Nové BMW 7 G11 - 2016

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Wanted
Příspěvky: 208
Registrován: sob dub 06, 2013 5:52 pm
Bydliště: NZ (SK)

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od Wanted »

Ja som mal podobny obmedzeny nazor, ako kvalita materialov ide dole, ano ale je to dane roznymi vecami. Druha vec, tie auta su tak ci onak popredu, reci o dusi som mal do doby kym som nesadol do vtedy novej F30 s "mrtvym" 2,0d ktory mal tovarensku upravu na 211k a 400Nm + 8AT. V tom momente som vsetky sracky o dusi hodil za hlavu a povedal, ze tie nove auta su proste super. A dizajn je subjektivny. Mne sa Fka aj G paci.
E32 750iLA - DC58865

Obrázek
Stew1988
Příspěvky: 893
Registrován: ned pro 05, 2010 9:41 pm
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od Stew1988 »

Wanted píše:Ja som mal podobny obmedzeny nazor, ako kvalita materialov ide dole, ano ale je to dane roznymi vecami. Druha vec, tie auta su tak ci onak popredu, reci o dusi som mal do doby kym som nesadol do vtedy novej F30 s "mrtvym" 2,0d ktory mal tovarensku upravu na 211k a 400Nm + 8AT. V tom momente som vsetky sracky o dusi hodil za hlavu a povedal, ze tie nove auta su proste super. A dizajn je subjektivny. Mne sa Fka aj G paci.

Přesně
NeWCars BMW e66 Individual DK90724
Ex. díle BMW e38 750iL DG50564
Ex. BMW e38 740i rv.99
DDT
Příspěvky: 936
Registrován: pon srp 09, 2010 4:45 pm

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od DDT »

nevím jestli je můj názor omezený, beru ho spíše jako fakt. Svoje auto považuji za vypelichaný cikánský povoz, ale na lepší nemám. Co už.
Ale mít na vybranou tak bych po modelu řady F prostě nešáhl. Ty auta jsou prostě stavěné pro prvního majitele, což já nejsem. Proto můj názor platí jakožto člověka který kouká po autě z druhé ruky.

Ano nové ty auta jsou super a mít na to tak si udělám radost. Rozhodně nemám potřebu značku hanit, menší výdrž není deviza jen bmw, je to všude. Od škodovky po toyotu.
E38......zase
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od herman17 »

DDT píše:nevím jestli je můj názor omezený, beru ho spíše jako fakt. Svoje auto považuji za vypelichaný cikánský povoz, ale na lepší nemám. Co už.
Ale mít na vybranou tak bych po modelu řady F prostě nešáhl. Ty auta jsou prostě stavěné pro prvního majitele, což já nejsem. Proto můj názor platí jakožto člověka který kouká po autě z druhé ruky.

Ano nové ty auta jsou super a mít na to tak si udělám radost. Rozhodně nemám potřebu značku hanit, menší výdrž není deviza jen bmw, je to všude. Od škodovky po toyotu.
Přesně
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Uživatelský avatar
Wanted
Příspěvky: 208
Registrován: sob dub 06, 2013 5:52 pm
Bydliště: NZ (SK)

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od Wanted »

aby sme sa pochopili, neutocil som na vas, len som tam nedal ciarku a tym obmedzenym nazorom som myslel seba, mna osobne vytacaju skor ludia hlavne v FB skupinach, ktori tvrdia ze E39 je vrchol sveta najlepsie auto a uz nic lepsie neexistuje, okrem toho kvalitou to slo dole uz aj skor, aj na E65 kazdy nadaval, ze su kelimky od jogurtov, mate ich a nie je to s tym kurvenim az taky problem, na kazdu dieru sa najde zaplata, ide o to ako velmi sa chce no, jedine negativum vidim zo strany servisov, u ktorych s postupom casu proste niektori majstri nevedia ako na to auto bez prislusnych vedomosti alebo vybavenia, hold uz nie je doba kedy sa kazde auto dalo opravit gola sadou a sikovnostou
E32 750iLA - DC58865

Obrázek
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od caknakis »

No...takhle nějak jsem to chtěl původně napsat....akorát jsem se nějak vzteknul a napsal, jak napsal :lol: :lol:
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
Alois
Příspěvky: 474
Registrován: ned kvě 16, 2010 12:49 pm

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od Alois »

Pravda je někde uprostřed. 320d f30 Po 60.000km a třech letech provozu (jako 8me auto :) ) vrže interiér víc než v mé e30 z roku 1990, s 200.000km a v 628csi z roku 1986 a kdo ví kolik najeto. Na lak se vysere pták a může se lakovat (nebo dlouze leštit), slyším pravé přední ložisko (lehce - brzo si to potvrdím - nechce se mi tomu věřit).. Pak si sednu do Gla 2006 a Jaguaru 1996 a to je vážně jiný svět (přesto i tam jdou najít materiálové prohřešky) i když je to luxusní třída, proti sportovnímu sedanu, jenže ta kvalita není tak třídou, jako materiály.. A nechce se mi věřit že američani montují MB Gl lépe než němci BMW, že Jaguar, kde v té době už zasahoval i do šaten zaměstnanců Ford, že to tam uměli lépe. Byla jiná doba, vše je teď přesycené, tradice už je jen název a marketing. Možná žiji minulostí, ale zlatá 90.léta až období před krizí, 2007/2008. Tak už asi nikdy nebude..

Opravdu byla auta lepší, jenže pokud chci nové auto, obligátní "nový model", nemá smysl to řešit. Pokud člověk nekupuje výběhový typ, odpustí to tomu autu. Jak se znám, časem to bude nový MB a myslím, že po 3 letech to bude to stejné jako s f30.. Nebo při své povaze se zamiluji časem do G11 a koupím ji (i když tomu teď nevěřím), ale s vědomím že koupit si tehdá novou e38, měl bych za své peníze Breitlingy, ne Primky.. Asi tak.
Alpina B6 e63 4.4 Alpina Blue, M3 e46 manual Phoenixgelb/Kiwi, 840i Grancoupe Individual Dravit grey, Z3 Coupe 2.8 M52TU cosmosschwarz manual… a pár dalších non BMW
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od oxik »

Ačkoli jsem z generace, které by se už měly líbit nové věci, kulatá auta, technologie.. nejvíc se mi stejně líbí starý ameriky z 60-80. let.. A e38 mi přijde prostě taková poctivá, duši zmiňovat nebudu.. ale poslední dobou, když vidím, co vše se sype (nemyslím /jenom/ svoje auto), mám chuť si vzít na operák nejlevnější bmw, kdy měsíčně zaplatim 10 tisíc a jen tankuju, o víc se nestarám.. už jsem několikrát začínal psát inzerát na bazoš, ale vždycky se z toho stavu nějak proberu a vím, že zatím e38 nedám. Nové G je, jak už tu někdo psal, stavěné převážně pro prvního majitele, tomu nejspíš, zdůrazňuju nejspíš, protože opravdu nevím jak to doopravdy bude, budou odpovídat taky materiály a kvalita zpracování - přecijen to není trend jenom BMW a s hrůzou musím přiznat, že dvojkovej superb je zpracovanej líp, než e65 a to je e65ka o třídu vejš. Je to sice jen můj subjektivní názor, ale bohužel, zdá se mi, že Škoda začíná dělat poměrně kvalitní auta.

Jinak musím souhlasit, že GLo je vážně super..univerzální auto, jeden z mála Benzů, který se mi líbí.. to nové ale stojí designem za prd (oproti novému MLu). To samé si myslím bohužel i o nové sedmě, přijde mi to po eFku jako krok zpět. E38 zůstane autem pro fajnšmekry a cigány :)) to se snad nezmění :D sorry, měl jsem náladu se vyjádřit
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od herman17 »

S tim, ze skoda zacala delat pomerne kvalitni auta... nevim nevim :lol: Uz jen fakt, ze nejsilnejsi motor je 2,0 TSI 206kw ... Ten malinke motor nahonenej turbem musi strasne trpet :? . Uz ted, kdyz potkam Superba na dalnici, tak kazdej druhej kouri modre :lol:
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od oxik »

novej superb je hnusnej a na zivo jeste osklivejsi :D myslel jsem SII a FIII
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Odpovědět