Stránka 8 z 13

Re: koupě

Napsal: úte led 11, 2011 5:07 pm
od Tomas750iL
nazdar
zober tuto http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

hele a okolik asi zere e38 750 min oproti e32?
nemyslim papirovo

Re: koupě

Napsal: úte led 11, 2011 5:47 pm
od KAMIL740

Re: koupě

Napsal: úte led 11, 2011 6:15 pm
od Tomas750iL
moc ok stranka
dik moc
celkom citelne menej ale ono to aj tak si myslim zalezi ze kto ako jazdi
s oboma sa da jazdit za 30 a s oboma sa da jazdit aj za 15

ono ked stym clovek jazdi v prepchatej bratislave respektive prahe atd velkomesta kde su vsade semafory atd tak sa nato ani moc dupat neda
neni to az take zle si myslim

Re: koupě

Napsal: úte led 11, 2011 7:14 pm
od janhoumr
Ta je nádherná :o ale to by mi ji musel někdo dovézt a přihlásit :x
Kdo se najde ochotnej?

Re: koupě

Napsal: úte led 11, 2011 7:28 pm
od magnum
Tomas750iL píše:nazdar
zober tuto http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

hele a okolik asi zere e38 750 min oproti e32?
nemyslim papirovo
vipadá pěkně a hlavně origo stav akorát je to celkem dost z ruky (cca 500km) cena ok, jen když se vezme v potaz náklady na cestu a příhlášení v ČR tak je na cca 80tis Kč sakumprdum ... nevím jestli si stojí tady kupující za tou E32 750IL ale já osobně bych za tyhle kačáky spíš sháněl nějakou zachovalou E38!

Re: koupě

Napsal: úte led 11, 2011 8:08 pm
od JohnyK
Vubec se toho neboj, pokud chces e32. Ja v německu pořidil na podruhý, poprvý to byl křáp... to se stává a z fotek není poznat nic, takže vejlet za 8k, jeli jsme e38 :D . Tohle auto ovšem vypada že bys uspel na poprvy, takže si vem volno, prachy a jed ;). Auta v D se nedaj srovnavat s těma tady... jinak je to stejný jako koupit auto u nás, jen si musíš zaplatit převozky a to ti třeba pomuže zařídit prodejce... zvladnul jsem to i ja, a to umim nemecky skoro hovno :lol:

Re: koupě

Napsal: úte led 11, 2011 8:23 pm
od Tomas750iL
urcite dotoho chod si myslim kazdy den pzoeram tie stranky a tato je tam kratko
pokial sa nebude lubit a bude samozrejme pojazdna a vrovnako optickom stave tak to predas za minimalne tu istu cenu to auto uz nestrati hodnotu a ked je ok stav je to len jeho plus...

tuna ti ale mozem poslat este jednu e38 750 za 3000E stala predtym 3700 cize s cenou chodi stale dole az zatial skoncila takto
ked som volal s majitelom vravel ze je vsetko ok akurat tak olej a filter ze treba vymenit ze inak to jede dobre
len ten stav je taky hala bala :D ale tak je to e38 za takmer rovnaky peniz...

rozhodni se spravne pak daj vediet

tady je link na e38 750
http://bmw-rad-7.autobazareeu.sk/750ia-id1885526.html
taka klasicka lacna e38 buh vi ale ci je to tak jako majitel vravi :?
ale zas na druhej strane... rocnik 97 moderni steptronic prevodovka 2pdc 2x monitor DVD EDC tlumice (Nevim ci funkcne)motor je pravdepodobne novsi

Re: koupě

Napsal: stř led 12, 2011 7:41 pm
od hubas
Janhoumre, vole nenech se do toho nutit...já bych do Říše pro tyhle vrány asi nejezdil. Je zde celkem reálné nebezpečí, že to auto přiverzeš i když nebude ok...už jenom kvůli té cestě...abys nejel dom s prázdnou.
Když spočítáš veškeré výloho (cesta+pojištění+EKO u nás), tak bych ty prachy raději přidal k té částce, kterou máš na auto vyhraněnou a o to lepší kousek koupil tady...můj názor

Re: koupě

Napsal: stř led 12, 2011 7:50 pm
od Tomas750iL
jo to je taky moznost
jenomze kdy tady sezene nakou 750 a kdyz jo tak v dobrem stavu... ale mozna

Re: koupě

Napsal: stř led 12, 2011 8:08 pm
od hubas
Nemyslím, že je priorita sehnat 750 v dobrým stavu...spíš s dobrým motorem a převodovkou za "dobrou cenu".
Osobně bazary nesnáším...
...je mi to buřt, dobře pořiď :idea: