Stránka 5 z 53

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: stř kvě 15, 2013 2:22 pm
od Spooner
Právě že by to mělo být originál. Myslím, že Normann tady někde dával fotku přímo z katalogu.

EDIT: Tady to je http://www.7er.cz/forum/viewtopic.php?f ... &start=450

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: stř kvě 15, 2013 2:32 pm
od PRAHAV8
Ten monitor proste k E38 sedi jak je krasne schovanej. ;) :D

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: stř kvě 15, 2013 2:34 pm
od fishmaker
Akorát ta kulatá mřížka výdechů klima je tam z 32jky ne ? to vypada divně :(

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: pát kvě 17, 2013 6:40 am
od pavel.rossi
V týdnu jsem potkal neuvěřitelného člověka. Chlap kolem 60ti a vlastní 38mu, 740i v manuálu, najeto 210tkm a co je největší pecka, tak je první majitel, stále to servisuje v BMW a jezdí s tím jenom v létě. A k tomu origo úprava AC schnitzer. Jsem s ním kecal přes dvě hodky. Srdcař jako prase a fakt krásné auto. Jsem od něj bral zimáky na 6ká stylng a ikdyž to jsou nejobyčejnější kola, tak jak jsou prakticky nové, tak z nich mám ohromnou radost :D. Fotky dodám.

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: pát kvě 17, 2013 9:40 pm
od rajnhold
A teď si představ jak by takový starší člověk asi zareagoval, kdyby chtěl nahlédnout na tyto stránky
a chtěl s něčím poradit, nebo potřeboval něco sehnat. Raději neznat jeho úsudek či "údiv" z úrovně některých členů.
To samozřejmě s Tebou nemá nic společného, to rozhodně né.
Ovšem těžko doufat, že se ti zmínění zde sami najdou a dovtípí se.

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: pát kvě 17, 2013 10:16 pm
od PRAHAV8
rajnhold píše:A teď si představ jak by takový starší člověk asi zareagoval, kdyby chtěl nahlédnout na tyto stránky
a chtěl s něčím poradit, nebo potřeboval něco sehnat. Raději neznat jeho úsudek či "údiv" z úrovně některých členů.
To samozřejmě s Tebou nemá nic společného, to rozhodně né.
Ovšem těžko doufat, že se ti zmínění zde sami najdou a dovtípí se.
Presne jsou tu clenove jako treba PERFEKT kterí neznají hranice humoru ale nechci nikoho jmenovat :D

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: sob kvě 18, 2013 4:56 am
od Raisidlo77
Pavel.rossI> Čoveče, a nebyl někde kolem Brna, nebo mezi Brnem a Svitavama a tam tím směrem ? Kdysi jsem kecal, taky asi hodku, s takovým chlápkem v Brně před Renocarem :)d

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: sob kvě 18, 2013 6:49 am
od pavel.rossi
Raisidlo77 píše:Pavel.rossI> Čoveče, a nebyl někde kolem Brna, nebo mezi Brnem a Svitavama a tam tím směrem ? Kdysi jsem kecal, taky asi hodku, s takovým chlápkem v Brně před Renocarem :)d
Tak to byl možná on, bo na servis jezdí ro Renocaru Brno. Bydlí u Slavkova u Brna.

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: sob kvě 18, 2013 4:11 pm
od P3RF3KT
PRAHAV8 píše:
rajnhold píše:A teď si představ jak by takový starší člověk asi zareagoval, kdyby chtěl nahlédnout na tyto stránky
a chtěl s něčím poradit, nebo potřeboval něco sehnat. Raději neznat jeho úsudek či "údiv" z úrovně některých členů.
To samozřejmě s Tebou nemá nic společného, to rozhodně né.
Ovšem těžko doufat, že se ti zmínění zde sami najdou a dovtípí se.
Presne jsou tu clenove jako treba PERFEKT kterí neznají hranice humoru ale nechci nikoho jmenovat :D
Teď jsem nepochopil proč se trefuješ zrovna do mě? Já tu mám prdel ze všech a všeho :)

Re: 7er foto z netu (leštěnky) a našich

Napsal: sob kvě 18, 2013 7:59 pm
od PRAHAV8
No prave :D Ale jsou tu clenove jako treba jsem ja uz pokrocileho veku :lol: kteri chteji klid a nudu :D