jo a este sem zapomnel.
Jak tady pisal clen...Nepospichej.
Ja na svoje auto cekal 4 roky... dva roky bylo na sedmu a dva roky bylo na medak... nakonec sem se tedy rozhodl pre medak a zatim vtom jenom topim prachy a nic nemam... jenomze mne to auto zato stoji.
ono to u tehle aut tejto tridy tak byva...
V12
Alexandros
Příspěvky: 38
Registrován: stř čer 19, 2013 10:08 am
Bydliště: Prague City

Re: Prosm o pomoc k výběru E32 - DŮLEŽITÉ!!!

Příspěvek od Alexandros »

Tome, díky za podporu ;) .

Určitě počkám co a jak. Uvidíme, co bude a ještě hoodně zvážím tu vínovku, ať to je jak chce hrozně se mi líbí tak kombinace. Fakt zvažuji pečlivě. No a jinak ta stříbrná co na ní dával odkaz T613 se mi trochu rozležela v hlavě, protože stříbrná se mi tamto typu vozu vůbec nelíbí, byl jsem se podívat na jednu tady v Práglu a vůbec to k tomu autí nejde.
Bude 7er :)
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosm o pomoc k výběru E32 - DŮLEŽITÉ!!!

Příspěvek od dunnst »

Plně rozumím tomu tvému požadavku na barvu, některé barvy člověku prostě nesedí, já to teda při koupi těch svých E32 nezohledňoval, šel jsem hlavně po plynu, ale když tak pokukuju po E38, tak jsou určité barvy, které bych na autě asi nevystál, jedna z nich je popravdě právě vínová :-) Naopak by se mi moc líbila červená, každej má prostě něco no :-)
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Alexandros
Příspěvky: 38
Registrován: stř čer 19, 2013 10:08 am
Bydliště: Prague City

Re: Prosm o pomoc k výběru E32 - DŮLEŽITÉ!!!

Příspěvek od Alexandros »

Dunnste, tu červenou Ti plně schvaluji, na E38 musí vypadat fakt ponozně. Je to individualita jaxsviň. Naprosto super kombinace je na 5er červená hellrot. To je fakt pecka.
Bude 7er :)
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosm o pomoc k výběru E32 - DŮLEŽITÉ!!!

Příspěvek od dunnst »

Kecám, se mi ty barvy v hlavě nějak prohodily, vínová ještě jde :-) Fialová je ta co bych na autě mít nemohl..
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas750iL
Příspěvky: 525
Registrován: stř zář 29, 2010 11:44 pm
Bydliště: Slovensko

Re: Prosm o pomoc k výběru E32 - DŮLEŽITÉ!!!

Příspěvek od Tomas750iL »

Ja bych taky fialovu asi nechtel je to farba smrti ale zase na takove Lambo Gallardo sa to hodi s cernymi skli :mrgreen:
V12
Alexandros
Příspěvky: 38
Registrován: stř čer 19, 2013 10:08 am
Bydliště: Prague City

Re: Prosm o pomoc k výběru E32 - DŮLEŽITÉ!!!

Příspěvek od Alexandros »

Tak fialová, jak na čem - viz. Mercedes S Class - nevypadá zle, viděl jsem jednu v Praze, kluk je trochu detailer a vypadá perfektně!

No a takovou sedmu viz. obrázek bych si uměl rychle představit. Jinak tady po Praze jezdí nějaká holčina v 740? E38 a má takovou nádhernou broznovou barvu. Vždycky ji poznám podle SPZ 61-61 a ta je jak ze žurnálu, nádhera pohledět. Je to taková jakoby broznová nebo medová metla. Potkal jsem ji už asi pětkrát a fakt slint :mrgreen: ...

Odkaz na barvu sedmy: http://www.7post.com/forums/attachment. ... 1276263413
Bude 7er :)
Alexandros
Příspěvky: 38
Registrován: stř čer 19, 2013 10:08 am
Bydliště: Prague City

Re: Prosm o pomoc k výběru E32 - DŮLEŽITÉ!!!

Příspěvek od Alexandros »

Pánové, dnes jsem se byl podívat na jeden kousek přes kamaráda. Je pravda, že olej v převodovce u 7er BMW E32 je doživotní a není třeba jej měnit? Aspoň tak mi to bylo řečeno. Jedná se o 4Q automat.

Díky.
Bude 7er :)
Odpovědět