Vyhrazené parkování na BIGu !!!!!!!!! pro 7er uzávěra 13.8

Odpovědět
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Vyhrazené parkování na BIGu !!!!!!!!! pro 7er uzávěra 13.8

Příspěvek od NORMANN »

no zas tolik sedmiček v 7er placu moc nebylo, :( ačkoli vloni bylo horší počasí, sjelo se do 7 er placu víc 7erů, než letos! Ne že by tam nebyly! Jen jejich majitele tak nějak srali na 7er.cz. Fakt to chce asi dát dohromady ten stan, jaxme se tam dnes bavili, hned na ten plac bude jinej pohled. Vloni jsme ho tam dík Fugovi měli, určitě to mělo vliv, i ta vlajka byla dobrou reklamou.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Vyhrazené parkování na BIGu !!!!!!!!! pro 7er uzávěra 13.8

Příspěvek od NORMANN »

a ještě: škoda, že jsme jsme neměli to sezení i z toho důvodu, že by jsme si mohli společně sednout a probrat osobně některé věci, co tu probíráme písmem. Někteří odfrčeli domů brzy, i když chápu důvody, ale někteří ani nedokázali přijít a představit se, prostě přijít a říct: já jsem ten a ten!což už předvedli i v Mělníku posledně, nakonec se vypařili bez rozloučení, tak jak přijeli. no kde to jsme! Doufám, že v Mělníku se to zase zlepší.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
hain.cz
Příspěvky: 95
Registrován: úte zář 02, 2008 11:17 am
Bydliště: Litvínov/ Ústecký kraj

Re: Vyhrazené parkování na BIGu !!!!!!!!! pro 7er uzávěra 13.8

Příspěvek od hain.cz »

;+((
prijel jsem tam v sobotu po poledni, ptal jsem se par lidi na 7er platz, jeden rikal, ze nekde vzadu snad, dalsi zase pry vepredu u hajzlu, mno vubec nikde jsem Vas tam nenasel;+((
Kzdp pocasi bylo paradni, skoukli jsme nejaky to kvileni jednoho 3citkare, pak naky 2 e34 to tam brousily.. mno a pak byla spanila jizda, kam se pridali, jestli mi to dobre pocitalo, 4 sedmy..
Jinak zazitek to byl prijemny..
ex32 735i / e38 740iA rv95
Uživatelský avatar
dacan
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 18, 2008 7:20 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhrazené parkování na BIGu !!!!!!!!! pro 7er uzávěra 13.8

Příspěvek od dacan »

nenasel? tak to bys mel prestat tolik fetovat. 4 sedmy? fakt uz to nehul :) plac byl jak krava, oznacenej cedulema, primo na ceste podel drahy. a sedmicek bylo na celym BIGu kapku vic :)
mozna vic chtit a nebat se, ze te nekdo ukousne...
ex e32 750 iL
ex e34 520iA
ex e38 730 (na patologii), ex e32 750i, ex e30
NOVĚ MacBook Pro 15 (2018)
Uživatelský avatar
dacan
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 18, 2008 7:20 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhrazené parkování na BIGu !!!!!!!!! pro 7er uzávěra 13.8

Příspěvek od dacan »

jinak dekuju klukum, ze to sklidili, ja uz jsem byl uplne mrtvej. Dnesni noc jsem se po tydnu konecne vyspal. 9.5 hodiny jsem nespal fakt dlouho :)
ex e32 750 iL
ex e34 520iA
ex e38 730 (na patologii), ex e32 750i, ex e30
NOVĚ MacBook Pro 15 (2018)
Uživatelský avatar
fishmaker
Příspěvky: 2134
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:54 am
Bydliště: kousek na sever od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhrazené parkování na BIGu !!!!!!!!! pro 7er uzávěra 13.8

Příspěvek od fishmaker »

dacan píše:nenasel? tak to bys mel prestat tolik fetovat. 4 sedmy? fakt uz to nehul :) plac byl jak krava, oznacenej cedulema, primo na ceste podel drahy. a sedmicek bylo na celym BIGu kapku vic :)
mozna vic chtit a nebat se, ze te nekdo ukousne...
Dacane...pokud prijeli pred spanilou jizdou....tak je fakt ze ten plac uz tam nebyl....sklidili sme to este s Normannem a Kamilem uz kolem ctvrty nikdo tam uz skoro nebyl...a na spanilku sem ze 7er.cz jel jenom ja....
First EX: BMW e38 740i 6/1995 Obrázek
Second Car : BMW e66 745Li 2/2002 + LPG Obrázek
Third EX : BMW f01 740i 3/2009 Obrázek
Uživatelský avatar
dacan
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 18, 2008 7:20 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhrazené parkování na BIGu !!!!!!!!! pro 7er uzávěra 13.8

Příspěvek od dacan »

hainz psal, ze prilej po poledni... :)
ex e32 750 iL
ex e34 520iA
ex e38 730 (na patologii), ex e32 750i, ex e30
NOVĚ MacBook Pro 15 (2018)
Pete
Příspěvky: 81
Registrován: sob lis 29, 2008 10:45 am

Re: Vyhrazené parkování na BIGu !!!!!!!!! pro 7er uzávěra 13.8

Příspěvek od Pete »

Haine to si asi mluvil semnou, říkal jsem že jsou vzadu, ale patrne už to rozpustili přijel jsi dost pozdě. Dochvilnost nadevše.
Jinak já přijel e36kou tak prominte že jsem se k vam moc nehlasil :roll: a zaparkoval radsi jinde :) až dám auto do kupy tak se budu chovat jako plnohodnotný člen 8-)
Uživatelský avatar
Tomas V8
Příspěvky: 587
Registrován: pon lis 03, 2008 7:52 am
Bydliště: Velim x Praha

Re: Vyhrazené parkování na BIGu !!!!!!!!! pro 7er uzávěra 13.8

Příspěvek od Tomas V8 »

NORMANN píše:a ještě: škoda, že jsme jsme neměli to sezení i z toho důvodu, že by jsme si mohli společně sednout a probrat osobně některé věci, co tu probíráme písmem. Někteří odfrčeli domů brzy, i když chápu důvody, ale někteří ani nedokázali přijít a představit se, prostě přijít a říct: já jsem ten a ten!což už předvedli i v Mělníku posledně, nakonec se vypařili bez rozloučení, tak jak přijeli. no kde to jsme! Doufám, že v Mělníku se to zase zlepší.
Já jsem odjížděl kvůli prckům a manželce která měla po noční (před noční) kolem poledne a na placu byl osobně jen Dacan, na kterého jsem blikal a mával jak magor a stejně to neregistroval :twisted: . Takže já se loučil jen s Ivem. Skutečně nemíním každého zvlášť nahánět a dávat mu pusu na rozloučenou :? Jinak to bylo fajn a zkusím se dostavit i na Mělník, kde jsem ještě nebyl, protože u mě volný víkend je skoro Sci-fi.
Uživatelský avatar
dacan
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 18, 2008 7:20 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhrazené parkování na BIGu !!!!!!!!! pro 7er uzávěra 13.8

Příspěvek od dacan »

Tomas V8 píše:
NORMANN píše:a ještě: škoda, že jsme jsme neměli to sezení i z toho důvodu, že by jsme si mohli společně sednout a probrat osobně některé věci, co tu probíráme písmem. Někteří odfrčeli domů brzy, i když chápu důvody, ale někteří ani nedokázali přijít a představit se, prostě přijít a říct: já jsem ten a ten!což už předvedli i v Mělníku posledně, nakonec se vypařili bez rozloučení, tak jak přijeli. no kde to jsme! Doufám, že v Mělníku se to zase zlepší.
Já jsem odjížděl kvůli prckům a manželce která měla po noční (před noční) kolem poledne a na placu byl osobně jen Dacan, na kterého jsem blikal a mával jak magor a stejně to neregistroval :twisted: . Takže já se loučil jen s Ivem. Skutečně nemíním každého zvlášť nahánět a dávat mu pusu na rozloučenou :? Jinak to bylo fajn a zkusím se dostavit i na Mělník, kde jsem ještě nebyl, protože u mě volný víkend je skoro Sci-fi.
to je hezky, ze znas ty me, ale ja jsem te patrne jeste nevidel a nemel tu cest. jinak jsem zvyklej se rozloucit s lidma, ktery znam, nebo jsem je videl a pamatuju si je :) neprijde mi, ze bych byl nejak nekomunikativni a uzavreny jedninec, co se tyka automobilu a vseho co s nima souvisi :) na place byla hromada lidi, prisli se podivat treba jen na auta a nepamatuju se, ze by jsme se predstavovali. tak snad priste.
resili jsme sraz v melniku, nekdy v pulce rijna, tam by mohlo dorazit vic sedmickaru, nez na big. na minulem srazu bylo opravdu zivo :)
ex e32 750 iL
ex e34 520iA
ex e38 730 (na patologii), ex e32 750i, ex e30
NOVĚ MacBook Pro 15 (2018)
Odpovědět