Stránka 36 z 36
Re: Honza164 - BMW 740i e32 10/93 DD59204 (1995)
Napsal: úte lis 18, 2025 10:43 pm
od korado87
Krása, to je fakt nádhera, aj aké ďaleké cesty s tým autom robíš, parádne, tak to má byť!
Re: Honza164 - BMW 740i e32 10/93 DD59204 (1995)
Napsal: stř úno 04, 2026 3:50 pm
od Honza164
Díky!
Uvidíme, kolik se toho najede letos, bo musím řešit spoustu jiných věcí, tak uvidíme.
Re: Honza164 - BMW 740i e32 10/93 DD59204 (1995)
Napsal: čtv kvě 28, 2026 9:25 am
od Honza164
Vůbec nemám na sedmu čas. Trochu mě to mrzí, strašně bych rád třeba na nějaký sraz. Naposledy jsem s tím takhle byl někde snad ještě před covidem. Alespon jsem to vytáhl, trochu projel a dotankoval. Snad se v příštím měsíci dostanu na nějake opravy a třeba ještě během leta si sedmu trochu užiju. No je to paráda se v tom projet.

Re: Honza164 - BMW 740i e32 10/93 DD59204 (1995)
Napsal: pát čer 19, 2026 12:59 pm
od Filozof
Čau Honzo,
Máš ji moc pěknou tu e32 jsem vždy obdivoval jako kluk.
Pokud budu mít čas vytáhnu svého dinosaura ale musím opatrně ted mi propadla stk tak jezdím za usvitu a večer max k benzínce

najezdím s autem tam 100-500km ročně to pro mě nedává smysl když za rok je 728i e38 97rok - veterán.
Chci mu udělat nádrž a pak lpg nádrž to je hned 20tis plus stk 4tis ... defakto polovina ceny auta
Ale pak legálně na veterána 2027/7 v létě.
Mám ještě pár kamarádu kolem Vyškova/Brna co mají sedmičky e38 většinou a e65 ale e38 už spí pod plachtou na pár projížděk ... jezdí už daily jiným.
Budeš dělat veterána stk jednou za 5let a pojistka pár stovek ročně.
Máš 95ročník což byl snad poslední rok výroby e32 měl jsem za to že 94 končily a začali e38.
1994-2001 byla e38.
Ted už jen poroste na ceně takové auto o desítky tisíc ročně. Stčí vyčkat 10-15let a máš auto za pul mega i víc v tomto stavu.
