Potřeboval bych radu... Obraz na monitoru se mi posunul o kousek doprava a možná i o chlup nahoru. Nevíte co to může způsobovat?
Momentálně mám v autě 4:3, videomodul pro zadní TV a mk4.
Mám pocit, že s mk3 to nedělalo, ale když jsem před nějakým časem připojil mk2, tak byl obraz taky posunutý.
Logicky se tedy nabízí, že problém bude v navigační jednotce. Včera jsem měl možnost prohodit moji mk4 s kamarádovou mk4 z e39 a problém byl stejný. Jeho jednotka v mém autě způsobila stejný problém a moje jednotka v jeho autě fungovala normálně. Tím pádem můžu MK asi vyloučit.
Dál tam je už jen videomodul a monitor. S videomodulem toho asi moc nevymyslím, protože je dvou výstupový pro zadní monitor a druhý jen tak neseženu.
Takže už asi zbývá jen přední monitor...
Moje otázky tedy zní: Co může způsobovat takový problém. Může to dělat monitor? Popřípadě kdyby to byl videomodul (zkoušel jsem ho akorát odpojit a znova připojit) je nějaká jiná možnost, jak ho zkalibrovat?
Díky moc za rady, tipy a nápady






