Xras - e32 740d - d for drift2

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Xras - e32 730i V8 - volleder

Příspěvek od Spooner »

Tak běžné, že všichni sháníte celokožené interiéry ze 750i :roll:
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
fishmaker
Příspěvky: 2134
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:54 am
Bydliště: kousek na sever od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Xras - e32 730i V8 - volleder

Příspěvek od fishmaker »

P3RF3CT a Spooner...ale Xras to má v e32...takže předpokládám, že tam je to větší rarita...
First EX: BMW e38 740i 6/1995 Obrázek
Second Car : BMW e66 745Li 2/2002 + LPG Obrázek
Third EX : BMW f01 740i 3/2009 Obrázek
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Xras - e32 730i V8 - volleder

Příspěvek od NORMANN »

xras píše:dal som tam sprej na vyfuky ale videl som ludi co tam dali obyc sprej a drzalo to :)
no sprej na výfuky by možná mohl být dobrý, kdysi jsem stříkal hliníkový sání nějakou žáruvzdornou barvou a asi za rok to začalo místy slejzat, takže to zas takovej šlágr nebyl, obyčejnej sprej asi ne, ten půjde dolů ještě mnohem rychleji, přece jen je to barva rovnou na hliník, ledaže by pod to šla základovka na barevný kovy a to se mi moc tím stříkat nechce, nemluvě o tom, že to sání je v docela mastným prostředí a věřím, že ty plochy už nepůjdou 100% odmastit.
no ještě jsem někde viděl, že na motory - sání a víka dávají takové barevné politury, ted si nemůžu vzpomenout, jaxe to jmenuje, myslím, že se to vypaluje.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Xras - e32 730i V8 - volleder

Příspěvek od Spooner »

Mě je to jasné ;). Perfekt se mu totiž směje, že si koupil do své e32 něco, co je v e38 "běžné". Tak se snažím poukázat, že mít celokožený interiér není běžné ani v e38.

Jinak samozřejmě chválím úlovek do výbavy. Já bych to strčil do auta a užíval si to ;). Taky se může stát, že to schováš pro potomky a ti to nakonec vyhodí do kontejneru protože k tomu nebudou mít žádný vztah...
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Xras - e32 730i V8 - volleder

Příspěvek od caknakis »

P3RF3KT píše:Kozeny madla a tunel co sou v e38 bezne? Hm pekny :-D
ty šuline, najdi mi v inzerci jedinou E32 co to má. šup šup!
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Xras - e32 730i V8 - volleder

Příspěvek od T613 »

Tak v E38 je bezne posite madlo + streni dil tapce dejme tomu, ale celkozeny tapec jsem teda moc nevidel v akci. E32 mela vzdycky jen komplet kozeny tapec + filc navic z druhe strany. Da se rict jen v 750 nebo za tezke priplatky v 740 Fl, dost casto byly v Alpinach s barevnyma nitema atd. No ze by se to dalo jen tak sehnat ... rekl bych uplne stejne jak celokuze z E38 a to jeste muze byt ta kuze ojebana, prece jenom jsou to veci stare 25 let :-)
xras
Příspěvky: 98
Registrován: pát srp 27, 2010 11:20 am

Re: Xras - e32 730i V8 - volleder

Příspěvek od xras »

Tak zase daco malo, vcera som hodil ocko na kardan a ako som pozeral, tiez potrebuje nejaku péči :smile:

Prachovka na CV jointe bola uplne KO cize molybden vazelina by casom vycakala von a bolo by zle. Nemal som v plane s tymto daco riesit koli tej hroznej ciernej molybdenovej vazeline ale co uz :D Ak to dakto bude robit, odporucam vela starych handier, obzvlast ked popritom chcete chytat telefon a fotit :D

Takze KO prachovka:
Obrázek

Treba dat dole sponku co drzi joint na kardane:
Obrázek

Obrázek

Potom sa da joint pekne zklepat dole:
Obrázek

Sroby a aj prachovka je len naklepana na jointe cize trocha pobuchat malym kladivom, sroby vylezu a prachovka zleze tiez:
Obrázek

Nasledne vela spiny, cerne prsty horke a-ko funeraaaal a vsetko je ciste pripravene na novu vazelinu:
Obrázek

Poskladat to je maly hlavolam ale nic tazke, vacsi hlavolam bude najst niekde na predaj tu prachovku.. Pri 730i V8 nema objednavacie cislo, pri prvych rocnikoch e32 tam cislo je ale zas tam je Production discontinued.. Tak este neviem ze co :D

Poskladany CV joint a prachovka:
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
xras
Příspěvky: 98
Registrován: pát srp 27, 2010 11:20 am

Re: Xras - e32 730i V8 - volleder

Příspěvek od xras »

Pomaly sice dalej zajdes ale mohol by som uz aj zrychlit :D Bol som s mamou v obchode na nasej e36 a zistil som, ze akutne potrebujem sedmu tak to treba rychlo dokoncit nech nemusim chodit na tej hrkalke :D

Prevodovku niekto nasilu sroboval k motoru a strediaca diera bola zdeformovana tak som dal par scratchov s modelarskou bruskou a diera je zase pouzitelna. Jeden zo srobov na filtri prevodovky strhnuty, cize evidentne sa o to staral profesional :D

Takze dako takto diera pred, po a novy filter:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
xras
Příspěvky: 98
Registrován: pát srp 27, 2010 11:20 am

Re: Xras - e32 730i V8 - volleder

Příspěvek od xras »

Zase o mysaci krok dopredu :D Objednal som prachovku, namiesto 86mm dosla 80mm tak sa improvizuje, namiesto srobov na zotrvak som objednal sroby na hydromenic.. a sak co budeme stresovat aspon budu nove aj tam :D

Zo starej prachovky som uz vyextrahoval gumu, este nejako nedestrukcne dostat gumu z novej a prehodit to tam.. Sroby na zotrvak (starter ring) bud najdem povodne niekde obhrdzavene zasite v pivnici ktore som uz neplanoval pouzit alebo ich dade skusim kupit to momentalne neviem :D

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
xras
Příspěvky: 98
Registrován: pát srp 27, 2010 11:20 am

Re: Xras - e32 730i V8 - volleder

Příspěvek od xras »

Tak zlozil som CV joint na kardane, po zlozeni toho klbu a natlaceni vazeliny do neho som ziscil, ze som ten stred dal naopak cize som to musel zas rozlozit.. no ruky jak krave z riti ale zaujimave, jak ta vazelina na rukach hreje :D .. Vazelinu som mal uplne vsade po stole ked sa mi tie gulicky rozkotulali.. no proste zabava na vecer :D

Obrázek

Nemam rad pouzivanie starych hnilych a hlavne hrdzavejucich srobov tak nove sroby na zotrvak, na hydromenic (dalo sa objednat len 10), nerez na vyfuk, nerez na vanu automatu, nerez na vsetko co sa zo spodu auta prisrobuvava, nove zinkovane self-locking nuts na kardan, dake tesnenia a guferka na prevodovku, henta hranata podlozka je nova lebo som ju ohol pri paceni gufera a nemam rad ked sa daco vyrovnava kombinackami a je to potom jak vyzuzlane :D

Obrázek

CV joint je uz aj na kardane, mimochodom mam uz vsetko na poskladanie len sa mi uz mesiac nechce do toho pustit :D

Obrázek
Odpovědět