Telefon v loketce

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
mkalous
Příspěvky: 58
Registrován: úte zář 16, 2008 10:37 am
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Telefon v loketce

Příspěvek od mkalous »

Mám jenom takovou technickou.... Zprovoznil jsme konečně sluchátko...ne že se s ním bude pravidelně volat, ale když tam je, tak ať funguje....ale problém je v tom, že potřebuji nějak vypnout potřebu zadávání PINu. Nevíte někdo, jak to udělat,aniž bych SIMku musel vytrhnout z toho "megahustyho" plastu kolem a strčit domobilního telefonu a tam vypnout?
Nedá se třeba nějak přes web,nebo speciááál sms?? (operátor O2)
Díky.
740ia, 06/99 (e38) green
Uživatelský avatar
Nightvish
Příspěvky: 200
Registrován: sob srp 23, 2008 8:32 am
Bydliště: Kdesi na Zlínsku

Re: Telefon v loketce

Příspěvek od Nightvish »

je to v nastavení telefonu, ale nevím přesně kde...
My first car: BMW 740iL e38 12/00
Uživatelský avatar
Snejk
Příspěvky: 2637
Registrován: stř úno 20, 2008 5:48 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Telefon v loketce

Příspěvek od Snejk »

nejlepší je se tam někde proklikat a nastavit angličtinu... a pak už se to tam najde lehce. ja na to přišel absolutně omylem protože neumim ani slovo německy :)
Obrázek
E32 730i LPG >> E32 735iL LPG>>E32 750iL high-line >>E38 740i >>E32 735i >>E38 740iL HLZPE >>e65 745i>>e66 760Li individual
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: Telefon v loketce

Příspěvek od KAMIL740 »

je to v nastaveni ma pravdu taky sem to vypinal :D
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Telefon v loketce

Příspěvek od NORMANN »

Míro já jsem to taky rušil, mám doma na ten telefon manuál v češtině, nemáš cestu kolem? chce to sedět s tím manuálem v autě a dělat to podle něj, zároveň to chce v nějakým jazyku, kterej aspon trochu znáš. telefon jde nastavit do základních jazyků, jako je EN,DE,FR, IT, ESP,RU, je tam i FIN, NO, PL, atd. ale čeština ne. :D vybral jsem si němčinu, nevím co máš za jazyk ty.
Ale jinak je to tak, že si dáš menu- v nabídce menu vybereš nastavení telefonu - z nabídky vybereš vyžádání PIN kodu - ano/ne, vybereš ne a vrátíš se do zákl. nabídky, pak to chce vyzkoušet.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
mkalous
Příspěvky: 58
Registrován: úte zář 16, 2008 10:37 am
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Telefon v loketce

Příspěvek od mkalous »

NORMANN píše:Míro já jsem to taky rušil, mám doma na ten telefon manuál v češtině, nemáš cestu kolem? chce to sedět s tím manuálem v autě a dělat to podle něj, zároveň to chce v nějakým jazyku, kterej aspon trochu znáš. telefon jde nastavit do základních jazyků, jako je EN,DE,FR, IT, ESP,RU, je tam i FIN, NO, PL, atd. ale čeština ne. :D vybral jsem si němčinu, nevím co máš za jazyk ty.
Ale jinak je to tak, že si dáš menu- v nabídce menu vybereš nastavení telefonu - z nabídky vybereš vyžádání PIN kodu - ano/ne, vybereš ne a vrátíš se do zákl. nabídky, pak to chce vyzkoušet.
Cestu momentálně nemám. ale asi si jí budu muset udělat....
ale budu se na to muset podívat...já tam konečně hodil fungující kartu (vzadu v kufru) a jen me štve pin...tak se ho chci zbavit. ale poradne jsme nezkoumal jak.... zkusím na to přes víkend mrknout, stejně asi budu luxovat, tak uvidíme....
nemáš ČJ? mě se zdálo, že když zadám Pin, tak naběhne normalné telefon a že na mě mluví česky.... telefonní seznam, osobníé čísla a podobne :-) je to možný? nevím, třeba mám haluz a něco se mi večer zdálo...3 16ti hodinyvý směny po sobě a k tomu pohé 4 hoidnky spánku....no na palici :-)
ale mrknu na to nastavení telefonu a uvidíme.... snad ti pujde ok.
každopádně díky mrknu a pak písnu.
740ia, 06/99 (e38) green
lolita
Příspěvky: 489
Registrován: pát zář 12, 2008 10:54 am

Re: Telefon v loketce

Příspěvek od lolita »

Taky me vali normalne v CJ.
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Telefon v loketce

Příspěvek od NORMANN »

lolita píše:Taky me vali normalne v CJ.
asi záleží z jakýho máš roku auto a pokud bylo prodaný nový v čr, tak by mně nepřekvapilo, že to má telefon v češtině. taky ještě možná záleží od koho tam je přístroj, já si ani nepamatuju, od koho to je telefon, ale možná siemens, jednu dobu do toho cpali nokie, což bylo asi lepší. mobilní telefon mám odjakživa nokie a nedám na ně dopustit, siemens jsem měl chvilku jako 1. telefon a byl to děsnej krám.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
mkalous
Příspěvky: 58
Registrován: úte zář 16, 2008 10:37 am
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Telefon v loketce

Příspěvek od mkalous »

NORMANN píše:
lolita píše:Taky me vali normalne v CJ.
asi záleží z jakýho máš roku auto a pokud bylo prodaný nový v čr, tak by mně nepřekvapilo, že to má telefon v češtině. taky ještě možná záleží od koho tam je přístroj, já si ani nepamatuju, od koho to je telefon, ale možná siemens, jednu dobu do toho cpali nokie, což bylo asi lepší. mobilní telefon mám odjakživa nokie a nedám na ně dopustit, siemens jsem měl chvilku jako 1. telefon a byl to děsnej krám.
no,ale to,že je auto původem z čech mě taky npadlo..ale prd. podle servisní knižky se do čech podívalo poprvé až když jsem si ho přivezl..... tak o to víc jsem koukal :-) že by i zbytek auta ... třeba BC...byl v čestine k dispozici? jak zjistit jazykove moznti BC???
tak znacku telefonu jsem nejak nezkoumal,ale je to fakt....cestou z pace jsem se v tom hrabal, az jsem malem prejel babku na prechode a fakt je v cestine...jeste zkusim mrknout do kastliku,jeesli tam neni nejakej canc papiru o ovladani...at na to pomalu neprichazim sam (kdyz nic nenajdu, dojedu si k tobe :-) )
tak uvidíme, jdu si uděat kafe a studoat, jak to funguje...
:-)
740ia, 06/99 (e38) green
Uživatelský avatar
mkalous
Příspěvky: 58
Registrován: úte zář 16, 2008 10:37 am
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Telefon v loketce

Příspěvek od mkalous »

TAk super.....
Potřeba PIN odblokována, telefon nastaven, čísta psát sms jsem se naučil ,telefonovat taky, teď už jen postupně natlačit lidi do seznamu :-) Všechny se mi tam nevejdou, ale pár jo :-) Nakonec jsme našel manuál v němčině, tak jsme do něj zabrousil a pohodička...
Jinak telefon má opravdu ovládání v češtině, ještě si sem tam spletu tlačítka, ale to jde o cvik....
KAždopádně díky za pomoc.
740ia, 06/99 (e38) green
Odpovědět