Stránka 3 z 13

Re: koupě

Napsal: čtv led 06, 2011 9:58 am
od KAMIL740
janhoumr píše:je to dobrá koupě nebo špatná co poradíte?
jak sem psal vyse :)

Re: koupě

Napsal: čtv led 06, 2011 12:23 pm
od hubas
Osobně je mi to buřt, ale není to nic proto ničemu sem napsat v jakém stavu to auto onehdy bylo... :?

Re: koupě

Napsal: čtv led 06, 2011 1:18 pm
od janhoumr
A co tahle na tom bazosi? koukám asi nebo bouračka že má předek z v8 nebo v12 http://auto.bazos.cz/inzerat/8264486/BMW-735-e32.php

Re: koupě

Napsal: čtv led 06, 2011 1:19 pm
od janhoumr
umí tady někdo případně dodělat tempomat do e32 pokud není ve výbavě?

Re: koupě

Napsal: čtv led 06, 2011 1:21 pm
od Snejk
jj umim dodelat tempomat...

nemusi to bejt bouracka.. ten facelift stoji par korun tu sirokou masku tam lepilo kazde pako snad hned jako prvni :lol:

jinak nevim no.... docela social packet to auto... ale long

Re: koupě

Napsal: čtv led 06, 2011 1:45 pm
od hubas
Ještě někdo sem bude dávat ten stejnej odkaz? :D
Nevadí mi, že mám "socku", ale vadí mi, že to není long :?
Přesně...bouře to bejt nemusí, hafo lidí dává novější předek+jinou optiku ve snaze auto omladit, ale podstata je, že tohle auto má vypadat prostě staře :idea:

Re: koupě

Napsal: pát led 07, 2011 11:30 am
od janhoumr
že by nikdo z vás nevěděl o pěkný e32 na prodej?

Re: koupě

Napsal: pát led 07, 2011 11:41 am
od hubas
Koupí pěkný e32 přijdeš o hromadu zážitků a to už není ono :D Kup vránu a za zbytek solvinu :D :D :D
Ta 740ka v sekci bazar byla pěkná...
Jakej máš rozpočet?

Re: koupě

Napsal: pát led 07, 2011 11:46 am
od Snejk
hele o pěkmnou e32 na prodej se snaží spousta lidí už docela dlouho... i ja ruzně shaněl pro kamarady... ale pokud nejsi ochotnej dát tak 60 000 + tak prostě nejsou...
to je jako di a sežen hezkej žigulik, hezkej polskej fiat atd(taky ceny kolem 30k+ nesmyslně uplně) ... ty auta sou dnes vetsinou pojizdny vrakoviste a taky tomu odpovidaj ceny 10- 30 000 ... nebo sou docela pekny ale uplny holomamy to je fuk...
v nemecku se da koupit hodne hezkejch a i HighLinovejch ale něco to prostě stojí.
těch aut je děsně málo a většinou sou tak levná že je nikdo dál nai neopravuje protože to je prostě drahé... a dneska už zbytečné. a ti co mají krasnou e32 a udělali na ní první poslední si jí nechaj (protože kupodivu a tomu sem nevěřil že se stane tak pěkná e32 na ceně neztrácí ale získává... ) takže bud si ji nechaj nebo ti ji fakt za 30 neprodaj... ale pocitej tak 50+.... a to uz je zase pro hodne lidi dost nesmysl za takovej pajšl.. tohle auto musis mit rad a taky to zaplatit. hledej dal ale tady je nas spoustu co by pěknou e32 za par korun koupilo hned... ale ono si moc nemas z ceho vybirat... protoze co neskoncilo u cikanu, vrakacich, mladejch trotlech v tuzinku a nebo se nerozpadlo za ziva tak to uz nekde hnije u fandu a nebo v garazi.... a nebo v nemecku :lol:

Re: koupě

Napsal: pát led 07, 2011 11:49 am
od Snejk
zda se mi to nebo v obvylkejch autoinzercich jako sauto tipcars.. atd vidim jen 3x e32? lol :lol: