Hermanova vládní 740iL

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Hermanova vládní 740iL

Příspěvek od herman17 »

To asi raci ne :D vzdyt to smrdi benzinem jak svina :D
Technickou nejak udelam, ale bez katu jezdit nechci.
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Hermanova vládní 740iL

Příspěvek od Filozof »

Já bych radil asi nejlepší cestu a tou jsou sportovní katalyzátory. Splníš v pohodě STK a EMISE a navíc ti přibydou pěkně koníky. kolik to nevím ale psal o tom borec že to jelo mnohem líp odspodu 540i.

Takže za mě pokud to budou katy, jistě ber sportovní. ;)

mrkni třeba zde http://www.sportovniautodoplnky.cz/perf ... -67-78-mm/

nebo v zahraničí nabídka je veliká.
Naposledy upravil(a) Filozof dne úte dub 19, 2016 10:02 am, celkem upraveno 1 x.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Hermanova vládní 740iL

Příspěvek od oxik »

Filozofe, 740i a ještě k tomu facelift táhne ocpodu, tomu věř..:D akorát to "kadla kadla pou" to nedělá, jako ofce :D
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Hermanova vládní 740iL

Příspěvek od herman17 »

A to se kupuje kde? :D je to nejak homologovane? Mam jistotu, ze to opravdu splni emise ?
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Hermanova vládní 740iL

Příspěvek od Filozof »

tady se to kupuje. Ano vím 740i jede luxusně už jsem zkoušel dvakrát. :-)

http://www.sportovniautodoplnky.cz/perf ... -67-78-mm/

třeba zde jak píšu. Ale těch variant s ruznou propustností je spousta tento splnuje normu EU 3 a 4. ;)

Není lepší místo 286koní mít 295koní třeba ? když už se to mění at to má nějakou výhodu.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Hermanova vládní 740iL

Příspěvek od herman17 »

No me uz prijde slaby i 350konovy auto, takze tech par koni ani nepoznam :D
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Hermanova vládní 740iL

Příspěvek od zzeli »

Ty Magnaflow bych koupil jedine kvuli cene. Kone nepoznas, to si spis budes prat. A za tu cenu to musi bejt na necem oholeny, kor kdyz je to z nerezu. Na tu keramiku uz moc penez nezbyde. Ale pokud bych nesehnal pekny jety tak tyto klidne. Tvarove zda se taky budou sedet.
Kdy bude to porovnani e38 a e65? Rikas ze to je stejne slaby jo? :D
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Hermanova vládní 740iL

Příspěvek od Filozof »

Hele pokud chceš lepší zrychlení pořid si jinej difer pak klidně dáš 5s z nuly na sto ale zase bude max třeba jen 220km/h ... není problém jinej difer spíše by tady byla nevole že to do 7er nepatří ...ale pak by to auto lítalo mnohem líp a šlo do otáček mnohem agresivněji a rychleji.

Dost často to mění u 3er či 5er co jsem viděl na BMWKLUBU. Jinak chápu že u 7e je lepší mít prostě dlouhé převody a dif jaký tam je.
Mám pocit že jak 728i tak 740i mají obě při 120km/h 2tis otáček. Prostě mají stejné převody na dálnici ideální.

Rozhodni se jak chceš ohledně katu pokud jej budeš měnit klidně si kup katy po 10tis ale to mi přijde uplně zbytečné když ty magnaflow fungují dobře.
Ostatně podívej se na zahraničních forech co mění za katy. Jakou značku preferují.

Zatím nevíš zda jsou to vadné katy ale už je tady řešíme.
Nejprve bych zjistil co je za problém a pak bych hledal co koupit. :lol: :)
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Hermanova vládní 740iL

Příspěvek od herman17 »

Vsak jasny... ja jen predbezne zjistuju, co se tam da kdyztak dat. Na sedmicce uz kone a zrychleni honit nebudu, to mam na denni jezdeni... na blbnutí si pak koupim neco jinyho.
Srovnani na e66 nekdy udelam, ale ted jsem hodne pracovne vytizen a nemam ani cas si to svoje opravit :D
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Hermanova vládní 740iL

Příspěvek od Filozof »

jasně to bys musel jít podobnou cestou jako Perfekt ten má upravené auto a mám pocit říkal že je na úrovni 745i. Ale taky do toho něco dal a má snižovanou hlavu.

Tak jasně jsem zvědavej a docela bych rád kdybys mi ukázal co ta diag umí rád bych si pak taky koupil diag a dělal na tom ale ted zase šetřím na nějaké opravy drobné co sice nespěchají ale rád bych měl nějakou kosmetiku z krku.

Jsem zvědavej co se projeví. Jak hodíš auto na jámu tak uvidíš zda to budou katy. Mrkni i teploměrem si jej klidně pujč kolik má jeden kat a kolik druhej ...mělo by se to projevit velkým rozdílem teplot pokud je jeden kat mrtvej. ;)
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Odpovědět