Stránka 1 z 1

Vymena automatu 5hp18

Napsal: úte kvě 07, 2013 8:59 pm
od xras
Zdravim, na co si dat pozor, pri nasadzani hydromenica na prevodovku? Niekto vravi ze sa moze poskodit pumpa v prevodovke, niekto ze treba presne nastavit tie tisichrany na vstupe prevodovky.. Ako to vlastne je? Co je nutne spravit pred tym, nez sa to tam proste nasadi? :)

Re: Vymena automatu 5hp18

Napsal: stř kvě 08, 2013 5:16 pm
od T613
nevim jak to myslis s natavenim tisichranu
bud prvni davas menic na blok pak nasazujes prevodovku, nebo pokud to delas s motorem v aute tak nasazujes primo menic nasunuty na prevodovce ... v obou pripadech akorat davej bacha aby to na te mrkvi nejak neviselo nebo to tam nervals krive, muzes poskodit tesneni - gufero a pak ti tam pochcije olej

Re: Vymena automatu 5hp18

Napsal: čtv kvě 09, 2013 8:10 am
od xras
Tiez neviem co tym basnik myslel ale asi myslel spravne to tam napasovat kedze su tam dva tisichrany a este tie dve vybrania na hydromenici :) Prevodovku a hydromenic mam mimo auta takze to dam na zemi dokopy a pojde to na auto v kope.

Re: Vymena automatu 5hp18

Napsal: čtv kvě 09, 2013 5:53 pm
od ikeda
jj dej to dokupy na zemi a dej pozor at ti tam tem měnič zaskočí jak má....a potom tu převodovku rovně nasad na motor....

Re: Vymena automatu 5hp18

Napsal: ned čer 02, 2013 11:07 am
od xras
este mam dalsiu otazku, ked ten automat nahodim do auta kde bol povodne manual, RJ motora ostava ta ista, bude treba nieco kodovat do RJ ci sa to proste rozbehne? :D Elektrika a vsetky drotky budu samozrejme zapojene podla schem.