Stránka 3 z 13
Re: koupě
Napsal: čtv led 06, 2011 9:58 am
od KAMIL740
janhoumr píše:je to dobrá koupě nebo špatná co poradíte?
jak sem psal vyse

Re: koupě
Napsal: čtv led 06, 2011 12:23 pm
od hubas
Osobně je mi to buřt, ale není to nic proto ničemu sem napsat v jakém stavu to auto onehdy bylo...

Re: koupě
Napsal: čtv led 06, 2011 1:18 pm
od janhoumr
A co tahle na tom bazosi? koukám asi nebo bouračka že má předek z v8 nebo v12
http://auto.bazos.cz/inzerat/8264486/BMW-735-e32.php
Re: koupě
Napsal: čtv led 06, 2011 1:19 pm
od janhoumr
umí tady někdo případně dodělat tempomat do e32 pokud není ve výbavě?
Re: koupě
Napsal: čtv led 06, 2011 1:21 pm
od Snejk
jj umim dodelat tempomat...
nemusi to bejt bouracka.. ten facelift stoji par korun tu sirokou masku tam lepilo kazde pako snad hned jako prvni
jinak nevim no.... docela social packet to auto... ale long
Re: koupě
Napsal: čtv led 06, 2011 1:45 pm
od hubas
Ještě někdo sem bude dávat ten stejnej odkaz?

Nevadí mi, že mám "socku", ale vadí mi, že to není long
Přesně...bouře to bejt nemusí, hafo lidí dává novější předek+jinou optiku ve snaze auto omladit, ale podstata je, že tohle auto má vypadat prostě staře

Re: koupě
Napsal: pát led 07, 2011 11:30 am
od janhoumr
že by nikdo z vás nevěděl o pěkný e32 na prodej?
Re: koupě
Napsal: pát led 07, 2011 11:41 am
od hubas
Koupí pěkný e32 přijdeš o hromadu zážitků a to už není ono

Kup vránu a za zbytek solvinu
Ta 740ka v sekci bazar byla pěkná...
Jakej máš rozpočet?
Re: koupě
Napsal: pát led 07, 2011 11:46 am
od Snejk
hele o pěkmnou e32 na prodej se snaží spousta lidí už docela dlouho... i ja ruzně shaněl pro kamarady... ale pokud nejsi ochotnej dát tak 60 000 + tak prostě nejsou...
to je jako di a sežen hezkej žigulik, hezkej polskej fiat atd(taky ceny kolem 30k+ nesmyslně uplně) ... ty auta sou dnes vetsinou pojizdny vrakoviste a taky tomu odpovidaj ceny 10- 30 000 ... nebo sou docela pekny ale uplny holomamy to je fuk...
v nemecku se da koupit hodne hezkejch a i HighLinovejch ale něco to prostě stojí.
těch aut je děsně málo a většinou sou tak levná že je nikdo dál nai neopravuje protože to je prostě drahé... a dneska už zbytečné. a ti co mají krasnou e32 a udělali na ní první poslední si jí nechaj (protože kupodivu a tomu sem nevěřil že se stane tak pěkná e32 na ceně neztrácí ale získává... ) takže bud si ji nechaj nebo ti ji fakt za 30 neprodaj... ale pocitej tak 50+.... a to uz je zase pro hodne lidi dost nesmysl za takovej pajšl.. tohle auto musis mit rad a taky to zaplatit. hledej dal ale tady je nas spoustu co by pěknou e32 za par korun koupilo hned... ale ono si moc nemas z ceho vybirat... protoze co neskoncilo u cikanu, vrakacich, mladejch trotlech v tuzinku a nebo se nerozpadlo za ziva tak to uz nekde hnije u fandu a nebo v garazi.... a nebo v nemecku

Re: koupě
Napsal: pát led 07, 2011 11:49 am
od Snejk
zda se mi to nebo v obvylkejch autoinzercich jako sauto tipcars.. atd vidim jen 3x e32? lol
