Stránka 5 z 53
Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich
Napsal: stř kvě 15, 2013 2:22 pm
od Spooner
Právě že by to mělo být originál. Myslím, že Normann tady někde dával fotku přímo z katalogu.
EDIT: Tady to je
http://www.7er.cz/forum/viewtopic.php?f ... &start=450
Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich
Napsal: stř kvě 15, 2013 2:32 pm
od PRAHAV8
Ten monitor proste k E38 sedi jak je krasne schovanej.

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich
Napsal: stř kvě 15, 2013 2:34 pm
od fishmaker
Akorát ta kulatá mřížka výdechů klima je tam z 32jky ne ? to vypada divně

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich
Napsal: pát kvě 17, 2013 6:40 am
od pavel.rossi
V týdnu jsem potkal neuvěřitelného člověka. Chlap kolem 60ti a vlastní 38mu, 740i v manuálu, najeto 210tkm a co je největší pecka, tak je první majitel, stále to servisuje v BMW a jezdí s tím jenom v létě. A k tomu origo úprava AC schnitzer. Jsem s ním kecal přes dvě hodky. Srdcař jako prase a fakt krásné auto. Jsem od něj bral zimáky na 6ká stylng a ikdyž to jsou nejobyčejnější kola, tak jak jsou prakticky nové, tak z nich mám ohromnou radost

. Fotky dodám.
Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich
Napsal: pát kvě 17, 2013 9:40 pm
od rajnhold
A teď si představ jak by takový starší člověk asi zareagoval, kdyby chtěl nahlédnout na tyto stránky
a chtěl s něčím poradit, nebo potřeboval něco sehnat. Raději neznat jeho úsudek či "údiv" z úrovně některých členů.
To samozřejmě s Tebou nemá nic společného, to rozhodně né.
Ovšem těžko doufat, že se ti zmínění zde sami najdou a dovtípí se.
Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich
Napsal: pát kvě 17, 2013 10:16 pm
od PRAHAV8
rajnhold píše:A teď si představ jak by takový starší člověk asi zareagoval, kdyby chtěl nahlédnout na tyto stránky
a chtěl s něčím poradit, nebo potřeboval něco sehnat. Raději neznat jeho úsudek či "údiv" z úrovně některých členů.
To samozřejmě s Tebou nemá nic společného, to rozhodně né.
Ovšem těžko doufat, že se ti zmínění zde sami najdou a dovtípí se.
Presne jsou tu clenove jako treba
PERFEKT kterí neznají hranice humoru ale nechci nikoho jmenovat

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich
Napsal: sob kvě 18, 2013 4:56 am
od Raisidlo77
Pavel.rossI> Čoveče, a nebyl někde kolem Brna, nebo mezi Brnem a Svitavama a tam tím směrem ? Kdysi jsem kecal, taky asi hodku, s takovým chlápkem v Brně před Renocarem :)d
Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich
Napsal: sob kvě 18, 2013 6:49 am
od pavel.rossi
Raisidlo77 píše:Pavel.rossI> Čoveče, a nebyl někde kolem Brna, nebo mezi Brnem a Svitavama a tam tím směrem ? Kdysi jsem kecal, taky asi hodku, s takovým chlápkem v Brně před Renocarem :)d
Tak to byl možná on, bo na servis jezdí ro Renocaru Brno. Bydlí u Slavkova u Brna.
Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich
Napsal: sob kvě 18, 2013 4:11 pm
od P3RF3KT
PRAHAV8 píše:rajnhold píše:A teď si představ jak by takový starší člověk asi zareagoval, kdyby chtěl nahlédnout na tyto stránky
a chtěl s něčím poradit, nebo potřeboval něco sehnat. Raději neznat jeho úsudek či "údiv" z úrovně některých členů.
To samozřejmě s Tebou nemá nic společného, to rozhodně né.
Ovšem těžko doufat, že se ti zmínění zde sami najdou a dovtípí se.
Presne jsou tu clenove jako treba
PERFEKT kterí neznají hranice humoru ale nechci nikoho jmenovat

Teď jsem nepochopil proč se trefuješ zrovna do mě? Já tu mám prdel ze všech a všeho

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich
Napsal: sob kvě 18, 2013 7:59 pm
od PRAHAV8
No prave

Ale jsou tu clenove jako treba jsem ja uz pokrocileho veku

kteri chteji klid a nudu
