[BMW E38 750iXL] - zavŕšenie mojej sedmičkovej ságy

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
korado87
Příspěvky: 530
Registrován: sob říj 09, 2010 9:57 am

[BMW E38 750iXL] - zavŕšenie mojej sedmičkovej ságy

Příspěvek od korado87 »

Pozdravujem celé ctené osadenstov 7er.cz klubu

Kto ma pozná, a možno aj osobne nepozná tak možno vie, že už roky som nezvratne postihnutý diagnózou typu „E38“. Nedá sa to liečiť a vekom sa to nezlepšuje, skôr naopak. Začalo to nenápadne v roku 2010 alebo 2011, kedy som si prvýkrát kúpil krásnu modrú faceliftovú vlajkovú loď 750iL (DG50032). Ako pacient s menej rozvinutou diagnózou v tom čase som si povedal doslova „povozil som sa, takých ešte bude, predám to, čosi zarobím a ešte si raz takú kúpim“. Prd! Nekúpil som, ani sa kúpiť už nedá. Po čase som si svoju chybu uvedomil, a kúpil si E38 znovu, tentokrát 740iL (DL05433) – tu na klube neslávne známu. Druhá chyba! Keďže na tom aute bolo roboty toľko, že bolo súce na celkovú generálku, predal som to a kúpil tretiu E38, zase 750iL (DH38662). Tá bola zaujímavá, bolo to bývalé vládne vozidlo v relatívne dobrom stave. Ale prišla ponuka na výmenu a vymenil som. Keďže chyby neopakujem raz, ale pre istotu viackrát, aby som sa presvedčil že to fakt nemá zmysel kúpil som naspäť vybývanú, t.j. 740iL druhýkrát! Zase chyba. Mal som to auto rád, ale už je roky za zenitom, čo si budeme hovoriť. Takže... E38 je treba, 740iL je kýbel. Kýbel predáme, resp. vymeníme za E32 a kúpime si ešte jednu, samozrejme keď už E38 tak jedine V12 a long. Takže som išiel do Martina po zachovalú a fakt krásnu 750iL (DH37933). Super! Konečne mám sedmičku, peknú longovú, nebúranú, zachovalú, dovoz z Rakúska s relatívne málo kilometrami. Má svoje chybičky ale to každá, mám ju rád, jazdím, opravujem. Klasika. Mám už čo som chcel, lepšiu nepotrebujem, plne mi stačí, robí radosť a ani náznakom neuvažujem nad tým, žeby som riešil niečo iné. Prejde rok, dva, skoro tri...

Každý máme ráno svoj rituál. Ja vstávam skôr, uvarím si kávu, sadnem k počítaču, mailom, popritom samozrejme kniha tvári (rozumej Facebook) a prokrastinujem. Asi nie som sám, však?! Scrollujem, klikám, oči ledva rozlepené, keď tu ZRAZU... zastanem.

Zo 7er. fóra sa na mňa škľabí rozmazaná tmavá fotka sedmičky.

Tmavomodrá, orientblau metallic asi...

Sivý interiér. Fuj. Sivú nikto nechce... načo to sem vôbec dáva?

Kukám na to lepšie. Long. Hmm...

Pozriem ešte lepšie, pretriem si oči, je to moc dlhé.

L7 – originál. Hovorím si paráda, niekto má šťastie. Čítam komentáre... „je na predaj, chalani“

K U - - A

V momente som sa prebral. Rozum hovorí, neblbni. Pozrel som sa lepšie, poznám. Samozrejme. Bola na bazoši. Pár fotiek a cena dohodou. Otváram v počítači „priečinok E38“ a prehrabávam sa, hľadám priečinok „slovenské L7“ – otváram. Na Slovensku sú tieto autá 4 kusy. Z toho jedna je auto bývalého prezidenta SR Rudolfa Schustera, jedná sa o facelift (DA61078) a roky odpočíva v technickom múzeu v Košiciach. Druhý kus vlastnilo donedávna ministerstvo obrany SR (DG10083) – viem to, lebo sme sa o to auto trochu s kamarátom zaujímali, keďže ho minulý rok vyradili ako prebytočný majetok štátu, samozrejme nám ušlo – asi do Košíc (nič proti východu). Posledné dva kusy jazdili v Košiciach a ako nové boli kupované pre VSŽ za čias známeho mečiarovského privatizéra Alexandra Rezeša. VIN čísla DG10166 a DG10167 – dvojičky. Modré, sivý interiér.

Je na predaj chalani, je na predaj chalani... nemôžem, nechcem, nepotrebujem. L7, hmm... Nechcem, netreba. Ale L7? Načo? Parkovať sa s tým nedá, treba nutne garáž, nemôžem s tým jazdiť ako so 750iL. Nechcem. Ale L7! Dokelu. Neviem či si to viete predstaviť, ale je to niečo ako „svätý grál“ pre podobne postihnutých jedincov ako som ja. Iste, je tu Alpina B12, ale ceny týchto áut sú už astronomické a pre bežného smrteľníka nedostupné ak sa bavíme o pekných kúskoch. L7 je ešte ako-tak cenovo dostupné auto. A tu, na Slovensku, na predaj, pod nosom. Toť, 200km ani nie, v Banskej Bystrici už. Za obhliadku nič nedám, však. Len pozrieme, aj tak to bude šrot, isto hnilé, drahé, so všetkými chybami E38-čiek. Len kukneme, spravíme si výlet a naživo si sadnem do druhej E38 750iXL v živote. Spravím si „zárez“.

Najprv si s predávajúcim píšeme... Áno je to aktuálne, kúpili sme to ako „businessovú záležitosť“. V poriadku. Mohol som ju kúpiť aj ja, keď som ju videl na bazoši. Ale fakt, že naposledy bola na predaj pred pár rokmi za 29.xxx € na odradil. Cena dohodou a pár foto. Nemá zmysel ani volať na taký inzerát. Ďalšia moja chyba, čo už.

Auto je vraj pekné, žiadna hrdza (to určite, to vraví každý). Zajtra má prísť niekto pozrieť. OK. Keď nepríde, prišiel by som ja. Pár dní sme v kontakte, pretože mne sa skrz prácu moc nedá, a im kupec nakoniec neprišiel. Dohodneme sa na obhliadke. Sadám do auta, letím do Banskej Bystrice presvedčiť sa naživo. Aby som sa ukľudnil, je to staré auto, kopa roboty, ako každá, aby som si raz nevyčítal, že som to nebol pozrieť. Prídem na miesto určenia, chalani prišli po mňa a ideme skrz nejaké krkoháje kdesi do kopcov za Banskou Bystricou. Tep sa mi zvyšuje, tu niekde parkuje originál L7?

Ani neviem kde sme, otvárame bránu na dome a O D P A D Á V A M. Auto je cukrík. Karoséria je ako nová, nech hľadám, nenachádzam tam chybu. Hrdza žiadna. Áno, čínske zadné svetlá som videl na fotke, angel-eyes tam tiež nemá čo robiť. Budíky s podkladom z Nissanu a neónovým podsvietením som si tiež všimol na už fotke, rovnako ako mega hnusný celodrevený volant, ktorý je ale naživo už iba hnusný a pár dní s ním by som vedel prežiť. Opatrne otváram dvere a sadám si. Krása. Nádhera. Stroj času. Pekne to vonia. Kožená palubovka je ako nová, žiadne vrypy, trhance, nič. Žiadne navŕtané „home-made“ držiaky na čokoľvek. Koža krásne čistá, všetko bez poškodenia, vo fakt vynikajúcom stave. Dvere sa ľahko zabuchnú a ja sedím v L7. Moment, sedím zle. Na mieste vodiča. Presadám teda dozadu. Jemné buch a dvere sa rovnako ako predné krásne zatvoria. Tu sedel Rezeš, možno Mečiar, určite Gérard Depardieu keď bol na návšteve Košíc a bohvie kto všetko ešte. Kus histórie. Za sebou mám chladničku, pred sebou fax. V stredovej opierke samozrejme telefón, ovládanie sedadiel, stolík, blbosti… poznám už z fotiek naspamäť. Ale naživo je to iné.

Presne tohoto som sa bál, že bude pekná. Čo teraz? Poďme sa teda povoziť. Auto štartuje na brnk, motor ide tak potichu že ani neviem že ja naštartovaný. Iste, je to V12, tak to predsa má byť, resp. bolo, keď tie motory boli nové. Po rokoch sú ale všetky unavené, sem-tam cítiť že niekto šetril na sviečkach, nevymenil káble, niečo zlepil namiesto toho aby ten sensor vymenil a motor už nejde ako má. Tu NIE. Tu ide ako nový. Wau! Podvozok je príjemne tuhý, EDC funkčné, prevodovka radí ani neviem ako a kedy.

Zrazu sa ma chalan spýta: “chceš ísť ty?” Tep sa mi zvýši, ale sú ponuky ktoré sa neodmietajú. S rešpektom sa meníme. A idem!

Všetko ide ľahko, nenútene, s noblesou, akú som asi ešte pri týchto autách nezažil. Niet sa čomu diviť, je skoro nové. Na budíkoch svieti 205.xxx km, do 167.xxx servisované v original servise Regnum Košice. Servisná knižka je k tomu. Nevyzerá stočené. Interiér je krásny, kasňa ani nehovorím, motor suchučký. Iste, drobné nedostatky tam sú, ale to je jeden týždeň roboty a auto bude ako z linky. V hlave mám guláš, nikdy som nemal takú dilemu ohľadom auta. Blížime sa naspäť, parkujem, vystupujem. Je to za mnou.

Rozprávame sa, chalani auto kúpili dvaja, “na kšeft” takže jednám s dvomi. Ešte predtým samozrejme zasadla rodinná rada, t.j. ja a manželka, a dohodli sme sa, že keď by to stálo za to, budú musieť ísť ostatné sedmičky z domu (E32 aj E38). A stojí to za to. Takže sa ideme dohodnúť, dávam ponuku, o 1000€ nižšiu. Cena nie je zlá, ale skúsiť treba, pre dobrý pocit. Roboty tam je, a menšia zľava poteší. Po pár minutách, OKEJ. Ale máme problém, auto je stale prihlásené v Košiciach na pôvodného majiteľa a ja nedám len tak toľko peňazí na dobré slovo, že si zoberiem auto a papiere prídu poštou. Risk je zisk, ale toto nie. Takže sa dohodneme inak, dnes je pondelok, v piatok sa stretneme v Košiciach a odhlásime auto na mňa s bývalým majiteľom. Potom pôjdeme do BB, vyplatím a idem domov. To znie fér. Pekný výlet zakončený sedmicou ako sa patrí. Čaute, vidíme sa v piatok… odchádzam domov, o tri minúty mi zvoní telefón. Keď to chcem, tak dnes, alebo predá kamošovi. Hovorím si, moja smola, čau. Chcem ju, ale treba si zachovať zdravý rozum. O dve hodiny mi zvoní telefón zase, že je voľná. Neznášam tieto “blufy” a motanice. Tak teda piatok, ale už z toho nemám dobrý pocit. Kto ste to dočítali až sem tak gratulujem, ale ešte nekončíme.

Streda ráno, pípne SMS: na zajtra príde kupec z Česka, dá plnú sumu. Hovorím si to snáď toto nie je možné, sme dohodnutí, dovolenka vybavená, kamoš na cestu tak isto a teraz toto. To si robíš prdel? Hovorím si, končím s vami, toto nemá zmysel. Zase isto “bluf” a preplácať imaginárneho kupca ja nebudem a blbca zo seba robiť tiež nebudem. Na ďalší deň večer SMS že auto sa predávať nebude. Samozrejme, “kupec” neprišiel alebo neponúkol ani toľko ako ja. Už ani nereagujem, načo si kaziť beztak pokazený deň.

O pár dní telefonát: “sorry, vieš ako, sme viacerí na to” a podobné reči. Hovorím si, nechaj tak, kašleme na to, robte si čo chcete…

Dva týždne je kľud, aj by som zabudol… keď tu zrazu zvoní telefón… opatrne dvíham, aj keď mám sto chutí zrušiť keď vidím kto volá. Auto sa ide prepísať, jednať bude iba jeden, keď to chcem, OK, moja cena je v poriadku a ozve sa keď to bude prepísané na neho. Slušne odpoviem: OK.

Nakoniec sa to zomlelo ešte elegantnejšie, poslal som vo štvrtok splnomocnenie, v Košiciach sa to v piatok doobeda prehlásilo na mňa a bolo vybavené. A v piatok poobede som letel s kamošom do Banskej Bystrice po auto.

Autu sa moc nechcelo, baterka bola totálne KO, ale to je dobre, aspoň viem, že sa s tým nejazdilo a od mojej poslednej návštevy to iba stálo. Dalo sa na káble, chytilo, previedol som peniaze a čaute. Natankovať, kúpiť dialničnú a šup tempomat a do Bratislavy. Cesta ubehla ani neviem ako, ale išiel som pomaly, s rešpektom a fakt som sa modlil, aby sa mu niečo v tom nečase (dážď, tma, sneh) niečo nestalo. Hodinu pred polnocou bolo umyté a zaparkované v garáži a ja som si išiel s dobrým pocitom ľahnúť.

Pokračovanie nabudúce.
Přílohy
2020-02-21 19.56.51.jpg
2020-02-21 22.26.59.jpg
2020-02-21 22.25.42.jpg
2020-02-21 22.25.48.jpg
2020-02-21 22.47.15.jpg
E38 V12 * long
E38 V12 * extra-long
E38 V12 * heavy-long
E66 V8 * daily plynový Individual long
pavel.rossi
Příspěvky: 1117
Registrován: pát lis 30, 2012 10:28 am
Bydliště: Pardubice

Re: [BMW E38 750iXL] - zavŕšenie mojej sedmičkovej ságy

Příspěvek od pavel.rossi »

Velká gratulace ;)
vládní e32 735iL
ex BMW 740i e38,m60b40
ex BMW 523i e39
ex BMW 730D e38
ex BMW 525i e34
Uživatelský avatar
fishmaker
Příspěvky: 2133
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:54 am
Bydliště: kousek na sever od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: [BMW E38 750iXL] - zavŕšenie mojej sedmičkovej ságy

Příspěvek od fishmaker »

Hustej příběh...tak gratuluji a doufám, že se někde potkáme ;)
First EX: BMW e38 740i 6/1995 Obrázek
Second Car : BMW e66 745Li 2/2002 + LPG Obrázek
Third EX : BMW f01 740i 3/2009 Obrázek
Honza164
Příspěvky: 439
Registrován: stř črc 27, 2016 10:07 am
Bydliště: Brno

Re: [BMW E38 750iXL] - zavŕšenie mojej sedmičkovej ságy

Příspěvek od Honza164 »

Super příběh. Budu se těšit na pokračování a víc fotek ;)
BMW e32 740iA (1995) [2017-present]
ALFA ROMEO 164 2.0 TS (1998) [2008-2017]
FORD GRANADA 2.3 V6 (1984) [2013-2014]
FORD SIERRA 2.0 DOHC (1989) [2007-2008]
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: [BMW E38 750iXL] - zavŕšenie mojej sedmičkovej ságy

Příspěvek od volf-m »

Připojuji se též mezi gratulanty k novému vozu a musím se přiznat, že jsem si také pohrával s myšlenkou jestli ji náhodou nenasát. Když si byl vůz prohlédnout tajemný zájemce z Čech (samozřejmě oba víme o koho jde), tak ve chvíli kdy bylo jasné, že on sám vůz nekoupí, vyplynula také otázka, jestli bych neměl zájem já.
Moje E38 sága už je asi u konce. Pohrával jsem si s myšlenkou, že si pořídím ještě facelift jako kontrast k zelené 750i, buď 740d, další V12, to je asi jedno, ale znovu nějaký hezky vybavený Individual. Dneska už říkám, že ne. To by musela přijít nabídka, která se neodmítá. Logicky by mě mohla výrazně posunout jediná věc a to právě L7. Jiná E38 už na 90 procent skutečně nebude. Nemám už zájem o to povozit se pár měsíců v nějaký smrti, longa taky nepotřebuju, podvozkově mám to samé ve své krátké a nějakou lednici a podobnej bordel taky nevyužiju. To samé Alpina. O něco víc výkonu sice nikdy neuškodí, ale kromě toho, že to bude jezdit na 20" kolech to je pořád pro mě málo navíc za takový šílený příplatek v kupní ceně. Panzer pak nepřichází v úvahu vůbec, na normální výlety je mi úplně k ničemu auto, ve kterém si ani nemůžu stáhnout okna a váží 3.5 tuny.
Takže proč L7, když jsem říkal, že nepotřebuju ani long? Většina těch aut má nějaký zajímavý příběh. Pořídit si 750i bylo ve své době něco, ale koupit L7 to bylo kurva něco. Na první pohled je vidět, že je to o něčem jiné než obyčejná sedmička. Dále je každá Individual, tam nic jako skladovka neexistovalo. Není ani moc předpoklad, že by dlouho vydržela fungovat v běžném provozu. V tom je právě ta tvá jiná, ta si toho zažila dost. Má díky tomu silný příběh, ale upřímně - je to slovenský příběh, tady to nikoho nezajímá, možná tak je hezký bonus ten Gérard Depardieu. Další mínus pro mě byla za modrá a šedivka uvnitř, ale to je u mě dané tím, že jsem tuhle kombinaci měl několik let v 740i a tak se mi opravdu zprotivila. Možná ne tak sama, jakože každý říkal, fuj šedivá a kolikrát dodal něco o předkožce a tak podobně :D Proto jsem došel k závěru, že tenhle kus pro mě není. Asi bych přenesl jednu věc, třeba ty barvy, ale už ne v kombinaci s tím, že za svého života už zažila nějaké ty šrámy a neoriginální zásahy.
Každopádně se těším na pokračování příběhu a přeju hodně šťastných KM a skvělých zážitků v tomhle neobyčejném autě. Je určitě dobře, že se dostalo do rukou fanouška a ne dalšího překupníka. Myslím si, že to celé dopadlo nejlépe jak mohlo.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Dresic
Příspěvky: 353
Registrován: pát úno 04, 2011 5:50 pm
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: [BMW E38 750iXL] - zavŕšenie mojej sedmičkovej ságy

Příspěvek od Dresic »

Tak to je bomba!
BMW e38 740i M62 1996

ex BMW e38 725tdsA
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: [BMW E38 750iXL] - zavŕšenie mojej sedmičkovej ságy

Příspěvek od Spooner »

Gratuluji ke koupi! ;)

Vidím, že máš pevné nervy, protože přesně takového prodejce člověk nechce potkat... Doufám, že jsi za to jejich jednání dostal ještě větší slevu.

Každopádně jsi mě zklamal Radovane... L7 a nedáš sem ani jednu fotku interiéru :evil:
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
LukesE39
Příspěvky: 23
Registrován: úte črc 14, 2015 6:41 am
Bydliště: Pardubice

Re: [BMW E38 750iXL] - zavŕšenie mojej sedmičkovej ságy

Příspěvek od LukesE39 »

Perfektní příběh takhle po ránu :D gratuluju!
E38 730d 02/01 Imolarot
E38 740i 02/98 cosmoss
E65 730d Toledoblau

Ex E38 730d 02/00 Orient
Ex 3x 728, 740d
Uživatelský avatar
kubbacher
Příspěvky: 63
Registrován: ned bře 20, 2016 7:06 pm
Bydliště: Hlučín

Re: [BMW E38 750iXL] - zavŕšenie mojej sedmičkovej ságy

Příspěvek od kubbacher »

Přidávám se ke kolegům, příběh pomalu jak z Bony a klid.
Ale hezky jsi to nazval "Svatý Grál" který si k tobě našel cestu.
Obdivuji i tvou ženu, tyhle rychlé akce sám znám, a vím jak to je někdy těžké i pro ty naše polovičky.
Hlavně ať slouží, je to klenot, který se dostal tam kam si zaslouží. ;)
E32 - 750iL - díky Clausi Luthe
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: [BMW E38 750iXL] - zavŕšenie mojej sedmičkovej ságy

Příspěvek od calif »

Taktéž gratulace...a koukej navalit fotky interiéru :evil:
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Odpovědět