Fredyho E38 750iL

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
fredy
Příspěvky: 1626
Registrován: ned pro 14, 2008 5:54 pm
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fredyho E38 750iL

Příspěvek od fredy »

Filozof píše:Fredy jak se dá na tebe spojit když jsem ti zkoušel volat nebereš telefony a chtěl jsem se na chvilku stavit třeba přes svátky na pokec a mrknout co máš ještě za díly na prodej atd. Prostě jsi nedostupnej člověk ikdyž jezdím kolem tvého obydlí cca 5-10km vzdušnou čarou tak nemám se jak k tobě dostat když jsi stále OFFLINE. :lol:

Nebo jsi v místě kde tě vždy najdu ?


PS: Ten Renault by mě osobně asi štval pokud by vyloženě nebyl za babku, protože bych si dokázal na zimu představit zase něco jen z BMW asi 325-328i nebo 5er kombajn klidně ale jinou značku moc doma nechci ... ženě by stačila fabie nebo 1er pokud je rozmlsaná v automatu ale to by si musela na to vydělat ... :-)

Zatím žiji jen s e38 a musím to zvládnout i přes občasné výpadky nějakých věcí jako je ABS a pod. dokud to vše nezrepasuji. :-)
Pravda je, že mě se dovolat je fakt zázrak :) . Já nevím i několik dní kde ten mobil vůbec je.

Rencek za úplnou babku nebyl. Nechtěl jsem naftožrouta a v benzínu jsou kolem 100 000. Jelikož to je kabro i když s pevnou střechou tak na zimu určitě nebudu používat. Bavor stojí v hale, rencek v garáži. Za cenu kolem těch 100 táců prostě BMW kabro s pevnou střechou není. Je v podstatě jen peugeot a nebo rencek. Moc na výběr prostě nemáš. Rencek nebude na pořád. Je v plánu něco jiného /BMW/, ale ještě si budu muset počkat. Tohle je prostě, že chci mít chvilku vítr ve vlasech :lol:

Pokud tu svoji 750tku dostanu na papíry tak bych s ní stejně v zimě také nejezdil. Na zimu mám tohle a bohatě to do těch srač.. stačí :) V zimě není moc kam jezdit .....

Obrázek
ex. E38 740i, 1994, manuál, lpg
...
E38 750iL, 1994 - prodej nd....
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Fredyho E38 750iL

Příspěvek od zzeli »

Pekny zihadlo :D
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Fredyho E38 750iL

Příspěvek od JaraX »

to mi vysvětli na co jsi chtěl cabro s pevnou střechou a pak nejezdil v zimě?
ja tomu nerozumím, pevna střecha mi přijde jako nesmysl.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
fredy
Příspěvky: 1626
Registrován: ned pro 14, 2008 5:54 pm
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fredyho E38 750iL

Příspěvek od fredy »

JaraX píše:to mi vysvětli na co jsi chtěl cabro s pevnou střechou a pak nejezdil v zimě?
ja tomu nerozumím, pevna střecha mi přijde jako nesmysl.
Tak bratránek má Z3 a hardtop dle mojich informací nemá moc rád jak sluneční svit tak mráz což má za následek snížení životnosti. Ta cena za novej je potom docela závratná. Dále, když tě potká špatné počasí tak je pevná střecha jako uzavřené auto, prostě klid. Jel jsem v tom zetku a tam je prostě slyšet při zavřené střeše fukot větru, není to ono. Pevná střecha je v podstatě nezničitelná pokud ji člověk věnuje trochu péče. To, že s tím nechci jezdit v zimě není o tom, že to má pevnou střechu, ale prostě to v těch srač... nechci ničit jako celek. Na to mám auto, které je v ceně kdy může stát a jezdit v každém počasí.
ex. E38 740i, 1994, manuál, lpg
...
E38 750iL, 1994 - prodej nd....
Uživatelský avatar
fredy
Příspěvky: 1626
Registrován: ned pro 14, 2008 5:54 pm
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fredyho E38 750iL

Příspěvek od fredy »

zzeli píše:Pekny zihadlo :D
jj, prostě letadlo :lol:
ex. E38 740i, 1994, manuál, lpg
...
E38 750iL, 1994 - prodej nd....
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Fredyho E38 750iL

Příspěvek od volf-m »

Pokud si nechceš nechat Renaulta třeba 10 let, tak bych ho asi denně tahal, ať si ho taky užiješ ;)
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Fredyho E38 750iL

Příspěvek od Filozof »

já nevím asi bych raději skočil do e36 třeba do 323-328i a měl jen dvě auta ... případně samo na lpg.

Jinak jsi měl 3er v coupé automat a prodal jsi jej ne ? to je docela škoda to mohlo bejt slušné auto na cestování. :)

Cabro je fajn na léto ale jsou střelci co v tom jezdí i v zimě ...pokud funguje dobře topení tak není problém přeci.

Za kilo bych si dokázal představit spousty aut. :-)
Případně místo toho abych živil dvě auta tak raději jedno co mi dělá radost dnes a denně a není nákladné na servis.
Feldu chápu je do každého počasí za pakatel ale osobně mám strach že mě nějakej střelec rozstřelí jak nic...ony ty feldy jsou strašné blato.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Fredyho E38 750iL

Příspěvek od volf-m »

Já pořád nevím, jestli si mám e36 cabrio nechat nebo ne, ono se to nezdá, ale je to fakt hodně nizoučký v interiéru. Vždycky mě to lákalo, ale kolikrát bych se s tím projel, když bohužel není čas ani věnovat se sedmě tak jak by potřebovala. S tou Felicií souhlasím, dva roky zpět jsem jednu dostal a využíval ji jen na vození bordelu a není to dobrej pocit jet třeba vedle kamionu, všechno je o zvyku, ale necítím se v tom dobře.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Fredyho E38 750iL

Příspěvek od calif »

Filcna je nej kchár na servis,za 5 tis jsem na tom udelal rozvody,brzdy a tlumiče :D kdyby jí půlka neuhnila jezdim v ni pres zimu doteď. Byla to 1,6 touring a za 5 tisíc mi lidi rvali klíče z ruky...
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Fredyho E38 750iL

Příspěvek od volf-m »

Felicia Touring :)
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Odpovědět