Mantrabeach a BMW E32 750iL

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Mantrabeach
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 06, 2015 7:40 am
Bydliště: Barchov,Hradec Králové

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Mantrabeach »

zatím nevím odkud je.ale to auto si asi zažilo svý a dobrý to nebylo.každopádně všechny trubky jsou zralý na udělání znova a to bude asi porod.kdybych na to měl mašinku tak bych si je asi udělal sám
BMW 750iL e32 11/88 3055533 Shadow line
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od T613 »

rozvody trubek udelas to neni zas extra hruza, na tak starych autech nic neobvykleho, nemusis je tahat uplne k motoru, tam shnile vetsinou nejsou protoze jsou pochcane od vseho co tece :-)
normalne to tam fiknes, koupis spojky a napojis pod autem, u e38 je to tak delane dokonce original
jinak extra shnile to nevypada, povrchova rez je v klidu, vepredu trochu slatane od nejake rany ale co bys chtel :-D

ten konektor je od telefonu a ten druhy je jeho napajeni, oba se strkaly v kufru do takove dokovaci stanice, nejspis to vypada na klasiku siemens
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od zzeli »

No ale tak bude potreba jeste pertlovacka, coz je otazka par penez
http://www.dobre-naradi.cz/pertlovaci-soupravy/c-443
Nevim o spojkach co by tam drzely samy.
Na kazdy pad hydraulicke vedeni, ktere drzi pohromade diky te nejsitovejsi stahovaci spone, muze kdykoli selhat bez varovani.
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od T613 »

jo tohle presne potrebujes, napsal jsem to zle

ten nastaveny privod je benal, brzdy a nivo je vedene jinde a to by asi tak neslo udelat :-D
Mantrabeach
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 06, 2015 7:40 am
Bydliště: Barchov,Hradec Králové

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Mantrabeach »

Tak jsem zpět ze Zlína a od T613 jsem si přivezl obě kapoty,masku,př.nárazník,všechny dveře který se ale budou muset poopravit,budíky,topení,tlumiče na kapotu,blinkry,lkm,pl.podběhy a pár blbostí.Díky moc:)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
BMW 750iL e32 11/88 3055533 Shadow line
Mantrabeach
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 06, 2015 7:40 am
Bydliště: Barchov,Hradec Králové

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Mantrabeach »

tak sem byl právě na evidenční kontrole a ta mrcha mi dělá naschvály.Zničehonic nechtěla jet na všechny válce.a to sem s tím nic nedělal.ale najel sem dovnitř a chcípnul to,znovu nastartoval a dobrý.Pak sem to odstavil a všimnul sem si že nějakej talent nechtěl utrácet za kabely ke svícím tak je jedna nějakým způsobem spojená ze 2 a omotaná papírovou páskou:D.No to mě poser.nevím jestli to tím je ale i tak.Nemůže to třeba dělat i tím že se ke svíčkám dostal olej z víka ventilovýho?na jedný straně je to dost poblitý
BMW 750iL e32 11/88 3055533 Shadow line
Mantrabeach
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 06, 2015 7:40 am
Bydliště: Barchov,Hradec Králové

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Mantrabeach »

Začínám si říkat jestli to má cenu opravovat:D.Co sem zjistil dneska za prasárny to už fakt nechápu.to auto měly jen prasata.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Takže.První prasárna:sundám izolaci z kapoty a tam na mě čuměj ustřihnutý hadičky od ostřikovačů.WTF?nechápu proč.
Druhá prasárna:sundávám světla a ty jsou místo na šroubech někde na stahovacích páskách.maska rozmlácená a spojovaná plíškama.
Třetí prasárna.že to bylo bouraný a je to vidět v podběhu sem čekal ale že se nikdo neměl k tomu aby kostku abs dal zpátky na místo a dorovnal to všechno aby pasovaly světla a všechny věci okolo to už je moc.
Proto sem to hned šel vyzkoušet a maska nová samozřejmě nepasuje a to celkem dost.tak nevím jestli je v háji i chladičová stěna?je to vidět na fotkách.je to čímdál lepší koukám:D
BMW 750iL e32 11/88 3055533 Shadow line
Mantrabeach
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 06, 2015 7:40 am
Bydliště: Barchov,Hradec Králové

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Mantrabeach »

Tak ode dneška mi říká auto pane oficiálně.Tak snad se mnou bude dlouho:).A začínám rozebírat předek.nevím jestli vyndávat i motor?
BMW 750iL e32 11/88 3055533 Shadow line
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od T613 »

tak predni pricka uz bude mit neco za sebou takze ji budes muset nejspis porovnat, na tom neni zas nic hrozneho, je to kus plechu co pomlatis dle potreby :-D
proc bys vydelval motor pokud je ok tak ho tam nech, jestli budes delat ty trubky tak mozna jo pokud to chcs delt uplne komplet tak se tam tezko dostanes
Mantrabeach
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 06, 2015 7:40 am
Bydliště: Barchov,Hradec Králové

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Mantrabeach »

no trubky budu dělat ale dělal bych to jen pod autem,u motoru je to určitě dobrý.prostě bych to napojil.podle mě je to i praktický.zdá se mi to celý divný ta chladičovka.na šrouby je vidět že to bude pasovat ale je to jakoby celý vzadu.a nikde není vidět že by to bylo bouraný.jedině jinou chladičovku sehnat.
BMW 750iL e32 11/88 3055533 Shadow line
Odpovědět