Re: koupě
Napsal: pát led 07, 2011 6:29 pm
jo stym mas pravdu
ja nic nemam proti inym e32 ani slabsie motorizace ako 730 abo 35 ale ked napisal ze ma prednost V8 alebo V12 tak som to tak som to tak rozpisal
ale myslim si ze 20 litrov alebo 15 moze liat aj do e38 ktora bude o dost lepsi a za ten isty peniz takmer...
ale ak to chce vyskusat ze to jeste nemal a chcel by vacsiu motorizaciu ako mal tak preco nekupit za ten isty peniaz iL alebo rovnou highline?
ale jinak je fakt ze kazda e32 ma daco do seba ale z hladiska financii sa tie obyc. e32 kupovat podle mne neoplati a ja by som teda radsej repasoval e38 ako starou e32 ktora kdyz te nasere tak ju predas a mas hovno ale e38 by si tak lahko nepredal
ja nic nemam proti inym e32 ani slabsie motorizace ako 730 abo 35 ale ked napisal ze ma prednost V8 alebo V12 tak som to tak som to tak rozpisal
ale myslim si ze 20 litrov alebo 15 moze liat aj do e38 ktora bude o dost lepsi a za ten isty peniz takmer...
ale ak to chce vyskusat ze to jeste nemal a chcel by vacsiu motorizaciu ako mal tak preco nekupit za ten isty peniaz iL alebo rovnou highline?
ale jinak je fakt ze kazda e32 ma daco do seba ale z hladiska financii sa tie obyc. e32 kupovat podle mne neoplati a ja by som teda radsej repasoval e38 ako starou e32 ktora kdyz te nasere tak ju predas a mas hovno ale e38 by si tak lahko nepredal