Tommy BMW 735i LPG power:-)

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tommy
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 21, 2008 9:48 am
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Tommy BMW 735i LPG power:-)

Příspěvek od Tommy »

Ahoj, jmenuju se Tomas, je mi 25 a jsem z Trince mesta zelezarenskeho:-)

Asi pred rokem jsem shanel auto a po nejakem tom hledani jsem narazil na tuhle sedmicku. Mam rad velke auta s nejakym tim motorem pod kapotou:-) tak jsem ji jel omrknout. No co mam rikat, zapusobila na mne vybava, kterou jine auta z 90-teho roku moc nabidnout nemuzou. Ze zacatku jsem mel strach z automatu, protoze jsem nikdy auto s automatem nemel, ale ted na nej nedam dopustit:-)
Co se tyce uprav tak vepredu jsou sportovni pruziny z E34-ky. kola Hamann motorsport 8,5 a 10x17", folie na oknech, xenony s angel eyes plus zatmavene svetla vepredu i vzadu. Co se tyce hudby, tak mi zatim staci originalni BMW Hi-fi s 10-ti reproduktory plus v kufru zesilovac a SW od Blaupunktu a cele je to pohaneno autoradiem Alpine 9815RB. Jeste jsem nainstaloval alarm Magicar M100S s dalkovym startem, dojezdy oken a dalsimi vychytavkami.
Jak jsem psal tak vybava je celkem solidni:-) Interier komplet v cerne kuzi, sedacky v elektrice, vyhrivane a s pameti, naklapeci zrcatko spolujezdce, elektricke dovirani kufru, parkovaci cidla vepredu i vzadu a dalsi veci ktere ted uz beru za samozrejmost:-)
Nejake mouchy se taky samozrejme najdou, koroze rohu dveri, momentalne nefungujici elektricka roletka zadniho okna a samozatmavovaci zpetne zrcatko.

No to je asi tak vse, tak jeste par fotek...

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
BMW 735i e32 r.v.90 (LPG) DA41449
Uživatelský avatar
MEDVIDEK
Příspěvky: 632
Registrován: čtv srp 21, 2008 6:34 pm
Bydliště: Tanvald

Re: Tommy BMW 735i LPG power:-)

Příspěvek od MEDVIDEK »

Pekna-moc pekna,jen tak dal ( mazlit a mazlit)
BMW 750i e-65 fl
ex M5 e-39 r.v.12/ 2000
ex 730d r.v.4/ 2000
exBMW525tds
ex BMW 740iL e-38 r.v. 10/1997
Odpovědět