Stránka 3 z 53

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: úte bře 26, 2013 1:49 pm
od Spooner
scorpion píše:nebo tu "lištu" nad stolkem, která vypadá, že měla být ve dřevě :?
taky to na první pohled vidím, že ta lišta měla být ve dřevě :).
Ale podle všeho je možné si vybrat z více variant. Tak jako v e38 (bez lišty, s lištou, se stolečky). I tablety můžou být nahrazeny vkusnějšími monitory.

Obrázek

Obrázek

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: ned bře 31, 2013 7:42 am
od caknakis
Bohužel Vojto - vrchní fotka je poface a spodní předface. Těm hnusným monitorům se u poface nevyhneš.....

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: pon dub 01, 2013 11:13 am
od M3maniac
Tak ty LCD po face jsou fakt hnus.... :roll:

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: pon dub 01, 2013 12:06 pm
od PRAHAV8
Mě ty monitory prijdou OK i když mohly bejt lepší. Ta první fotka vypada jako když si to tam nasadíš sám a neni to origo. Jinak nechci rejpat ale kde berete tu jistotu ze ty auta jsou celkove v super stavu? Treba ta policejni E38 urcite neni lestenka :? Mozna má nějaká E32 pekny lak ale podvozek muze bejt KO a stejne se tu oběví.

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: pon dub 01, 2013 12:28 pm
od P3RF3KT
Je to tu myšleno na foto leštěnky. Jak jsou na tom ty auta v reálu nikdy nezjistíš pokud je neznáš osobně.. :)

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: pon dub 01, 2013 12:32 pm
od PRAHAV8
No já chápu že jde hlavně o foto ale ta policejni E38 jako leštenka :lol:

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: čtv dub 04, 2013 10:03 pm
od magnum
takhle široky M Pary jsem ještě naviděl!! co to je za rozměr? 10x19?
mpary.jpg

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: čtv dub 04, 2013 10:09 pm
od magnum
;)
564519_10151590678570953_282056491_n.jpg

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: čtv dub 04, 2013 10:11 pm
od magnum
nechtěl tu někdo E34 M5 ?? ;)
M5 BM.jpg

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: pát dub 12, 2013 7:51 pm
od DDT