Rady pred kupou 730d

Elegantní rv. 1994 - 2001
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Yuri
Příspěvky: 27
Registrován: pát led 23, 2009 7:49 am

Re: Rady pred kupou 730d

Příspěvek od Yuri »

Já vám dám holčičí nick :twisted: nikomu moji spotřebu nenutím,jestli se to nekomu nelíbí jak se svým autem jezdím tak mi je to jedno.Pro mě je důležité jak se o něj starám,bydlim na vesnici a do města to mám takových 20km,prostě sem už vyrostl z ježdění brzda plyn a jízdu si spíš užívám...A vůbec co se tu obhajuju :DJoo a ještě něco BC je v naprostém pořádku...Si asi myslíte že sem chyběl v matice, když si nedokážu spočítat spotřebu, že na plnou nádrž ujedu průměrně 1100km...


Teď si o mě pište co chcete,já vím že svému autu poskytuju max. péči a když budu chtít jezdit jak namachrovaný blbeček tak mi spotřeba půjde hodně přes 10,ale proč??Tohle auto je na elegantní,klidnou a pohodlnou jízdu :oops: nejsem starý dědek bude mi 23let jen je pro mě stav mého auta a spotřeba přednější než to jestli budu na světlech 1. nebo 2....
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Rady pred kupou 730d

Příspěvek od JaraX »

Yuri píše:Já vám dám holčičí nick :twisted: nikomu moji spotřebu nenutím,jestli se to nekomu nelíbí jak se svým autem jezdím tak mi je to jedno.Pro mě je důležité jak se o něj starám,bydlim na vesnici a do města to mám takových 20km,prostě sem už vyrostl z ježdění brzda plyn a jízdu si spíš užívám...A vůbec co se tu obhajuju :DJoo a ještě něco BC je v naprostém pořádku...Si asi myslíte že sem chyběl v matice, když si nedokážu spočítat spotřebu, že na plnou nádrž ujedu průměrně 1100km...


Teď si o mě pište co chcete,já vím že svému autu poskytuju max. péči a když budu chtít jezdit jak namachrovaný blbeček tak mi spotřeba půjde hodně přes 10,ale proč??Tohle auto je na elegantní,klidnou a pohodlnou jízdu :oops: nejsem starý dědek bude mi 23let jen je pro mě stav mého auta a spotřeba přednější než to jestli budu na světlech 1. nebo 2....
ono to taky děla ten slabej motor, se 730d jedu všude 2x pomaleji než se 740i protože prostě 740ka se rada projede, a ten diesel je rad že jede.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Odpovědět