Chování řidičů NEBMW vozů

Zajímavé příhody z cest
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Chování řidičů NEBMW vozů

Příspěvek od caknakis »

Jak dopadl kamarád? pruser pruser pruser, co?
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování řidičů NEBMW vozů

Příspěvek od dunnst »

Ve finále se z toho nějak vysekal, ale pár dní si pobyl v blázinci, tam ho odvezli hned po nehodě.
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Chování řidičů NEBMW vozů

Příspěvek od caknakis »

Ja myslel co se tyce policajtu...
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování řidičů NEBMW vozů

Příspěvek od dunnst »

Jo, z toho se vysekal.
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Chování řidičů NEBMW vozů

Příspěvek od Filozof »

Dneska cestou na chalupu jsem potkal v mlze (viditelnost asi 30metru já jel tak 40-50km/h) a cyklista bez světel si to mašíroval po okresce ještě metr a pul od krajnice ... na uzké silnici kde sotva dvě auta vlezou ...opravdu sebevrah... :shock:
Lidi si o to doslova říkají ...že jsou blbci at je někdo zabije.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Chování řidičů NEBMW vozů

Příspěvek od Spooner »

Jednoho takového sebevraha jsem potkal před pár lety na silnici pro motorová vozidla. Bez osvětlení, v 1h ráno, uprostřed pravého pruhu. A jel proti mě v protisměru, takže mě musel vidět už z dálky, že se blížím. Myslím, že při něm stáli všichni svatí, protože ten by letěl...
Tenkrát by se ve mě krve nedořezal, jak jsem se ho lekl :roll:
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Chování řidičů NEBMW vozů

Příspěvek od caknakis »

Belial píše:Ja si davam pozor hlavne na ludi v lacnych novych autach (najcasejsie ako zamena za Š100 za šrotovné). Z 99% tie auta stoja za hovno, tym padom je vysoko pravdepodobne, ze vodic bude na tom podobne . Berie auto len ako nutne zlo, soferuje zriedka a aj to strasne, popripade si mysli ze je majster sveta .

Priklady aut ku ktorym sa snazim nepriblizovat :

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Najlepsie na koniec, postrach Fabia Junior ....

Obrázek
Nevím, no....tady se s tebou asi neshodu. Lidi, které potkávám v těchto jezdí většinou opravdu pomalu....kde je 50, klidně 40...ale nějak mě to neuráží, ani nevadí. Já si tu chvíli počkám a když se někdo necítí, tak ať raději jede pomalu. Nevidím na tom nic špatného. Zrovna dneska jsem viděl blbečka v E60 který se na takové autíčko lepil...kličkoval za ním jak formule za safetycarem...přitom píčus viděl, že pán nemá kam uhnout.

Takže k tématu, je to pravda, naprostá většina čůráků, které po praze potkám, kteří serou na plnou čáru, které nezajímá 50, pro které je člověk dodržující pravidla zločinec, tak mají BMW. Bez prdele. Audi, nebo BMW, a pak samozřejmě všichni zmrdi ve žlutých TAXI superbech, ten je normální tak jeden z 50. Nedivím se, že to tak noviny prezentují, protože tomu tak fakt je.
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Chování řidičů NEBMW vozů

Příspěvek od calif »

Tak praha je region rázovitý :)))) je fakt že ve velkých městech jako Praha nebo Brno se nepohybuju, tam bude asi frekvence blbů za volantem velký německý trojky určitě větší....
Ale tady na jihu a vysočině se mi to nestává...... tady fakt vládnou TDI a dávaj to patřičně najevo, nejčastěji se setkávám s tím nebezpečným předjížděním, průser na křižovatce nebo podobně pochopim, člověk přehlídne,nevidí ... ale začít předjíždět kamion,nebo snad ještě hůř, autobus v kopci když vidím před sebe tak na sto metrů, to už není o neviděl jsem nebo přehlídnul jsem, ale je to o tom že jsem prostě idiot co fakt nedomyslí dál než těch 100metrů.....
Ale jasný že ne každý řidič BMW je gentleman silnic :)))
aspon se tu o něčem debatuje... :)
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
Belial
Příspěvky: 192
Registrován: čtv srp 28, 2014 8:41 am

Re: Chování řidičů NEBMW vozů

Příspěvek od Belial »

Caknakis : je to subjektivne . Mna jazda 40 km/h tam kde je 50 riadne štve ... zdržovanie vôbec nie je OK a vedie priamo k nervozite ostatných účastníkov ktorí riskujú nie len pokutu pri predbiehaní ale často aj vlastnú bezpečnosť . O tom že títo pseudovodiči nepoznajú smerovky, prudko a náhle brzdia, jazdia v protismere, nevnímajú dianie okolo seba...o tom sa snáď nemusíme ani baviť . Čiže nie je to vždy len o tej rýchlosti .

Som zástancom názoru "když to neumíš, tak na to nelez ..." . Česť výnimkám .
E38 740i pearbeige metallic /1 of 484/

(ex. E38 750iL, E39 525d, MB W220, MB W211,AR 159)
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování řidičů NEBMW vozů

Příspěvek od dunnst »

V tomhle ohledu se těším, až se auta budou řídit sama. Samozřejmě, že bych si rád nechal tu možnost řídit sám, ale kupř. na dlouhých dálničních cestách skrze Evropu by se samořízení náramně hodilo.

Jinak sever čech mi přijde obdobně jako jih - zde vládnou TDi :-D
Pomalí řidiči mi nijak extra nevadí, když není velký provoz, za provozu je to horší. Mě nejvíce brzdí nákladní vozidla, u těch se vždycky snažím si v hlavě opakovat "Ten řidič za to nemůže, prostě ho tudy vyslali..."
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Odpovědět