Nové BMW 7 G11 - 2016

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od Filozof »

Nové bmw 7er g11 bude jistě super v plné palbě a se slušným motorem to bude jistě jinej svět, ale na e38 bych nedal dopustit. Má své kouzlo a za 10let pěknou bude mít už jen fanda značky. :-)
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od P3RF3KT »

herman17 píše:S tim, ze skoda zacala delat pomerne kvalitni auta... nevim nevim :lol: Uz jen fakt, ze nejsilnejsi motor je 2,0 TSI 206kw ... Ten malinke motor nahonenej turbem musi strasne trpet :? . Uz ted, kdyz potkam Superba na dalnici, tak kazdej druhej kouri modre :lol:
Prichodem nove oktavky a cele tehle rady skodovka sama rekla ze prestala vyrabet kvalitni auta ale auta na vzhled a na cenu. Potrebujou se prizpusobit konkurenci. A to ze dnesni motory maji zivotnost 5 let, neni davno nic tajnyho.
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
fishmaker
Příspěvky: 2134
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:54 am
Bydliště: kousek na sever od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od fishmaker »

First EX: BMW e38 740i 6/1995 Obrázek
Second Car : BMW e66 745Li 2/2002 + LPG Obrázek
Third EX : BMW f01 740i 3/2009 Obrázek
Uživatelský avatar
Alois
Příspěvky: 474
Registrován: ned kvě 16, 2010 12:49 pm

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od Alois »

Dnes mi na Glu zacal zlobit dojezd (zamek) u elektrickych 5tych dveri. Misto koupaliste sranda na 3hodky abych zavrel zadni vrata a kupodivu se mi to podarilo rozchodit, dodrene ruce. Na 3er mi pada svetlo PZ vnitrni svetlo od Kajecova srazu cim dal vic, nevim co drive opravovat.. Ta g11 se mi zacina libit, az vyjde, pojedu se projet. Uz zacinam mit vsech aut plne zuby, mam chut vse prodat a koupit zase uplne nove auto.. a nechat si jen jedno.. Tak bych se mohl pochlapit :) Uvidime jak vypada nazivo v M paketu..
Alpina B6 e63 4.4 Alpina Blue, M3 e46 manual Phoenixgelb/Kiwi, 840i Grancoupe Individual Dravit grey, Z3 Coupe 2.8 M52TU cosmosschwarz manual… a pár dalších non BMW
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od caknakis »

no, to bys podle mě byl pěkně blbej, sebrat prachy a švihat do salónu koupit něco, co teprve sjelo z linky..... neříkám za rok, za dva, ale kupovat fungl nový model se všema dětskýma nemocema je taky dobrá loterie.... asi by mi to připomínalo tu scénu, jak banda magorů kempuje dva dvy před Apple storem aby dostali své nakousnuté jablíčko jako první :-)

Podle mě nejlepší koupě v poslední době byla ty auta z karlovarského festivalu. Výběhový model po všech faceliftech a vylepšeních, nové...za docela slušné ceny...akorát nesmyslné motory.

Je docela zvláštní, jak se BMW nebojí změnit auto i v průběhu výroby, nejen faceliftem... třeba F01 má po faceliftu dva druhy Idrive ovladače a tři druhy sedaček - u ovladače přidali dotykovou plošku, u sedaček vzadu dřevo a pak ještě i s podsvětlením :-)
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
Alois
Příspěvky: 474
Registrován: ned kvě 16, 2010 12:49 pm

Re: Nové BMW 7 G11 - 2016

Příspěvek od Alois »

Iphone jsem taky resil az uz nejakou dobu byl na trhu.. Jenze se mi po roce rozbila i5 a zrovna v dobe kdy vysel i6, taky jsem uz nekoupil i5s, jak jsem mel puvodne v planu. Zvykal jsem si na i6 nejakou dobu a nadaval, dnes jsem rad ze nemam i5s.. Navic je myslim dnes i6 (a celou dobu po mem nakupu) drazsi..

Moje f30 ma detske nemoci, mam jednu z prvnich co se prodalo v CR. Taky dodnes mam naskok a auto je stale aktualni, s posledni x5 uz by to tak dnes nebylo..(jak jsem mel puvodne v planu)

Vse ma sve pro a proti.. Na druhou stranu, cena za 6gc se slevou milion, z festivalu, jak jsem psal byla lakava..

Ale nova 7er je dal... Taky jsem nemyslel zitra, tento rok uz zadne auto nechci, ale nikdy nerikej nikdy.Ted zrovna mam plan auta prodavat, ne kupovat, az pak to budu resit.. Navic jsem tento rok nabral barak a mam v planu jeden pozemek s halou, treba budu konecne dospely (Kdyz mam za tyden tu 30tku na krku :) ) a na auta se vys..ru, vyberu z toho co mam a prestanu konecne kombinovat.
Alpina B6 e63 4.4 Alpina Blue, M3 e46 manual Phoenixgelb/Kiwi, 840i Grancoupe Individual Dravit grey, Z3 Coupe 2.8 M52TU cosmosschwarz manual… a pár dalších non BMW
Odpovědět