Stránka 1 z 1

rady a poradu k automatu

Napsal: stř bře 13, 2013 11:03 am
od Danny.Sp
zdravim...
tak muž mám doma jinej automat na 7er... chtěl sem se zeptat, co doporučujete vše vyměnit, když už to budu mít rozdělaná, kromě oleje samozřejmě...??? a jak je to s elektrikou, jestli mi to pak nebude hlásit nějakou chybu, nebo tak něco a nemusí se to pořešit předs diagnostiku...???
díky...

Re: rady a poradu k automatu

Napsal: stř bře 13, 2013 11:55 pm
od T613
nic extra se nekona, je to stary jednoduchy automat, kde zkontroluj tesnost (vana, mrkev, kardan)
u elektriky neni treba delat vubec nic, odpojis baterku, vymenis, a radi to
olej uz muze byt spekulativni davat novy, kdyz mas jety automat kde nevis co ma za sebou, je spis lepsi ponechat stary olej (pokud neni cerny jak bota nebo nesmrdi spaleninou)
jeste me snad napadlo koupit nove O-krouzky co jsou na trubkach chlazeni

Re: rady a poradu k automatu

Napsal: sob čer 01, 2013 8:59 am
od Gast.r.o
ahoj, ja bych jeste doporucil vymenit filtr ;)