rady a poradu k automatu
Napsal: stř bře 13, 2013 11:03 am
zdravim...
tak muž mám doma jinej automat na 7er... chtěl sem se zeptat, co doporučujete vše vyměnit, když už to budu mít rozdělaná, kromě oleje samozřejmě...??? a jak je to s elektrikou, jestli mi to pak nebude hlásit nějakou chybu, nebo tak něco a nemusí se to pořešit předs diagnostiku...???
díky...
tak muž mám doma jinej automat na 7er... chtěl sem se zeptat, co doporučujete vše vyměnit, když už to budu mít rozdělaná, kromě oleje samozřejmě...??? a jak je to s elektrikou, jestli mi to pak nebude hlásit nějakou chybu, nebo tak něco a nemusí se to pořešit předs diagnostiku...???
díky...